Skocz do zawartości

10 mieczy w rozkładzie prosze o pomoc w interpr.


karaoke

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

ta karta wyszla mi dwa razy w moich rozkladach. Mozecie mi pomoc zinterpretowac?

1. pytanie: 'Czy sam zacznie sie ze mna kontaktowac' (w sytuacji gdy widzimy sie od czasu do czasu, od okazji do okazji)

2. oraz ósma karta w krzyzu celtyckim, przy pytaniu 'Jak wyglada moja sytuacja dotyczaca stalego, szczesliwego zwiazku z mezczyzna?'

 

Pozostale karty w tych rozkladach sa raczej pozytywne.

 

Dziekuje z gory ;))))

Zapoznaj się z regulaminem działu - Cornelia

 

Przepraszam za zamieszanie zwiazane z regulamienem. Oto cały rozkład dotyczący 1. pytania:

 

1. Ja jego oczami: Królowa denarów

2. Stan jego związku po naszym spotkaniu: Rycerz Denarów

3. Jakie ma wobec mnie plany: Koło Fortuny

4. Czy sam zacznie sie ze mną kontaktować: 10 mieczy

5. Co powinnam zrobić by go zdobyć: 10 buław

6. Czy dojdzie do zbliżenia fizycznego / emocjonalnego: 6 denarów

7: Przyszłość związku (czy będziemy razem): Król denarów

 

Moja własna interpretacja: mam do czynienia z mężczyzną, gentelmanem, który respektuje swoj obecny związek, ale nie jest w nim szczęliwy. Pomimo, że chce czegoś innego, to na dzień dzisiejszy do poki trwa w tym związku, to nie zrobi nic aby skrzywdzić swoją partnęrkę.

 

Oto cały rozkład dotyczący 2. pytania: Kryż celtycki. Pytanie Jak wygląda moja obecna sytuacja dotycząca stałego, szczęśliwego związku w przyszłości (od długiego czasu jestem sama)

1. 4 buław

2. 4 pucharów

3. Paź denarów

4. 5 Pucharów

5. Kapłan

6. As buław

7. 6 denarów

8. 10 mieczy

9. 2 pucharów

10. 3 pucharów

 

Moja interpretacja: ostatecznie czeka mnie ten związek, jednak muszę coś jeszcze zrozumieć / czegoś się nauczyc/ doświadczyc (nie wiem za bardzo czego)

Edytowane przez karaoke
Odnośnik do komentarza

na podstawie jednej karty niczego się nie zinterpretuje, tym bardziej że robiłaś rozkład

 

to tak jakbyś miała opowiadanie, a podałabyś z niego jedno słowo, czy jedno krótkie zdanie i prosiłabyś kogoś by zgadł o czym opowiadanie było i jakie miało zakończenie, tak się nie da

 

ile ludzi, tyle różnych opowiadań usłyszałabyś, w zależności od ich wyobrażni

Odnośnik do komentarza

Odnośnie pierwszego pytania, 10 mieczy oznacza brak kontaktu, odnośnie drugiego pytania oznacza, że jesteś po rozstaniu, przeżyłaś coś, co Cię mocno zdołowało, jeżeli ktoś jest w związku oznaczać to też może, że w nim nie ma już uczuć, że coś się wypaliło.

Odnośnik do komentarza
Witajcie,

 

ta karta wyszla mi dwa razy w moich rozkladach. Mozecie mi pomoc zinterpretowac?

1. pytanie: 'Czy sam zacznie sie ze mna kontaktowac' (w sytuacji gdy widzimy sie od czasu do czasu, od okazji do okazji)

2. oraz ósma karta w krzyzu celtyckim, przy pytaniu 'Jak wyglada moja sytuacja dotyczaca stalego, szczesliwego zwiazku z mezczyzna?'

 

Pozostale karty w tych rozkladach sa raczej pozytywne.

 

Dziekuje z gory ;))))

Zapoznaj się z regulaminem działu - Cornelia

 

 

Przepraszam za zamieszanie zwiazane z regulamienem. Oto cały rozkład dotyczący 1. pytania:

 

1. Ja jego oczami: Królowa denarów

2. Stan jego związku po naszym spotkaniu: Rycerz Denarów

3. Jakie ma wobec mnie plany: Koło Fortuny

4. Czy sam zacznie sie ze mną kontaktować: 10 mieczy

5. Co powinnam zrobić by go zdobyć: 10 buław

6. Czy dojdzie do zbliżenia fizycznego / emocjonalnego: 6 denarów

7: Przyszłość związku (czy będziemy razem): Król denarów

 

Moja własna interpretacja: mam do czynienia z mężczyzną, gentelmanem, który respektuje swoj obecny związek, ale nie jest w nim szczęliwy. Pomimo, że chce czegoś innego, to na dzień dzisiejszy do poki trwa w tym związku, to nie zrobi nic aby skrzywdzić swoją partnęrkę.

 

Oto cały rozkład dotyczący 2. pytania: Kryż celtycki. Pytanie Jak wygląda moja obecna sytuacja dotycząca stałego, szczęśliwego związku w przyszłości (od długiego czasu jestem sama)

1. 4 buław

2. 4 pucharów

3. Paź denarów

4. 5 Pucharów

5. Kapłan

6. As buław

7. 6 denarów

8. 10 mieczy

9. 2 pucharów

10. 3 pucharów

 

Moja interpretacja: ostatecznie czeka mnie ten związek, jednak muszę coś jeszcze zrozumieć / czegoś się nauczyc/ doświadczyc (nie wiem za bardzo czego)

Edytowane przez karaoke
Odnośnik do komentarza

Witaj,

 

10 mieczy raczej nie daje szans na kontakty dalsze, bo na karcie mamy martwego mezczyzne, to jest symboliczna smierc tych kontaktow. Mozliwe ze wasza relacja takze za jakis czas sie zakonczy, karta 10 mieczy.

 

Postaw karty jeszcze raz za jakis czas, bo mogly wyjsc karty nietrafne. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...