Skocz do zawartości

włosy


Skibicki_S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o interpretację mojego snu.

 

Śniło mi się, że golę sobie głowę na łyso. Zacząłem od tyłu, potem boki i przód ale w okolicach czubka głowy nie udało mi się ich zgolić - to pierwsza część snu. Gwoli wyjaśnienia - mam krótkie włosy i niedawno byłem u fryzjera, po tej wizycie zapowiedziałem żonie, że w lato zgolę się na łyso. W drugiej części, śniło mi się, że siedzę razem z kolegami w klasie w jakiejś szkole której nie udało mi się wcześniej ukończyć - przerwałem naukę gdyż nie zdałem matematyki na początku nauki i ciągneło się to za mną aż mnie wyrzucili ze szkoły. Byłem w tej klasie razem z grupką ludzi mi podobnych, to byli moi koledzy (wszyscy teraz byliśmy już dorośli a szkołę kończyliśmy jako nastolatki) z którymi się uczyłem ale nikogo z nich nie znam w życiu realnym. Okazało się, że mają przyjąć nas zpowrotem do szkoły, tak żebyśmy ją w końcu skończyli i każdy z nas się zastanawiał jak to będzie z tą matematyką bo każdy z nas miał z nią problem. Siedząc w tej klasie spojrzałem przez okno i zobaczyłem z góry moje osiedle gdzie mieszkałem za młodu. Widok z okna był taki jakbym spoglądał z okna mojej podstawówki ale z bardzo wysoka bo całe osiedle był widać jak na dłoni. Na tym osiedlu wszystkie bloki były zburzone aż do fundamentów, wszystko rozkopane, ogólny bałagan jak to na budowie. Na miejscu tych zburzonych bloków (a były to stare bloki wśród których się wychowałem a rodzice mieszkają tam do dzisiaj) miały zostać wybudowane nowe bloki, lepsze, piękniejsze, takie nowoczesne "na bogato". Patrząc na to osiedle widziałem że jedyny blok który stał nietknięty to był blok w którym mieszkają moi rodzice i martwiłem się gdzie oni się przeprowadzą na czas budowy bo ich blok też mieli wyburzać. Koniec snu.

Dodatkowe informacje o mnie, może się przydadzą.

Aktualnie mam żonę, dwójką dzieci, mieszkam z żoną i dziećmi w innej dzielnicy w tym samym mieście, pracuję razem z ojcem i w przeciągu miesiąca mam przejąć firmę po ojcu.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Sławek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o interpretację mojego snu.

 

Śniło mi się, że golę sobie głowę na łyso. Zacząłem od tyłu, potem boki i przód ale w okolicach czubka głowy nie udało mi się ich zgolić - to pierwsza część snu.

 

 

Wlosy we snie oznaczaja problemy,Ty chciales sie zatem ich pozbyc,ale pewna czesc,ta najbardziej widoczna,bo na czubku glowy zostala,nie dalo sie zapomniec wszystkiego,usunac wszystkich przeszkod.

 

Gwoli wyjaśnienia - mam krótkie włosy i niedawno byłem u fryzjera, po tej wizycie zapowiedziałem żonie, że w lato zgolę się na łyso.

Czyzby wizyta u fryzjera miala swoje odzwierciedlenie we snie?Troche zbyt trywialne,zeby podswiadomosc to miala odreagowac(tak uwazam)(chyba,ze bylbys dziewczyna,dla ktorej wlosy mialy bardzo wazne znaczenie,bo to czesc kobiecosci,a TY kobieta przeciez nie jestes;))

 

W drugiej części, śniło mi się, że siedzę razem z kolegami w klasie w jakiejś szkole której nie udało mi się wcześniej ukończyć - przerwałem naukę gdyż nie zdałem matematyki na początku nauki i ciągneło się to za mną aż mnie wyrzucili ze szkoły. Byłem w tej klasie razem z grupką ludzi mi podobnych, to byli moi koledzy (wszyscy teraz byliśmy już dorośli a szkołę kończyliśmy jako nastolatki) z którymi się uczyłem ale nikogo z nich nie znam w życiu realnym. Okazało się, że mają przyjąć nas z powrotem do szkoły, tak żebyśmy ją w końcu skończyli i każdy z nas się zastanawiał jak to będzie z tą matematyką bo każdy z nas miał z nią problem.

 

Uwazam,ze ten motyw szkoly i matematyki,ktorej nie skonczyles i nie potrafiles zdac to aluzja,symbol do tego,co moze dziac sie teraz w Twoim zyciu.Czy rowniez dzieje sie teraz cos takiego czego bys sie obawial,ze nie sprostasz wymaganiom,ze nie dasz rady,ze "oblejesz ten egzamin"(moze z samego zycia?)

 

Siedząc w tej klasie spojrzałem przez okno i zobaczyłem z góry moje osiedle gdzie mieszkałem za młodu. Widok z okna był taki jakbym spoglądał z okna mojej podstawówki ale z bardzo wysoka bo całe osiedle był widać jak na dłoni.

Patrzenie w okno,to szukanie rozwiazania,dodatkowo Ty widziales cale osiedle-tam jest zycie,tam-poza tym oknem jest rozwiazanie.

 

Na tym osiedlu wszystkie bloki były zburzone aż do fundamentów, wszystko rozkopane, ogólny bałagan jak to na budowie. Na miejscu tych zburzonych bloków (a były to stare bloki wśród których się wychowałem a rodzice mieszkają tam do dzisiaj) miały zostać wybudowane nowe bloki, lepsze, piękniejsze, takie nowoczesne "na bogato".

 

Zakonczenie starego etapu i budowa na fundamentach tego czegos nowego,leszego,jak sam okresliles-nowoczesnego i na bogato.Moze to odnosic sie do sfery finansowej Twojego zycia,ale tez moze chodzic o wspomnienia,nowe cele,zalozenia-zeby isc do przodu,musisz najpierw zapomniec o przeszlosci(dlatego te stare bloki byly zburzone,musza dac miejsce nowym).

 

Patrząc na to osiedle widziałem że jedyny blok który stał nietknięty to był blok w którym mieszkają moi rodzice i martwiłem się gdzie oni się przeprowadzą na czas budowy bo ich blok też mieli wyburzać.

"pracuję razem z ojcem i w przeciągu miesiąca mam przejąć firmę po ojcu"-sam sobie odp. na pyt.-takie jest znaczenie tej czesci snu-bedziesz musial przejasc po ojcu stare czyli jego firme i na bazie tego zaczac od nowa-budowac swoj wizerunek szefa,wizerunek firmy.Tylko rodzicow blok zostal,bo oni beda jeszcze powiazani z Toba,rowiez niejako z firma.

 

Koniec snu.

Dodatkowe informacje o mnie, może się przydadzą.

Aktualnie mam żonę, dwójką dzieci, mieszkam z żoną i dziećmi w innej dzielnicy w tym samym mieście, pracuję razem z ojcem i w przeciągu miesiąca mam przejąć firmę po ojcu.

 

Podsumuwujac:boisz sie,ze nie dasz rady byc tak dobry jak ojciec i martwisz sie,czy poradzisz sobie w tej nowej roli-dlatego we snie bylo nawiazanie do szkoly i matematyki-to Twoja podswiadomosc zakodowala je jako symbole Twoich porazek,ale spojrz-we snie miales domki-nowe osiedle-za oknem!Glowa do gory,na pewno dasz sobie rade!:))Musisz tylko uwierzyc w siebie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Sławek.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...