Skocz do zawartości

Zadawanie pytań w tarocie i nie tylko


dizel1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Piszę tu z takim pytaniem. Jak wiadomo, nie powinno pytać się tarota zbyt często o to samo ponieważ zaczyna zwyczajnie kłamać. A jak jest w sytuacji kiedy np po postawionym tarocie zadamy to samo pytanie np do Run lub posłużymy się astrologią horarną. Czy odpowiedź Run i astrologii może być przekłamana czy raczej są to zupełnie odrębne techniki wróżenia i nie mają ze sobą nic wspólnego?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być przekłamane, jak najbardziej...

w każdym z tych systemów łączysz się z jedną konkretną energia.

Pomyśl, że energia to garnek zupy. Tarot - łyżka drewniana, Runy łyżka metalowa, karty klasyczne - łyżka ceramiczna - używasz tarota - zamieszasz, używasz run - zamieszasz tylko innym tworzywem, materiałem.

Mam nadzieje, ze rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że rozumiem. Bo pytałem miesiąc temu o pewną pracę, karty miałem bardzo ładne, wychodziło opóźnienie w przekazaniu mojego CV bo praca załatwiana przez kogoś i opóźnienie było, miesiąc czasu, ale CV było przekazane w końcu. Po przekazaniu miałem kolejnego tarota i tu już zupełnie na odwrót, że pracy nie dostanę, że będę pracował tu gdzie pracuję a przy pierwszych kartach wychodziło że moje CV rozpatrzą pozytywnie. Obie wróżby dzieliły 3 tygodnie. Byłem na rozmowie, z rozmowy niby wynika że mnie przyjmą ale kurcze boję sobie bo horoskop horarny mówi że nie ale może po prostu mam już za bardzo namieszane i dlatego są przekłamania. Jutro wszystko się wyjaśni i zobaczymy co to z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogło się pomieszać ale też mogło coś się zmienić w sensie - nastawienie, sytuacja itd.

Są wróżby, które mur beton będą tak, jak w kartach ale zdarza się tak, że nasze nastawienie zmienia się o 180 stopni wiec i karty mogą się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyście zinterpretowali takie karty:

 

na starą pracę wisielec koło 7 monet

na nową król mieczy 3 buław 2 miecze

 

To są karty z drugiego rozkładu wykonywanego 3 tygodnie później. Raczej widać pozostanie w starej i bardziej nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w pierwszej wróżbie na tą pracę miałem z przełożenia: 5 buław 4 buław król buław, i dalej cesarz 2 buław i as monet, suma Gwiazda. Czyli karty ładne i praca powinna być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nieee, rekrutacja już była. Ja byłem już na rozmowie. Wszystko ok. Teraz tylko czekam w niepewności na odpowiedź którą otrzymam jutro. Może inaczej, tam nie było rekrutacji jako takiej. Nie było ogłoszenia. Oni rekrutują wewnętrznie czyli wśród swoich, wśród znajomych pracowników. Tak to wygląda. Rozmowę miałem w piątek, przebiegła pomyślnie, nie było się do czego przyczepić myślę. Wszystko było ok. Nie pytałem kart po rozmowie o to czy mnie zatrudnią tam. Pierwsze karty miałem miesiąc temu kiedy dałem koledze swoje CV aby je przekazał szefowi a drugie karty tydzień temu kiedy się dowiedziałem że moje CV przekazał. I już wychodziło zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanie- po co się pytałeś o coś, co i tak dowiesz się z tym, ze upłynie trochę więcej czasu. A karty jak widać tylko Cie 'stresują'. Nastawiłeś się na coś i możesz się rozczarować. A nie lepiej byłoby być nastawionym neutralnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Oczywiście że rozumiem. Bo pytałem miesiąc temu o pewną pracę, karty miałem bardzo ładne, wychodziło opóźnienie w przekazaniu mojego CV bo praca załatwiana przez kogoś i opóźnienie było, miesiąc czasu, ale CV było przekazane w końcu. Po przekazaniu miałem kolejnego tarota i tu już zupełnie na odwrót, że pracy nie dostanę, że będę pracował tu gdzie pracuję a przy pierwszych kartach wychodziło że moje CV rozpatrzą pozytywnie. Obie wróżby dzieliły 3 tygodnie. Byłem na rozmowie, z rozmowy niby wynika że mnie przyjmą ale kurcze boję sobie bo horoskop horarny mówi że nie ale może po prostu mam już za bardzo namieszane i dlatego są przekłamania. Jutro wszystko się wyjaśni i zobaczymy co to z tego będzie.

 

Cześć. Mi się też tak zdarza, dlatego trzeba pamiętać, że tarot nie jest wyrocznią :) Zawsze sa inne wpływy, które realizują się z biegiem czasu. Dlatego też nie można by zadać pytania - czy z jakąś tam osobą będę szczęśliwy do końca życia etc. Odpowiedź nie jest możliwa. My sami też nie interpretujemy kart doskonale w rozkładach dla siebie samych. Zawsze dla kogoś jesteśmy bardziej optymalni, a dla siebie czegoś się doszukujemy. Mi też ładne karty wyszły przed dosłownie dzisiejszą rozmową o pracę, ale po już inne :) Niestety jej nie dostanę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałabym zapytać o opinię, co myślicie, gdy pytając o różne nie związane ze sobą rzeczy - no może związane osobą - mną, w każdej odpowiedzi wychodzą te same karty. Tak jakby się "przyczepiały" do mnie. Czy to oznacza, że karty wymagają oczyszczenia teraz, czy że złe energie się do mnie faktycznie przyczepiły? Czy to nie czas na wróżbę.. Choć to wydaje mi się czuję intuicyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...