Skocz do zawartości

Niemożność uwolnienia się


siili

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od dłuższego czasu walczę, by uwolnić się od dosyć toksycznej relacji. Znamy się od kilku lat, z początku było pięknie, dogadywaliśmy się jak nikt na świecie. Jednak po roku zaczęłam się tego człowieka bać, kiedy okazało się, że jest nałogowcem, a po alkoholu staje się nieraz agresywny z byle powodu. Próbowałam się od tego człowieka uwolnić wielokrotnie, pół roku temu, kiedy się na mnie zamachnął w końcu na poważnie, wydawało mi się, że będę już wolna.

 

Nic bardziej mylnego.

 

Mimo że mieszkam od tego czasu w innym mieście, mimo że się z nim nie widuję, codziennie dostaję wiadomości z prośbą o powrót, stara się wywołać u mnie poczucie winy.

 

W niewytłumaczalny sposób przywiązał mnie do siebie. NIE CHCĘ z nim być, z drugiej strony nie potrafię się od niego zupełnie odciąć. Z drugiej strony jest to jedyna osoba na świecie, z którą mogę porozmawiać o wszystkim. Naprawdę o wszystkim. Czuję się jak w potrzasku.

 

Z moich, prostych i być może błędnych obliczeń wynika, że jest to relacja obciążona długiem karmicznym, ale chciałabym poprosić bardziej zaawansowanych w numerologii od siebie o interpretację i poradę, co z tym zrobić. Jeżeli jest to dług - jak wypalić karmę?

Edytowane przez siili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje jest to zwiazek karmiczny. sygnowany 7 zwiazek 2 ludzi raczej po cos. w pewnym momencie karma sama sie wypala kiedys dafne napisała mi ze to my same decydujemy kiedy ta karma sie kończy. Bo przeciez w końcu mamy dosć. Musimy byc silne aby przetwac. Wiem ze nie jest łatwo sama jestem w zwiazku karmicznym tylko ze 9. Na poczatku było pieknie, och ach a im dalej w las tym wiecej drzew... trzymam młoda za ciebie kciuki zebys sie nie dała. Odetnij sie od tego. Nie daj sie wprowadzic w poczucie winy bo ty wiecej stracisz a on zyska nad toba przewagę co prawda zaawansowana w numerologi nie jestem i mi robiła taki portret Stagnacja w interpretacji dat urodzenia (partnerskiej moze daj i Ty tam prośbe o interpretacje a ona jak bedzie miała czas to dogłebnie zrobi Ci jego opis.. . Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...