Skocz do zawartości

bardzo proszę o wróżbę


Modliszka79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na własne życzenie znalazłam się w fatalnej sytuacji i nie wiem co mam zrobić.

Jest Pan ur. 17-08-1978 który przewrócił mój świat do góry nogami i nie wiem czy jest sens w dalszym ciągu łudzić się że kiedykolwiek możemy być razem. Błagam o wróżbę.

moja data urodzin 06-04-1979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ciebie bardzo serdecznie. Odpowiedź na Twoje pytanie uzyskałem z numerologii i przesłania, które dały mi karty klasyczne.

 

Jesteś numerologiczną dziewiątką, a osoba, którą darzysz ogromną sympatią piątką. Piątka sprawia wrażenie osoby dosyć pewnej siebie, lecz w głębi duszy jest tak naprawdę osobą nieśmiałą. Buntują się związkom, ponieważ chcą mieć poczucie wolności. Myślą racjonalnie, a więc nie chcą, aby emocje przysłoniły im całą prawdę o otaczającym ich świecie. Są pogodne i sympatyczne, często nie zdają sobie sprawy, że mają swojego adoratora.

 

Ty, jako 9 jesteś inteligentna, aktywna oraz masz dużą wyobraźnię. Charakteryzujesz się uniwersalną miłością. Jesteś romantyczką i marzycielem, udajesz się w strefę swoich fantazji. Bardzo często wydaję Ci się, że jesteś zakochana.

 

Związek ten będzie burzliwy, szalony i szczęśliwy. Zrozumienie między 5, a 9 jest bardzo trudne, a pomiędzy wami jest często wyczuwalna nerwowość. Związek ten może być bardzo ciekawy, ale nie wiem czy trwały.

 

Jakie przesłanie dały mi karty klasyczne.

Uczucia Pana :

Poszukuje miłości, chce kochać i być kochanym, odczuwa potrzebę by szybko znaleźć wybrankę. Jest wręcz niecierpliwy. Ale uważaj, bo może okazać się innym człowiekiem, na jakiego wygląda i jakim stara się być.

 

Dzieli Was to, że szukacie wyidealizowanej miłości. Zbyt mocno kochacie wolność i niezależność, co może skutkować brak angażowania się w związek i wzajemnej, przyjaznej relacji.

 

Jaka przyszłość Ciebie czeka?

Musisz odłożyć sprawę związaną z poszukiwaniem teraz tego jedynego. Ponieważ z nim (tzn. z obecnym obiektem westchnień) może Ciebie spotkać miłosny zawód. Musisz precyzyjniej określić swoje plany i potrzeby, a uda Ci się je zrealizować. Z przesłania kart wynika, że poznasz mężczyznę z innej miejscowości, człowieka zamożnego, mający duży udział w sprawach społecznych, może to być policjant, lub urzędnik. Musisz jednocześnie zachować rozwagę i powściągliwość, bo znajomość może być źle odbierana przez niektóre osoby i będą one mogły na Ciebie źle wpływać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...