Jump to content
bkd

Jaką wybrać datę ślubu ?

Recommended Posts

bkd

Witajcie ! Jestem tu nowa :-).

 

Potrzebuję pomocy...,mianowicie niebawem idziemy z moją drugą polówką zarezerwować datę ślubu . Chciałabym żeby była ona dobrze dobrana,niestety nie znam się na numerologii i stąd moja prośba. Wiem , że miesiącem zaślubin miałby być czerwiec ...ale jaki mam wybrać dzień :-/? Moja data urodzin to 06.07.1981 , natomiast przyszłego męża 26.08.1982. Pomóżcie "mądre głowy ".

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trida

21 czerwca 2014 albo 28 :)

 

tak w ogóle - jeśli jesteście ze sobą szczęśliwi to numerologia niewiele tu 'przeszkodzi' jeśli jest w Was prawdziwa i szczera miłość :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn
21 czerwca 2014 albo 28 :)

 

tak w ogóle - jeśli jesteście ze sobą szczęśliwi to numerologia niewiele tu 'przeszkodzi' jeśli jest w Was prawdziwa i szczera miłość :)

Od kiedy ślub się bierze w dniu o wibracji liczby 7?

Najgorsze daty na ślub to te o wibracji liczb 7 i 9.

Najlepsze to daty o wibracji liczb 1, 3, 6 bądź 8.

Przeciętne - 2, 4

Na datę o wibracji 5 należy uważać, bo odznacza się ona zbytnim rozluźnieniem w partnerstwie - możliwe zdrady/romanse, itd.

Sam rok 2014 już ma wibrację liczby 7, więc najlepiej w tym roku nie brać ślubów ani w lipcu, ani we wrześniu (nadmiar 7-ek i 9-ek jest niekorzystny).

Podobnie jest z numerami mieszkań/domów - najlepiej unikać tych o wibracji 7, 9 oraz 5 (dotyczy to młodych małżeństw). Trzeba pamiętać, że alfabet też się liczy (a - 1, b - 2, itd.)

 

Jeśli chcesz mieć idealną datę na ślub i wziąć ślub jeszcze w 2014, zrób to najwcześniej 1 października, bowiem nie tylko sama data ślubu jest ważna, ale rok numerologiczny, w jakim są przyszli małżonkowie. Ty, będąc numerologiczną 5-ką, jesteś teraz w 3-ce, Twój narzeczony, będąc 9-ką, jest teraz w 7-ce.

W 9-ce i 7-ce nie legalizuje się związków małżeńskich, nie przeprowadza się za granicę, nie wprowadza się w życie nowych planów, jak również nie kupuje się wypasionego auta czy nie bierze kredytu hipotecznego. Nie zmienia się też pracy na "pracę marzeń".

 

To wszystko jest oczywiście z punktu widzenia numerologicznego.

Jak coś to pytaj ;)

 

Powodzenia !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn

Patrzcie nie tylko na sumę daty, na rok, w którym się znajdujecie, ale również na składowe samej daty

 

przykład daty: 25.09.2014 = 5/23

wibracja 5, więc nie jest źle (na pewno lepiej niż 7 czy 9), ale patrząc z marszu:

25 = 7

09 = 9

2014 = 7

 

...wzorując się na powyższym poście, data nie należy do najlepszych ( dominacja 7-ek i 9-ek)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bkd

Dziekuje za zainteresowanie moim pytaniem :-). Zdecydowalismy z narzeczonym, ze slub wezmiemy jednak w 2015 r. Nie chodzi tu o numerologie ale o wydatki, ktore czekaja nas w tym roku. W zwiazku z tym proszę o podpowiedz jaka mozemy wybrac data? Myslimy o czerwcu ....a moze wczesniej ;-). Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn

A więc tak - jeśli będzie to ślub konkordatowy (cywilny i kościelny), rozumiem że wtedy tylko soboty wchodziłyby w grę? W czerwcu żadna sobota nie jawi się jakoś super dla Was. Jedyna, która w miarę jest warta uwagi to 06-06-2015. Moim zdaniem lepiej byłoby wziąć więc ślub w lipcu czy sierpniu. Idealnym wyborem byłyby daty: 01-08-2015, 08-08-2015. Pamiętajcie, żeby mimo wszystko udało się Wam zawrzeć związek małżeński przed 01-10-2015, a najlepiej przed 23-09-2015. Jeśli nie uda Wam się znaleźć na te daty wolnej sali na zorganizowanie przyjęcia weselnego to pisz - wymyślimy coś innego :)

Edited by björn

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn

Ważna jest data pierwszego ślubu, aczkolwiek jeśli potem zdecydujecie się na kościelny to dobrze jest też wybrać odpowiednią datę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bkd

Mam na mysli, ze jesli bylby to slub cywilny, to moze ktorys piatek wyglada ciekawie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn

Dzień tygodnia nie ma znaczenia.

Zsumuj do siebie cyfry z daty, a wynik zredukuj do liczby pierwszej.

Już wiesz, jakie są najlepsze, jakie są najgorsze.

 

Mówisz o piątku, mówisz o czerwcu.

5 czerwca 2015 jest np. idealną datą -> 5+0+6+2+0+1+5 = 19

19 = 1+9

1+9 = 10

10 = 1+0

1+0 = 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn

Patrz też na składowe, z jakich składa się sama data. Ucz się znaczenia liczb, dzięki temu uda Ci się wybrać idealny termin. :-) Np. data 05-06-2015 składa się z 5, 6 i 8 (bo 2+0+1+5 = 8).

 

Jedynka to:

(+) niepodległość, przygoda, inicjatywa, oryginalność, determinacja, indywidualność, wyznaczanie kierunku.

(-) wybuchowość, impulsywność, narcyzm, zarozumiałość, egoizm, tyranizowanie otoczenia, skłonność do manipulacji, karierowiczostwo, żądza władzy, lenistwo, cynizm, megalomania, wywyższanie się.

 

Dwójka to:

(+) dyplomacja, mediacja, ostrożność, dobroć, wrażliwość, współpraca, emocje, uczucia, intuicja.

(-) nadmierne uleganie emocjom, naiwność, rozpamiętywanie.

 

Trójka to:

(+) entuzjazm, inspiracja, wyobraźnia, słowo, wizja, optymizm, przyjemność, kreatywność, spokój, opanowanie, szczęście, animacja, zmysł artystyczny, serdeczność.

(-) prowokacja, konfliktowość, agresja, złośliwość, zawiść, zazdrość, kaprys, ostentacyjnie manifestacja niezależności, brak skrupułów, nieposłuszeństwo, nietolerancja.

 

Czwórka to:

(+) koncentracja, zarządzanie, wprowadzanie w czyn, konserwatyzm, poświęcenie, sprawność, skuteczność, organizacja, podążanie za.

(-) surowość, nieustępliwość, przerost ambicji, brak silnej woli, brak wytrwałości, rutyna, sztywność.

 

Piątka to:

(+) ekspansja, wynalazczość, promowanie, różnorodność, przygoda, elastyczność, ruch, zmiana.

(-) zarozumialstwo, niecierpliwość, ekstrawagancja, niepokój, zmienność, nietolerancja, lenistwo, impulsywność, intryga, kłamstwo, złośliwość.

 

Szóstka to:

(+) piękno, kreatywność, domatorstwo, uzdrawianie, moralność, pasja, harmonia, zaufanie, służenie.

(-) konfliktowość, kłótliwość, niezdecydowanie, tchórzliwość, brak odpowiedzialności, zazdrość, podejrzliwość, niepokój, krytyka, upór.

 

Siódemka to:

(+) analiza, badanie, obliczenie, zrozumienie, doskonałość, odkrywanie tajemnic i prawd ukrytych, intuicja, śledztwo, rozum, rozsądek, rozwaga, wizja, samotność.

(-) bujanie w obłokach, egocentryzm, wygórowane ambicje, zarozumiałość, przemądrzałość, pragnienie dominacji, tyranizowanie otoczenia lub izolowanie się (zarówno fizyczne, jak i psychiczne), skłonność do pracoholizmu i innych uzależnień.

 

Ósemka to:

(+) władza, siła, autorytet, potencjał, możliwość, organizacja, sprawność, skuteczność, wydajność, biegłość, ciężka praca.

(-) kłótliwość, brutalność, agresja, egoizm, natrętność, zazdrość, wulgarność, nieczułość, nieuczciwość, niezdyscyplinowanie oraz rządna władzy i pieniędzy za wszelką cenę.

 

Dziewiątka to:

(+) kreatywność, wyobraźnia, życzliwość, bezosobowość, intuicja, filantropia, emocje, wspaniałomyślność, oddanie, poświęcenie.

(-) impulsywność, upartość, skąpstwo, kłótliwość, złośliwość, nietowarzyskość, podejrzliwość i skrytość, cierpienie, smutek, samotność, lęk, strach, złe emocje, samochwalstwo, rezygnacja, pycha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...