Skocz do zawartości

Ala - Szklana Pułapka 6 + nożyki


Pitagoras

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ostatnio dziwny sen: śniło mi się, że jestem jakimś tajnym agentem, albo żołnierzem, nie wiem dokładnie, bo nie miałem ani broni, ani nic, na oko byłem w jakiejś fabryce... nie wiem konkretnie jakie miałem zadanie... ale niezwykle uroczystym skokiem XD wskoczyłem do jakiegoś pomieszczenia, opis pokoju:

Pokój nie był taki zwykły (przypominam że to się działo w dziwnym miejscu podobnym do dawno nie działającej fabryki) w pokoju, była też taka duża szklana przegródka... taki jakby szklany pokój w tym pomieszczeniu...

W tym szklanym pokoju był jakiś wróg a obok tego pomieszczenia ze szkła był jeszcze jeden wróg, od razu się na niego rzuciłem (sen wyglądał niesamowicie prawdziwie) kiedy go uderzyłem upuścił karabin Kalashnikov (AK-47)... wtedy poczułem niesmowity strach, po pierwsze ten koleś wyglądał jak postać z gry Call Of Duty 4 Modern Warfare (miał maskę gazową i był ultranacjonalistą) nie wiem czy ktoś to kojarzy... w każdym razie, kiedy upuścił karabin wyjął nóż balistyczny (taki z ząbkami jakich używają żołnierze) chciał wbić mi go w lewe ramię. Byłem przerażony... ale na szczęście usłyszałem niezwykle wyraźny glos ze szklanego pokoiku: Zadaj mu pytanie! Nie wiem skąd ale wiedziałem jakie pytanie mam zadać, więc powiedziałem do gościa z nożem:

- Jak masz na imię?!?

Facet, zanim zaatakował mnie nożem opuścił go i chciał odpowiedzieć, ale kiedy otworzył usta powaliłem go na ziemię prawym sierpowym i lewym sierpowym... żołnierz zmarł na miejscu.

Poszedłem więc do szklanego pomieszczenia aby zabić następnego... ale okazało się, że w szklanym hełmie w tym pokoju siedzi mój brat który wypowiedział słowa: Zadaj mu pytanie!!! Wiem, że to on mnie ocalił od tego noża... JAK TO INTERPRETOWAĆ??? POMÓŻCIE PROSZĘ!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...