Skocz do zawartości

Otwarcie firmy:)


Firmamoja

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Witam Was wszystkich I chcialabym Was poprosic o pomoc.

W glowie siedzi mi juz od dawna otwarcie swojej firmy I odejscie z pracy, ktora wykonywalam 6.5 roku. Zmeczylam sie niska placa I wykorzystywaniem moich sil I dobroci ponad miare.

Planuje otwarcie swojej dzialalnosci 09.01.2014 tak mi doradzono. Druga data to 07.03.2014.

Moja data urodzenia to 29.10.1978. Wiec jestem Jedynka. No jestem, jestem typem samotnika, wszystko sama I daleko od tlumu. Zglebianie, dochodzenie, kombinowanie cemu tak a nie inaczej etc.etc

Chcialam Was zapytac o tak rzecz: data styczniowa numerologicznie pasuje dosyc fajnie. Dzialalnosc to bedzie masaz I refleksologia. Jednak gdy popatrzylam na uklad planet - jest retrogradacja I Wenus I Jowisza, co nie wrozy chyba najlepiej, zwlaszacza gdy potrzebuje klientow/czyli praca na ciele ludzi!/ wiec Wenus mi sie bardzo przyda no I Jowisz przede wszystkim, jako ze wystartuje od zera, tylko z wkladem wlasnej wiedzyw glowie I rekami oraz nogami! Jowisz wchodzi w ruch prosty 7 marca. POtrzebuje energii pieniadza, boje sie ze styczniowa data ''wpakuje'' mnie w slabe pieniadze I brak klientow, a ja chce aby klienci nie zamykali drzwi do mojego domu! Poza tym jeszcze jedna madra rzecz: madre ksiazki podaja, ze dobrze jest jesli dzialalnosc ma ''osadzenie'' lub Slonce w Koziorozcu, bo to da jakies uziemienie I Ksiezyc ma byc przybywajacy.

Jestem w duchu za 9 stycznia, ale boje sie pozbawiac sie od razu na starcie Webnuski I jowisza. Co o tym sadzicie? Ten Jowisz I Wenus moga mi zazkodzic I czekac do marca , czy to mimo wszystko bedzie dobry start. Podobno jestem w roku osobistym 1 wiec rok doskonaly na zaczynanie.

Dzieki Wam za jakiekolwiek podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby gdybyś podała godzinę urodzenia (możliwie dokładną).

 

Czesc renesans78. Dzieki,z e odpisalas/es.

 

Urodzilam sie 29.10.1978 15:15 tj niedziela.

 

Troche sie zalamalam, bo polowa ludzi, ktorzy znaja moja robote sa za otwarciem. Polowa obcych ludzi mi to odradza I tak sie kolacze miedzy mlotem a kowadlem:(

A ze jestem wiecej pesymistka to sie zaczynam bac I juz sama nie wiem czy na tyle wystartuje, ze mi sie to uda, rozwinie I bedzie dobrze, ze kiedys to super poprowadze:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać poprzednim razem, że ważne jest też miejsce urodzenia, lub lepiej pobytu przez minimum ostatni rok.

Przykładowo, między Przemyślem a Szczecinem, będzie już dość duża różnica w układzie domów horoskopu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać poprzednim razem, że ważne jest też miejsce urodzenia, lub lepiej pobytu przez minimum ostatni rok.

Przykładowo, między Przemyślem a Szczecinem, będzie już dość duża różnica w układzie domów horoskopu![/Q

Pobyt staly: Londyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 stycznia nieźle, zmodyfikowałbym jednak na 10 stycznia, godzina 15:30, a na pewno dobrze byłoby się zmieścić pomiędzy 15:05 a 15:40. Jeśli dalej mówimy o Londynie.

 

7 marca jest znacznie gorszą datą, przypadkową. Wygląda, jakby 9 stycznia próbował ktoś profesjonalnie ustawiać, 7 marca jest niezrozumiały, ratowałbym sytuację, ustawiając na 16:30 - 16:50, wtedy horoskop wygląda jakoś możliwie.

 

Przy okazji, zasada nr 1: przy starcie jakiejkolwiek firmy obowiązują święte prawidła:

- Księżyc w przychylnym znaku dla rodzaju działalności, albo Księżyc w dobrym aspekcie do benefików (Wenus, Jowisza, wzgl Merkurego, Słońca)

- silny władca ASC i MC, najlepiej zaś, żeby miały ze sobą coś wspólnego, albo np władca ASC był w domu X, lub władca MC był w domu I lub VII np

 

Te reguły z grubsza są spełnione na 10 stycznia, 7 marca się do nich nie ima.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdologio, dziekuje. Te date na 9 stycznia podala mi osoba ktora zajmuje sie numerologia. Ale nie pytano mnie o godzind I miejsce urodz. Wiem tylko ze 9 stycznia daje z daty 8. Ja wtedy bede musiala nadac firmie mazwe o wibracji 3. No I wsio sie komplikuje:( boje sie teraz bo mi ludzie odradzaja, a co jak nie bedziesz miala klientow? I bede musiala sobie radzic sama:( teraz jestem pogubiona. A mialo byc moje Laboratorium. Dokladnie taka nazwa po lacinie. Niespelniona medycyna, I jeszcze to nie wypali:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie odrzucić trzeba datę 7 marca 2014.

W ten dzień Merkury tranzytuje kwadraturą twoją urodzeniową Wenus. W twoim h.urodzeniowym Merkury włada 3 domem, a więc papierami, dokumentami itd. Twoim 2 domem włada Wenus. Więc powyższy tranzyt może spowodować błędy w umowie, przy rejestracji firmy, co może spowodować straty finansowe, już na wstępie! Przecież hor.porównawczy między tobą a firmą, będzie działał dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc renesans I dzieki. Woks labrum otworzyc w styczniu, ale oprocz zmartwienia ze jestem na zwolnieniu, doszedl klopot z moim domem. Wlasciciel zazadal ode mnie w nowym kontrakcie £500 chyba poczul kase z moich rak. Czolo nie bede miala za chwile gdzie masowac tych ludzi. Juz sama nie wiem ale wiem ze jak cos jest w zlym polozeniu I jesli tego nie mam w kosmogramie nic nie wyjdzie z tego. A szkoda bo mam cos w tych rekach I jako rasowy skorpion moglabym troche zdzialac. Boje sie strat jak ognia. Nawet nie tego ze moze rok musialabym pracowac na renome, ale wlasnie strat! A moja spokojna glowa to zarobione pieniadze. O to sie tutaj wsio rozbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam cię bardzo, bo mam dzisiaj chyba jakieś zaćmienie umysłu! Z tym Merkurym i Wenus mogę się mylić! Obliczyłem twój horoskop na 15:15 Londyn, a przecież 15:15 to godzina w miejscu twojego urodzenia. Więc musisz podać gdzie się urodziłaś. Dopiero wtedy będę mógł relokować horoskop na Londyn (chyba że urodziłaś się w Londynie!). Jeszcze raz przepraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Urodzilam sie w Polsce. Olkusz woj. Malopolskie. A mieszkam od 7 lat na stale w Londynie I chyba po tym wszystkim czego doseiadczylam w Polsce raczej juz do polskiej krainy nie powroce. Tu wcale nie jest tak kolorowo na tym wygnaniu, bo to co tu mam to wygnanie. Nic innego! Wiec pomyslalam, ze majac swoj biznes po lepsze byt swoj I dziecka moze kiedys sama zarobie na dom. I tu teraz wyszly kosmiczne problemu z moja praca, gdzie mnie wykorzystali tak ze szkoda gadac a I za chwile chyba pojde mieszkac pod most. Wiec ogromnie bylabym wdzieczna za Wasza pomoc bo ulokowac cala energie w cos co nie przezyje to chyba zbyt duzo na moje sily. Wiem ze inni z ruin sie podnosza. Tyle ze za mna same popioly jak spojrze wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż daleko mi do L.Zawadzkiego czy L.Weresa, ale postaram się! Czy możesz mi jeszcze powiedzieć, jaki jest twój ulubiony kolor (może być też wielobarwny, lub pstrokaty itp.), oraz czy miałaś lub masz jakiegoś zwierzaka (możesz podać rasę, kolor). Interesuje mnie też, jaki w Polsce, a jaki w Angli (bo gust się może zmieniać). Możesz też dodać ulubiony kwiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to aby dokładnie zrektyfikować, czyli ustalić dokładną godzinę twojego urodzenia. Jeżeli masz zapisane z danych szpitalnych (np. opaska na rękę) godzinę urodzenia, to ta godzina może odbiegać o kilka, a nawet kilkanaście minut w przód lub w tył od właściwego momentu urodzenia. To że zapisano 15:15, czyli co do minuty, nie świadczy o tym, że jest to dokładna, co do minuty godzina narodzin. Wiem o tym, bo sam jestem z tego rocznika, a wtedy w wielu wypadkach zaokrąglano tą godzinę (najpewniej do kwadransa)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmamoja

Jeżeli przyjmiemy 15:15, to twój horoskop rzeczywiście wskazuje na dobre zdolności manualne, bo jest silny Mars w koniunkcji z Merkurym (może być np.chirurgiem itp.) i Wenus. Dodatkowo tym wszystkim włada Pluton, który robi trygon z AS, co może dawać zdolności bioenergoterapeutyczne, a pewnie też diagnostyczne. Neptun w sekstyly do Plutona, oraz do AS, sam będąc blisko MC w 10 domu, potwierdza te umiejętności. Ciekawa byłaby możliwość potwierdzenia takich bioenergetycznych zdolności, przez kogoś znającego się na tym. Mówisz, że znajomi twierdzą, że coś w tych rękach masz. Może masz bioenergię?!

Dość ciekawie w twoim wypadku wygląda marzec 2014, bo jest tu kilka dobrych tranzytów, szczególnie Neptun w trygonie do Słońca, bo w twoim hor. jest on w 10 domu. Także Uran w trygonie do MC, ale też pomocniczo Saturn w sekstylu do Jowisza. To mogą być korzystne tranzyty dla kariery zawodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...