Skocz do zawartości

Poszukuje renomowanego uzdrowiciela


pastazip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Potrzebuje pomocy. Mam duze problemy z koncentracja, pamiecia do tego stopnia ze uniemozliwiaja mi normalne funkcjonowanie, i zwlaszcza wypowiadanie sie i komunikacje. Na pierwszy rzut oka nie wyglada to byc moze az tak tragicznie, aczkolwiek zmagam sie z tym juz ok 10 lat, probowalem prawie wszystkiego jesli chodzi o medycyne konwencjonalna (leczenie szpitalne, rozne badania glowy, psychologiczne) i praktycznie nie pomaga a jest coraz gorzej... Do tego stopnia, ze ostatnio po prostu wyczerpaly mi sie wszystkie mozliwe opcje rozwiazania problemu, bo nawet w szpitalu byli bezradni, faszerujac mnie roznymi lekami po niektorych czulem sie jeszcze gorzej.. Mam watpliwosci co do tego czy warto jeszcze zyc, bo nie mam juz pomyslow co z tym zrobic. Bo z tym problemem sie nie da, kto bylby w mojej skorze napewno nie zanegowalby moich racji. Poszukuje jakiegos uzdrowiciela, ktora pomoglby mi ustalic przyczyne moich dolegliwosci, ewentualnie wyleczyc. Codziennie modle sie o pomoc wiec moze dzieki moim prosba zostalem skierowany na to forum. Serdecznie prosze o jakies propozycje bo juz odchodze od zmyslow. Poszukuje kogos dobrego i w miare korzystnej cenie;-) ale jesli ktos jest naprawde godny polecenia to cena nie gra roli, oddalbym prawie wszystko zeby moc znowu normalnie funkcjonowac jak kiedys.. Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za podanie jakiejs propozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...