Jump to content
Chachi

Przydatne rzeczy

Recommended Posts

Chachi

Na forum jest sporo materiałów o wszystkim i o niczym. Rytuały, dyskusje o tych rytuałach zazwyczaj stanowiące 99% tematu i... co z tego wszystkiego się kiedykolwiek przyda? Co może jakoś poprawić życie? Na pewno LD i OOBE posłużą świetnie jako narzędzie relaksujące, ale czy jest cokolwiek innego z zakresu ezoteryki co w praktyce pozwoli na podobny wpływ na życie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydaje sie ludziom , ktorzy interesuja sie danym tematem. Ja trafilam na forum bo szukalam info dlaczego w moim zyciu jedno zdarzenie pociaga drugie. Zauwazylam, ze nic u mnie sie nie dzieje bez przyczyny i tak trafilam na zwiazek kamiczny, numerologie, reinkarnacje itd. Poczatek byl tutaj, a reszte rozwijam czytajac inne fora, strony itd. A dyskusje sa po to zeby dzielic sie swoimi spostrzezeniami i spojrzec na cos od strony drugiego czlowieka. Wspolne pasje lacza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chachi

Może z innej strony. Coś czego praktyka działa. Hipnoza i całe to badanie reinkarnacji - możliwe. Ale reszta działów wygląda jak... poczytaj kilkaset książek i dowiesz się jak dyskutować o temacie w nieskończoność, bez żadnych konkretów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...