Skocz do zawartości

karty na grudzien :)


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!! rolozylam karty na miesiac grudzien i oto co mi wyszlo:)

 

przelozone- 9 kier as trefl krol kier--oj chyba tu jakis pan sie pojawi niespodziewanie

 

praca-krol pik 9 karo 10 kier-hm dobra sytuacja w pracy, mila atmosfera

 

finanse-10 trefl 9 trefl dama karo--bede miec troche wydatkow, no fakt swieta sie zblizaja

 

uczucia-walet trefl dama kier walet karo--i tu ktos nowy, cos sie zacznie dziac??

 

zdrowie-10 karo as kier dama pik--jakies problemy z jelitami, choroba wirusowa chyba tez

 

moze ktosik zerknie na moj rozklad , bede wdzieczna :))):poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

przelozone- 9 kier as trefl krol kier- no ładnie :) faktycznie Pan w którym się zauroczysz stanie na Twej drodze w niespodziewanym momencie :)

 

praca-krol pik 9 karo 10 kier- troszke sobie odpuścisz, nie będziesz sie przemęczać, w pracy rodzinna świąteczna atmosfera, wszyscy będą dla siebie życzliwi, może wpadnie troche kasy jako podwyżka świąteczna czy jak to sie tam nazywa :P

 

finanse-10 trefl 9 trefl dama karo-- tak wydatki związane pewnie z prezentami (chyba nie przepadasz za sprawianiem komus prezentów bo boisz się że owy prezent się nie spodoba i z tym będą związane Twoje małe zmartwienia), zakupami na kolacje wigilijną itd. ,

 

uczucia-walet trefl dama kier walet karo- ten nowo poznany facet, z tego co pamietam to walet trefl często Ci sie pojawia w uczuciach, i zastanawiam się co on u Ciebie pokazuje, bo albo to że ten facet podejmie kroki i działania wobec Ciebie i że będzie chciał Cie bliżej poznac, albo że w którymś momencie zrezygnuje, stawiałabym na pierwszą teze, chociaż ten walet karo może pokazywać że skończy sie to zwykłą znajomością, koleżeńtwem

 

zdrowie-10 karo as kier dama pik-- jakby czekała Cię wizyta u lekarza, dokładniej na chorobach się nie znam, ale as kier skojarzył mi się z sercem z układem krążenia coś w tym tylu, z jakimś "czerwonym narządem" może wątroba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Paulinka, dzieki za interpretacje. Jak zwykle mozna na Ciebie liczyc :P

 

 

przelozone- 9 kier as trefl krol kier- no ładnie :) faktycznie Pan w którym się zauroczysz stanie na Twej drodze w niespodziewanym momencie :) hm no taki jeden faktycznie sie pojawil i czekam czy cos w ogole dalej , bo jak narazie to tylko rozmawiamy, on jest klientem tam gdzie pracuje. no zobaczymy :D, bo wydaje mi sie ze moja managerka mu sie podoba a ze mna tak tylko rozmawia bo wypada.hm

 

praca-krol pik 9 karo 10 kier- troszke sobie odpuścisz, nie będziesz sie przemęczać, w pracy rodzinna świąteczna atmosfera, wszyscy będą dla siebie życzliwi, może wpadnie troche kasy jako podwyżka świąteczna czy jak to sie tam nazywa :P

 

finanse-10 trefl 9 trefl dama karo-- tak wydatki związane pewnie z prezentami (chyba nie przepadasz za sprawianiem komus prezentów bo boisz się że owy prezent się nie spodoba i z tym będą związane Twoje małe zmartwienia), zakupami na kolacje wigilijną itd. , hehe juz goraczka zakupow sie zaczela :P

 

uczucia-walet trefl dama kier walet karo- ten nowo poznany facet, z tego co pamietam to walet trefl często Ci sie pojawia w uczuciach, i zastanawiam się co on u Ciebie pokazuje, bo albo to że ten facet podejmie kroki i działania wobec Ciebie i że będzie chciał Cie bliżej poznac, albo że w którymś momencie zrezygnuje, stawiałabym na pierwszą teze, chociaż ten walet karo może pokazywać że skończy sie to zwykłą znajomością, koleżeńtwem. jesli to ten sam, to zobaczymy z czasem.

 

zdrowie-10 karo as kier dama pik-- jakby czekała Cię wizyta u lekarza, dokładniej na chorobach się nie znam, ale as kier skojarzył mi się z sercem z układem krążenia coś w tym tylu, z jakimś "czerwonym narządem" może wątroba ?--jutro ide do lekarza, a faktycznie mnie boli po prawej stronie cos, to moze i to byc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

daj znać co lekarz powie a najlepiej przejdź sie do kilku specjalistów bo to różnie z niby bywa. Czasem jeden wypatrzy coś czego pozostali nie zauważyli lub rutyna ich zmyliła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać co lekarz powie a najlepiej przejdź sie do kilku specjalistów bo to różnie z niby bywa. Czasem jeden wypatrzy coś czego pozostali nie zauważyli lub rutyna ich zmyliła ;)

Mieszkam w Londynie a tutaj z lekarzami kiepsko ogolnie :P

 

a teraz ten facet mi w glowie bedzie siedzial :P

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

tak wiem :/ jeżeli chodzi o medycyne i leczenie to na pewno lepiej wygląda to w Polsce (wbrew temu co większość osób myśli) niż właśnie w UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...