Skocz do zawartości

Prośba o sprawdzenie karmy


sikorka11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Piszę tutaj, bo zależy mi na sprawdzeniu czy jest karma pomiędzy mną a pewną osobą. I czy mogłabym prosić (jeśli ta karma wyjdzie) o krótką informacje jaki to rodzaj i jak to odpracować? Problem w tej znajomości polega na tym, że ja jestem tak zwanym motorem napędowym już dużo zniosłam, dużo wyczekałam ale mogę jeszcze więcej, ale on jest prawdziwym konserwatystą i przeszkadza mu mój wiek i to, że jeszcze się uczę. On ma 33 lata i do tej pory z nikim nie ułożył sobie życia. On chciałby być ze mną (napisał mi to w wiadomości) ale różnica go przeraża. Osobiście czuje i z tego co wiem ze snów (a tych było bardzo dużo zwłaszcza proroczych które się popełniały od 2011roku), że on potrzebuje czasu, żeby docenić mnie jako osobę i to, że wiek nie ma znaczenia.

09.05.1996

04.05.1980

Dziękuje z góry za pomoc :)

Pozdrawiam

Edytowane przez sikorka11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Ja ! (nie sprawdzę ale się wypowiem) ;D

Bardzo cenię sobie Regresję do innych wcieleń (wiem niektórzy się śmieją, niektórzy nie wierzą). Jako narzędzie terapii dla tego kto jest na to gotowy i czuje, że to mu pomoże to wg mnie nie ma czegoś lepszego (chociaż może jest a ja mogę się mylić ;D)

 

Podobno kartami Tarota można zaglądnąć w inne wcielenia (jak nie wiem, nie pracuję z kartami jeszcze).

Na pewno można (w ogólnych zarysach) sprawdzić to po układzie planet i tak zwanym horoskopie.

Czy można to zrobić w numerologii? Nigdy nie słyszałem (ale o wielu rzeczach jeszcze nie słyszałem ;D)

 

Czy też nie tego właśnie nauczał pan Leszek Żądło? Jest mnóstwo metod ;D Ja tam się cieszę !

 

Aha zobaczyłem Twój podpis - przecież w snach też czasami "mignie" inne wcielenie (mi to nawet dosyć często). To jest wskazówka ! (do ołówka ;D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój dzień urodzin pokrywa się z jego drogą życia (wibracja 9). Wam trudno będzie się w jakikolwiek sposób dogadać. Zwykle jest tak, że osoby łączące wibracja 9 po prostu spotykają się po to, aby się w gruncie rzeczy pożegnać. Dla niego problemem - jak sama piszesz - jest dzieląca Was różnica wieku. To tak naprawdę błahostka. Bo problem jest złożony i to Ty jedynie jesteś tą stroną, która to dostrzega. Widzi głębszy sens w znajomości. 9 zakłada, że związek już w zasadzie od początku jest w jakiś sposób trudny, kontakt czy porozumienie na jakiejś płaszczyźnie zachwiane. I tutaj własnie problem zasadza się na różnicy wieku. Dla niego to bariera nie do przeskoczenia. On owszem wg Ciebie spełniałby Twoje oczekiwania jako partner, bo porozumienie macie ze sobą naprawdę świetne. Dla niego jest to związek lekcja, on ma nauczyć się bycia bardziej elastycznym w życiu, jego portret to w zasadzie same 4 (czyli utarty schemat, zastała struktura), u Ciebie dominują wibracje kreatywności, pomysłowości, dynamizmu i zmian (3 i 6)

Jego cele w życiu przede wszystkim jest praca nad sobą, a także osadzenie w materii, docenianie pracy jako wartości w życiu. On jeszcze długo może być sam. Jemu trudno jest wprowadzić jakiekolwiek zmiany w życiu.

Często zdarza się tak, że to jedna z osób jest bardziej zaangażowana w taki związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc :) a co jeśli moje sny pokazywały to że z nim będę po 3 latach? To jedne ze snów proroczych które się po spełniały w dużej mierze. Może on potrzebuje czasu? Bo ten okres minie już niedługo. Ostatnio los spowodował to, że zaczął pracować w mojej miejscowości, a to jest duży krok naprzód....

Edytowane przez sikorka11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, tylko to trochę dziwne żeby pragnienia pokazywaly się codziennie w snach od dwóch lat z kawałkiem... zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę to, że sen który pojawia się dwukrotnie o tej samej tematyce wymaga interpretacji a tu nie dwa razy tu jest z okolo sto razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...