Skocz do zawartości

3 kielichów. król kielichów, 8 mieczy


beatrycze18

Rekomendowane odpowiedzi

Mój rozkładzik na pytanko,

 

Czy, to,że pojawił się w moim życiu pan Y to przeznaczenie od losu[tak miało być]?

 

3 kielichów, król kielichów, 8 mieczy

 

Hmm, dobra zabawa, trójkąt-ja, obecny partner i on ten pan Y.Król kielichów-ten pan zawsze wychodzi w tej karcie[jest zodiakalnym rakiem]

 

Jest dla mnie szansa na pokonanie jakichś barier, problemów, których nie widzę rozwiązania[8 mieczy karta brama]

 

Dociągnęłam kartę

 

Królowa kielichów

 

miłość, stan zakochania....

 

Proszę o wasza pomoc:prosi:

Odnośnik do komentarza

Karty nie mowia, zeby to bylo przeznaczenie od losu. Jezeli masz juz partnera (o czym rzeczywiscie swiadczy 3 pucharow), to mozesz miec poczucie winy, ale tez tak jakbys wyczekiwala kogos innego (moze wlasnie ten pan Y). Mysle, ze nie powinnas sie izolowac, bo mozesz starcic partnera i szanse na "cos" z Y. Musisz podjac konkretna decyzje.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

trochę dziwne pytanie, bo wg mnie i mojego światopoglądu każdego spotykamy po coś...

może raczej powinnaś zadać pytanie - po co / dlaczego go spotkałam, czego to miało mnie nauczyć...

 

z podsumy masz sprawiedliwość, więc wg mnie tak - spotkałaś go stricte 'po coś'

3 kieli pokazuje (wg mnie) stan takiej beztroski, kolega miał Ci w jakiś sposób uświadomić, ze tak nie do końca można, nie powinno się być bardziej stanowczym, zdecydowanym.

Król kielichowy to on, jak wspomniałaś a 8 mieczy - zakończenie pewnego etapu i, bardzo możliwe tej znajomości. W momencie, jak Ty 'dojrzejesz emocjonalnie'

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...