Skocz do zawartości

od 5 lat na sen przychodzi mi zmarła MAMA


pysiatko19915

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Pisałam tutaj ok 2 lata temu. Dotyczyło mojej zmarłej mamy, która przychodzi mi na sen. Przypomnę, że sen dotyczył tego, że 3 sny dotyczyły innej wersji śmierci mamy, a 4 sen dotyczył grobu i dużego drzewa przy grobie. Wtedy dostałam odpowiedz od Was, że grób i drzewo symbolizują zakończenie tego a rozpoczęcie czegoś nowego, że dusza mamy w końcu zeszła z tego świata. jednak, od tego czasu raz w miesiącu śni mi się regularnie. w każdym śnie, jest smutna bądź płacze. jednak niecały miesiąc temu minęło 5 lat od jej śmierci i wczoraj miałam taki sen, że widziałam ja tyłem bez włosów, płakałam ja i ona. okazało się ze jest bardzo chora i lekarze niewiele jej dają czasu . obudziłam się. nie rozumiem, dlaczego śni się tylko MNIE, ani siostrze, babci, mężowi JEj, nikomu sie nie śni:( czuję się dziwnie, dlatego, że ja Jej krzywdy nigdy nie zrobiłam a w taki sposób przychodzi do mnie we śnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak sie sni ojciec,to cos zlego robie , i jak mis ie przysni do tego moja babcia to wiem ze musze cos w zyciu zmienic, na przestroge mi sie sni by mnie opstrzec przed zlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze za duzo o mamie myslisz...? smutny sen faktycznie , kto przezyl smierc kliniczna wie dokladnie jak tam jest i raczej tu na ziemi jest gorzej:-))Mozesz byc o mame spokojna jest jej tam jak w niebie:-) POZDRAWIAM i zycze spokojnych nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śni Ci się od 5 lat i jeszcze nie wiesz co zwiastują sny z udziałem mamy ?

Wątpię, że to mama przychodzi.To Twoja podświadomość "mówi" do Ciebie.Sądzę, że w tym konkretnym przypadku możesz obawiać się o utratę kogoś bliskiego, ewentualnie martwisz się o swoją sytuację materialną.

O utratę czegoś/ kogoś ważnego dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że ona jeszcze jest na tym świecie

 

5 lat po śmierci 0fool.gif

 

Pojawienie się w marzeniu sennym nieboszczyka, człowieka znanego nam w dzieciństwie, może być sygnałem,że jakieś wydarzenie z tamtego okresu życia, tkwi stale w naszej podświadomości, ale może też symbolizować aspekt osobowości śniącego.

Tego rodzaju sny bywają niekiedy pomyślną wróżbą, bowiem zapowiadają powrót do zdrowia, oddalenie jakiegoś niebezpieczeństwa, albo nieoczekiwaną pomoc, jakiej udzielą nam życzliwi ludzie.

Ale w połączeniu z obciętymi włosami, zmienia przesłanie snu. !!!!

Edytowane przez Elie-1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście i wierzyć w każdą bzdurę, no to powodzenia.

Przez 5 lat można już chyba skojarzyć sny z wydarzeniami bezpośrednio po tego typu "wizytach" .

Poza tym, osoba napisała post i wyparowała. Jakoś tak się składa, że to nie jedyny przypadek w tym stylu.

Z mojej strony wszystko w tym temacie.Życzę powodzenia w doszukiwaniu się cudownych objawień bez udziału osoby zakładającej temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie znasz przypadków z nawiedzeniami na polach bitw przykładowo.

 

Taaaaaaak, bądź taki MIŁY dla wszystkich tymczasowych/nowych Użytkowników, fajny poziom! (y) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi "nibyezoteryku " nie było mnie, bo nie miałam kiedy:O świat nie kręci się ciągle wokół Internetu. Dziękuje za Twoje spostrzeżenia .

"nowa_anna"- jak mam nie myśleć o zmarłej mamie, jak regularnie od 5 lat raz miesiącu przychodzi na sen. powtarzam, w każdym śnie płacze.

"trida" mama zmarła nagle na moich oczach na zator płucny. grób odwiedzam raz w tygodniu, choć teraz niestety nie ma mnie w Polsce.

"existence ": hm powiem tak, rok temu jak przeprowadziłam się w nowe miejsce i długi czas nie byłam na cmentarzu w nocy słyszałam -stukniecia-puknięcia- inne niż dnia codziennego. i tak składało się, że przez miesiac nie bylam u Niej i jak tylko poszlam na cmantarz, owe stukniec, pukniec wiecej nie słyszałam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boje się, kiedy przychodzi na sen. nie mam powodów by Jej się bać. ale dlaczego Tylko mnie się śni? co chce mi powiedzieć? Znajomi powiedzieli, że msze mam zamówić. były. na Imieniny... na rocznice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi tez kiedyś śniła się często babcia niby nie był to zły sen ale bardzo się bałam i kazano mi dać na msze zrobiłam tak i od tamtego czasu już mi się nie śni

 

Ja słyszałam podobną historię ponoć osoba zmarła prosi wtedy o modlitwę ponieważ jest w czyśćcu

 

____________________

My mamy takie ceny Spedycja krajowa (Wrocław, Warszawa) i międzynarodowa / FT LOGISTICS każdego zadowolimy!

Edytowane przez DRARIE99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...