Skocz do zawartości

Wieczór bożonarodzeniowy - 20.12


existence

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjemność zaprosić wszystkich na kolejny wieczór tematyczny. Tym razem poczujemy atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Zaczynamy już o godzinie 18:45, a kończymy o 21 w dniu 20 grudnia (piątek). Tym razem zasady będą podobne: należy zgłaszać się w tym temacie do czwartku 19 grudnia (23) pisząc swoje imię. Liczba osób wynosi 20.

 

Każda osoba, która się zgłosi, otrzyma:

*szczegółowe przesłanie anielskie na czas Świąt Bożego Narodzenia z moją krótką interpretacją (Karty Archanielskie autorstwa Doreen Virtue)

*trzy krótkie przesłania anielskie na czas Świąt Bożego Narodzenia (Anielskie Klucze autorstwa Silke Bader)

*1 'los' do konkursu, w którym zostanie wylosowana 1 osoba biorąca udział w akcji: wygra modlitwę bożonarodzeniową mojego autorstwa

 

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 20 grudnia po godzinie 21.

 

Zapraszam serdecznie wszystkich, startujemy! :)

 

 

d57defbd95a5ab89med.jpg

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

 

(te osoby są dopisane z poprzedniego tematu)

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi bardzo miło, że jest już takie zainteresowanie. :)

 

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

3. aewek - Ewa

4. Inez2503

 

Pragnę jeszcze dodać, że tym razem wszystko będzie szybciej, regularnie - na andrzejkowym wieczorze byłem na kilku forach. I jeśli zainteresowanie będzie spore, to być może powtórzymy 23 grudnia (a może z czymś nowym?...). :)

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. :)

 

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

3. aewek - Ewa

4. Inez2503 - Agnieszka

5. baaasiek - Barbara

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

3. aewek - Ewa

4. Inez2503 - Agnieszka

5. baaasiek - Barbara

6. Moon girl - Katarzyna

7. natienka - Natalia

8. migotka20 - Justyna

 

Buziak za tak duże zainteresowanie! :* Jeszcze 12 osób, czas: do jutra do 23!

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

3. aewek - Ewa

4. Inez2503 - Agnieszka

5. baaasiek - Barbara

6. Moon girl - Katarzyna

7. natienka - Natalia

8. migotka20 - Justyna

9. Aura - Małgosia

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

3. aewek - Ewa

4. Inez2503 - Agnieszka

5. baaasiek - Barbara

6. Moon girl - Katarzyna

7. natienka - Natalia

8. migotka20 - Justyna

9. Aura - Małgosia

10. XenaGabi - Asia

 

Połowa sukcesu! Dosłownie. :)

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

3. aewek - Ewa

4. Inez2503 - Agnieszka

5. baaasiek - Barbara

6. Moon girl - Katarzyna

7. natienka - Natalia

8. migotka20 - Justyna

9. Aura - Małgosia

10. XenaGabi - Asia

11. Sarah888 - Ewa

12. AA66 - Anna

 

Zaaapraszam Kochani, jeszcze 8 miejsc! :) Miłego dzionka! :)

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

3. aewek - Ewa

4. Inez2503 - Agnieszka

5. baaasiek - Barbara

6. Moon girl - Katarzyna

7. natienka - Natalia

8. migotka20 - Justyna

9. Aura - Małgosia

10. XenaGabi - Asia

11. Sarah888 - Ewa

12. AA66 - Anna

13. babelek - Monika

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

3. aewek - Ewa

4. Inez2503 - Agnieszka

5. baaasiek - Barbara

6. Moon girl - Katarzyna

7. natienka - Natalia

8. migotka20 - Justyna

9. Aura - Małgosia

10. XenaGabi - Asia

11. Sarah888 - Ewa

12. AA66 - Anna

13. babelek - Monika

14. anhana - Marta

15. gj77 - Asia

 

Jeszcze 5 osóbek! :)) A czas do 23 godziny! Zapraszam! :) Mam nadzieję, że jutro będziecie ze mną podczas wieczoruu, będzie cudowna atmosfera! :)

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

3. aewek - Ewa

4. Inez2503 - Agnieszka

5. baaasiek - Barbara

6. Moon girl - Katarzyna

7. natienka - Natalia

8. migotka20 - Justyna

9. Aura - Małgosia

10. XenaGabi - Asia

11. Sarah888 - Ewa

12. AA66 - Anna

13. babelek - Monika

14. anhana - Marta

15. gj77 - Asia

16. paulab23 - Paulina

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

3. aewek - Ewa

4. Inez2503 - Agnieszka

5. baaasiek - Barbara

6. Moon girl - Katarzyna

7. natienka - Natalia

8. migotka20 - Justyna

9. Aura - Małgosia

10. XenaGabi - Asia

11. Sarah888 - Ewa

12. AA66 - Anna

13. babelek - Monika

14. anhana - Marta

15. gj77 - Asia

16. paulab23 - Paulina

17. kp_83 - Karolina

 

Jeszcze ponad 3 godzinki, 3 wolne miejsca. :))

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

3. aewek - Ewa

4. Inez2503 - Agnieszka

5. baaasiek - Barbara

6. Moon girl - Katarzyna

7. natienka - Natalia

8. migotka20 - Justyna

9. Aura - Małgosia

10. XenaGabi - Asia

11. Sarah888 - Ewa

12. AA66 - Anna

13. babelek - Monika

14. anhana - Marta

15. gj77 - Asia

16. paulab23 - Paulina

17. kp_83 - Karolina

18. Dorotik - Dorota

 

2 wolne miejsca, półtorej godziny!

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nayala - Kasia

2. fufek - Dariusz

3. aewek - Ewa

4. Inez2503 - Agnieszka

5. baaasiek - Barbara

6. Moon girl - Katarzyna

7. natienka - Natalia

8. migotka20 - Justyna

9. Aura - Małgosia

10. XenaGabi - Asia

11. Sarah888 - Ewa

12. AA66 - Anna

13. babelek - Monika

14. anhana - Marta

15. gj77 - Asia

16. paulab23 - Paulina

17. kp_83 - Karolina

18. Dorotik - Dorota

19. bestla - Ania

20. Its - Basia

 

Kochani, mamy cudowny komplecik - 20! <3 Jeśli jeszcze ktoś chce - macie 6 minut z tego co widzę... :D Przyjmę wszystkich, którzy zgłoszą się jeszcze do 23!

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nayala - Kasia

 

UKOJENIE

 

Gdy tylko mnie potrzebujesz, jestem przy Tobie, pomagając w uzdrowieniu Twego serca

 

Nawet najsilniejsza osoba doświadcza nerwowych sytuacji i nie ma niczego wstydliwego w tym, że aby uleczyć serce, potrzebny jest czas. To jest dobry moment na spokojną refleksję nad Twoimi prawdziwymi uczuciami. Zapisuj je w prywatnym dzienniku, a później zawołaj mnie, bym przyniósł ukojenie Twojemu sercu i umysłowi. Mogę pomóc Ci lepiej sypiać i wprowadzić Twój umysł w stan spokoju.

 

Moja krótka interpretacja: Anioły mówią Ci, byś znalazła chwilę spokoju w tej przedświątecznej gorączce, a Święta spędzaj w stanie ukojenia z rodziną.

 

 

Żyj w zgodzie z samym sobą

 

Daj się zainspirować

 

Myśl pozytywnie

 

 

 

Co prawda po 19, ale zaaaaczynamy! :)

[video=youtube;ZeyHl1tQeaQ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. fufek - Dariusz

 

TWÓRCZE PISANIE

 

Znajdź czas, by zapisywać swoje myśli w dzienniku albo napisać artykuł lub książkę

 

Twoja dusza tęskni za twórczą ekspresją poprzez pisanie. Mogę pomóc Ci znaleźć na to czas. Szanuj każdy wewnętrzny impuls, który kieruje Cię w stronę pisanie. Możesz robić to dla własnej przyjemności albo może być to oczyszczające doświadczenie wyrażenia samego siebie w osobistym dzienniku. Gdy pracujesz ze swoim połączeniem ze słowem pisanym, możesz otrzymać Boskie przewodnictwo, by pisać artykuły lub książki. Przywołaj mnie, bym poprowadził Cię przez ten proces.

 

Moja krótka interpretacja: napisz list do Świętego Mikołaja (poważnie!), świąteczny wiersz czy refleksję... A może jakieś cudowne życzenia?

 

 

Znajdź swoje miejsce w życiu

 

Miej czas na marzenia

 

Jesteś wolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. aewek - Ewa

 

ODWAGA

 

Bądź odważny i broń swoich przekonań

 

W tej sytuacji działaj zgodnie ze swoim przeświadczeniem, nawet jeśli inni nie zgadzają się z Tobą. Chronię Cię przed zranieniem i prowadzę, byś stał się pełnym miłości wojownikiem światła. Jeśli będziesz bronił swoich przekonań, staniesz się wzorem do naśladowania dla innych. To ważna forma duchowego nauczania - swoim przykładem dasz innym odwagę do obrony ich własnych zasad.

 

Moja krótka interpretacja: przy stole wigilijnym daj się porwać miłości, nie zważaj na odwagę. Lecz! przed świętami, bądź wzorem przede wszystkim dla dzieci (swoich?) - odnajduj się w tym tłumie.

 

 

Ciesz się chwilą

 

Zrelaksuj się

 

Miej odwagę się zmienić

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Inez2503 - Agnieszka

 

POZDROWIENIA Z NIEBIOS

 

Twoi najbliżsi w Niebiosach czują się świetnie. Uwolnij się od zmartwień i poczuj ich pełne miłości błogosławieństwa

 

Twoi najbliżsi nie są daleko, w gruncie rzeczy są całkiem blisko. W momentach wyciszenia możesz poczuć ich obecność. To są prawdziwe odwiedziny i proszę Cię, byś zaufał swojej intuicji. Twoi zmarli najbliżsi mogą pojawiać się także w Twoich snach. Wiedz, że są szczęśliwi, wolni od wszelkiego cierpienia i chcą tego samego dla Ciebie. Chcą pracować z Twoimi aniołami stróżami, byś był spokojny. Wypatruj więc innych znaków z Nieba.

 

Moja krótka interpretacja: czy nie chodzi przypadkiem o Twoją mamę? Nawet jeśli nie, to gdy usiądziesz przy tym cudownym stole w Wigilię - zostaw jedno miejsce dla Twoich zmarłych najbliższych... A może 'nawiedzi' Cię ich uosobienie?

 

 

Żyj w zgodzie z samym sobą

 

Jesteś urodzony pod szczęśliwą gwiazdą

 

Bądź uprzejmy

 

 

Mi towarzyszą kolędy z płyty Kukulskiej. :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. baaasiek - Barbara

 

NA ZEWNĄTRZ

 

Wyjdź na dwór, zaczerpnij świeżego powietrza i połącz się z naturą, by uwolnić się od napięcia i zyskać nowe, twórcze pomysły

 

Połączenie z naturą pomaga Ci zsynchronizować się z biciem serca świata. W ten sposób poprawia się Twoje wyczucie czasu i uczysz się być we właściwym momencie we właściwym miejscu. Przebywanie na dworze odnawia Twojego ducha i odświeża poziom Twojej energii. Codziennie wychodź na zewnątrz, nawet jeśli wymaga to trochę wysiłku z Twojej strony. Gdy już jesteś na dworze znajdź czas, by powąchać róże i obserwować ich niezwykłe piękno. Wiedz, że jesteś częścią natury i że także jesteś piękny.

 

Moja krótka interpretacja: bądź szalona, wyjdź w wieczór wigilijny na dwór! Wiem, może i nie ma śniegu (choć... kto wie!), ale wyjdź wtedy i poczuj Ducha Świąt Bożego Narodzenia!

 

 

Żyj własnym życiem

 

Jesteś wolny

 

Jesteś obdarzony wieloma talentami. Wykorzystaj je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Moon girl - Katarzyna

 

DORADCA

 

Jesteś naturalnym doradcą, a Twoje przewodnictwo i wsparcie przynosi korzyści wielu ludziom

 

Twój cel życiowy zawiera doradzanie ludziom w sposób, który podnosi na duchu, motywuje, koi, uzdrawia i inspiruje. Jesteś prawdziwym duchowym doradcą, a ludzie uważają Cię za godnego zaufania powiernika. Rozszerz swoją pracę doradczą i wejdź na kolejny poziom, ponieważ pomożesz większej ilości osób. Zawołaj mnie, bym był Twoim przewodnikiem i wsparł Cię.

 

Moja krótka interpretacja: musisz koniecznie pomóc jakiejś kobiecie! Jeszcze przed Świętami! To Twój cel!

 

 

Współczuj innym

 

Bądź cierpliwy. Wszystko ma swój czas

 

Wzbogacasz życie swoją osobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. natienka - Natalia

 

TWÓRCZE PISANIE

 

Znajdź czas, by zapisywać swoje myśli w dzienniku albo napisać artykuł lub książkę

 

Twoja dusza tęskni za twórczą ekspresją poprzez pisanie. Mogę pomóc Ci znaleźć na to czas. Szanuj każdy wewnętrzny impuls, który kieruje Cię w strone pisania. Możesz robić to dla własnej przyjemności albo może być to oczyszczające doświadczenie wyrażenia samego siebie w osobistym dzienniku. Gdy pracujesz ze swoim połączeniem ze słowem pisanym, możesz otrzymać Boskie przewodnictwo, by pisać artykuły albo książki. Przywołaj mnie, bym poprowadził Cię przez ten proces.

 

Moja krótka interpretacja: coś z listą zakupów... Coś w tym jest.

 

 

Ukaż swoje wewnętrzne światło

 

Współczuj innym

 

Wyznaczaj sam swoje granice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8. migotka20 - Justyna

 

UKOJENIE

 

Gdy tylko mnie potrzebujesz, jestem przy Tobie, pomagając w uzdrowieniu Twego serca

 

Nawet najsilniejsza osoba doświadcza nerwowych sytuacji i nie ma niczego wstydliwego w tym, że aby uleczyć serce, potrzebny jest czas. To jest dobry moment na spokojną refleksję nad Twoimi prawdziwymi uczuciami. Zapisuj je w prywatnym dzienniku, a później zawołaj mnie, bym przyniósł ukojenie Twojemu sercu i umysłowi. Mogę pomóc Ci lepiej sypiać i wprowadzić Twój umysł w stan spokoju.

 

Moja krótka interpretacja: koniecznie odnajdź w tegorocznych świętach spokój i cud! I samego Ducha Świąt...

 

 

Zmierzaj do swojego celu

 

Miłość leczy wszelkie rany

 

Znajdź swoją wewnętrzną równowagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. Aura - Małgosia

 

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC!

 

Użyj swojej danej od Boga mocy i intencji, by zamanifestować błogosławieństwa w swoim życiu

 

Jesteś znakomitością: mędrcem, wiedzącym, wysokiej rangi kapłanem, czarodziejem i doskonałym manifestatorem. Teraz jest czas na wezwanie Twojej duchowej siły oraz mocy i przejście do czynów. Pełen miłości stanowczo przekształć swoje zamiary w rzeczywistość. Pomódl się w ich intencji i poproś o przewodnictwo oraz znaki, które pomogą Ci nadać manifestacjom najlepszy z możliwych kształt.

 

Moja krótka interpretacja: doceń w te Święta siebie, ukaż siebie w innym, wartościowszym świetle.

 

 

Porzuć troski

 

Jesteś urodzony pod szczęśliwą gwiazdą

 

Bądź uprzejmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. XenaGabi - Asia

 

NA ZEWNĄTRZ

 

Wyjdź na dwór, zaczerpnij świeżego powietrza i połącz się z naturą, by uwolnić się od napięcia i zyskać nowe, twórcze pomysły

 

Połączenie z naturą pomaga Ci zsynchronizować się z biciem serca świata. W ten sposób poprawia się Twoje wyczucie czasu i uczysz się być we właściwym momencie we właściwym miejscu. Przebywanie na dworze odnawia Twojego ducha i odświeża poziom Twojej energii. Codziennie wychodź na zewnątrz, nawet jeśli jesteś na dworze znajdź czas, by powąchać róże i obserwować ich niezwykłe piękno. Wiedz, że jesteś częścią natury i że także jesteś piękny.

 

Moja krótka interpretacja: idź na spacer przed Świętami w celu odetchnięcia od tego natłoku...

 

 

Miej czas na marzenia

 

Znajdź swoje miejsce w życiu

 

Uporządkuj swoje myśli i uczucia

 

WYJĄTKOWO WYPADŁO, JEST ONO NA DZISIAJ: Dokonaj dzisiaj wyboru

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11. Sarah888 - Ewa

 

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC!

 

Użyj swojej danej od Boga mocy i intencji, by zamanifestować błogosławieństwa w swoim życiu

 

Jesteś znakomitością: mędrcem, wiedzącym, wysokiej rangi kapłanem, czarodziejem i doskonałym manifestatorem. Teraz jest czas na wezwanie Twojej duchowej siły oraz mocy i przejście do czynów. Pełen miłości stanowczo przekształć swoje zamiary w rzeczywistość. Pomódl się w ich intencji i poproś o przewodnictwo oraz znaki, które pomogą Ci nadać manifestacjom najlepszy z możliwych kształt.

 

Moja krótka interpretacja: spełnij swoje marzenia!

 

 

Ciesz się życiem

 

Proś, a będzie Ci dane

 

Oddaj się całym sercem

 

 

 

2e0954673ca63250med.jpg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12. AA66 - Anna

 

TROSZCZ SIĘ

 

Gdy troszczysz się o dzieci, w istocie troszczysz się także o dziecko w Tobie. Obydwie aktywności są teraz dla Ciebie ważne

 

Jednym z powodów, dla których ważne jest, byś pomagał dzieciom, jest to, że w ten sposób pomagasz także dziecku, które jest w Tobie. Uczysz tego, czego sam potrzebujesz się nauczyć. Zwróć więc szczególną uwagę na wiadomości, które przekazujesz dzieciom i ich rodzicom. Wiedz, że są one także skierowane do Ciebie. Znajdź czas na zabawę, śmiech, bycie nierozsądnym i beztroskim. Troszcz się o swoje wewnętrzne dziecko z taką ilością miłości i uwagi, jak to tylko możliwe.

 

Moja krótka interpretacja: przeżyj te wyjątkowe Święta z dziećmi!

 

 

Miłość leczy wszelkie rany

 

Wybaczaj sobie i innym

 

Żyj radośnie

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13. babelek - Monika

 

DORADCA

 

Jesteś naturalnym doradcą, a Twoje przewodnictwo i wsparcie przynosi korzyści wielu ludziom

 

Twój cel życiowy zawiera doradzanie ludziom w sposób, który podnosi na duchu, motywuje, koi, uzdrawia i inspiruje. Jesteś prawdziwym duchowym doradcą, a ludzie uważają Cię za godnego zaufania powiernika. Rozszerz swoją pracę doradczą i wejdź na kolejny poziom, ponieważ pomożesz większej ilości osób. Zawołaj mnie, bym był Twoim przewodnikiem i wsparł Cię.

 

Moja krótka interpretacja: może to Ty tym razem daj sobie pomóc, aby Święta były udane?

 

 

Ciesz się chwilą

 

Oddaj się całym sercem

 

Podziwiaj to, co w życiu piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14. anhana - Marta

 

TWÓRCZE PISANIE

 

Znajdź czas, by zapisywać swoje myśli w dzienniku, albo napisać artykuł lub książkę

 

Twoja dusza tęskni za twórczą ekspresją poprzez pisanie. Mogę pomóc Ci znaleźć na to czas. Szanuj każdy wewnętrzny impuls, który kieruje Cię w stronę pisania. Możesz robić to dla własnej przyjemności albo może być to oczyszczające doświadczenie wyrażenia samego siebie w osobistym dzienniku. Gdy pracujesz ze swoim połączeniem ze słowem pisanym, możesz otrzymać Boskie przewodnictwo, by pisać artykuły lub książki. Przywołaj mnie, bym poprowadził Cię przez ten proces.

 

Moja krótka interpretacja: udokumentuj te Święta!

 

 

Znajdź swoją wewnętrzną równowagę

 

Ucz się z życia

 

Zaufaj swoim uczuciom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. gj77 - Asia

 

PRZYWÓDZTWO

 

Nadszedł czas, byś przyjął pozycję oraz moc przywódcy i z miłością poprowadził innych

 

Z miłością otocz się swoją siłą i użyj jej dla większego dobra. Będę Cię prowadził, by Twoje czyny inspirowały i motywowały innych. Twije wątpliwości odnośnie własnych kwalifikacji zastąpię zwiększonym pragnieniem służenia, pomagania i nauczania. Jeśli skupisz się bardziej na: 'Jak mogę służyć?' - nie będziesz się martwił, co inni mogą myśleć na Twój temat. Skieruj swoją uwagę na swoje silne strony, na to jak wielu lekcji się nauczyłeś i jak dobrze jest czuć, że jest się żyjącym przykładem podążania za Boskim przewodnictwem.

 

Moja krótka interpretacja: zarządź się trochę w kuchni, to będzie miało wpływ na Święta.

 

 

Miłość leszy wszelkie rany

 

Wybaczaj sobie i innym

 

Żyj radośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16. paulab23 - Paulina

 

JASNOSŁYSZENIE

 

Zwróć uwagę na pełne miłości przewodnictwo rozbrzmiewające w Twoim umyśle lub pochodzące od innych ludzi

 

Bardzo wyraźnie słyszysz prawdziwe Boskie przewodnictwo. Przychodzi do Ciebie w formie powtarzających się przekazów, które ponaglają Cię do poprawy sytuacji Twojej lub innych ludzi. Zwróć szczególną uwagę na wszystko, co słyszysz w swoim umyśle oraz fizycznie - uszami. Boskie wskazówki są rzeczowe, pełne miłości i stale powracają. Poproś mnie o pomoc, jeśli potrzebna jest Ci w wyjaśnieniu tego, co słyszysz.

 

Moja krótka interpretacja: chyba niepotrzebna... Po prostu poczuj Święta!

 

 

Jesteś obdarzony wieloma talentami. Wykorzystaj je

 

Bądź uprzejmy

 

Bądź cierpliwy. Wszystko ma swój czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17. kp_83 - Karolina

 

NAUKA I PRZEKAZYWANIE WIEDZY

 

Miej otwarty umysł i ucz się nowych rzeczy, a następnie przekazuj je innym

 

Jesteś duchowym nauczycielem i żądnym wiedzy uczniem. Studiowanie i nauczanie innych jest wpisane w doskonały cykl, w którym informacja dociera do Ciebie, gdy jej potrzebujesz. Ucz innych tego, co budzi w Tobie pasuję. Im więcej uczysz, tym więcej sam się dowiadujesz. Bądź otwarty na dzielenie się nowymi pomysłami i otrzymywanie wiedzy na tematy, które nie są Twoim głównym przedmiotem zainteresowania. Twoi studenci także uczą Cię na wiele różnych sposobów. Uwierz w swoje możliwości bycia nauczycielem i uczniem, ponieważ Twój umysł jest jednością z Boskim Umysłem Stwórcy. Jesteś inteligentną i mądrą istotą. Wiedz, że w tym życiu przekazywanie wiedzy jest dla Ciebie bezpieczne.

 

Moja krótka interpretacja: właściwie to nic... Wszystko pięknie ujęte.

 

 

Współczuj innym

 

Wyznaczaj sam swoje granice

 

Ciesz się życiem

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18. Dorotik - Dorota

 

ODDYCHAJ

 

Weź kilka głębokich wdechów. Wydychaj powietrze powoli. To pobudzi Twoją energię i uwolni Cię od starych wzorców

 

Gdy jesteś zestresowany, często nieświadomie wstrzymujesz oddech. Jednak, jak wiesz, oddech jest kluczowy dla dostarczenia tlenu do Twojego umysłu, ciała, ducha i dla samego życia. Aby pamiętać o ważności głębokich, równomiernych oddechów wzmacniających Twój organizm, napisz sobie karteczkę, by oddychać. Rób sobie wycieczki do miejsc, gdzie jest pod dostatkiem świeżego powietrza. Zauważ też lepszą jakość powietrza w pobliżu źródeł wody, takich jak jezioro czy plaża. Nawet wzięcie prysznica albo kąpieli powoduje kontakt z dobrymi jonami związanymi z wodą i powietrzem.

 

Moja krótka interpretacja: koniecznie przed kolacją - w Wigilię - weź długą, relaksacyjną kąpiel!

 

 

Miłość leczy wszelkie rany

 

Myśl pozytywnie

 

Daj się zainspirować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19. bestla - Ania

 

POZDROWIENIA Z NIEBIOS

 

Twoi najbliżsi w Niebiosach czują się świetnie. Uwolnij się od zmartwień i poczuj ich pełne miłości błogosławieństwa

 

Twoi najbliżsi nie są daleko, w gruncie rzeczy są całkiem blisko. W momentach wyciszenia możesz poczuć ich obecność. To są prawdziwe odwiedziny i proszę Cię, byś zaufał swojej intuicji. Twoi zmarli najbliżsi mogą pojawiać się także w Twoich snach. Wiedz, że są szczęśliwi, wolni od wszelkiego cierpienia i chcą tego samego dla Ciebie. Chcą pracować z Twoimi aniołami stróżami, byś był spokojny. Wypatruj więc innych znaków z Nieba.

 

Moja krótka interpretacja: pomódl się do i za swoich bliskich zmarłych w okresie przedświątecznym jeszcze.

 

 

Zaufaj swoim uczuciom

 

Ciesz się chwilą

 

Oddaj się całym sercem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20. Its - Basia

 

NAUKA I PRZEKAZYWANIE WIEDZY

 

Miej otwarty umysł i ucz się nowych rzeczy, a następnie przekazuj je innym

 

Jesteś duchowym nauczycielem i żądnym wiedzy uczniem. Studiowanie i nauczanie innych jest wpisane w doskonały cykl, w którym informacja dociera do Ciebie, gdy jej potrzebujesz. Ucz innych tego, co budzi w Tobie pasję. Im więcej uczysz, tym więcej sam się dowiadujesz. Bądź otwarty na dzielenie się nowymi pomysłami i otrzymywanie wiedzy na tematy, które nie są Twoim głównym przedmiotem zainteresowania. Twoi studenci także uczą Cię na wiele różnych sposobów. Uwierz w swoje możliwości bycia nauczycielem i uczniem, ponieważ Twój umysł jest jednością z Boskim Umysłem Stwórcy. Jesteś inteligentną i mądrą istotą. Wiedz, że w tym życiu przekazywanie wiedzy jest dla Ciebie bezpieczne.

 

Moja krótka interpretacja: przekaż wszystkim jak najwięcej tego, co umiesz i co lubisz!

 

 

Żyj radośnie

 

Wybaczaj sobie i innym

 

Uporządkuj swoje myśli i uczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padam ze zmęczenia! Serio!

 

 

 

f809853209bbdea1med.jpg

Kończymy ten cudowny wieczór rozstrzygnięciem konkursu. Modlitwę bożonarodzeniową mego autorstwa, wygrywa osoba z listy z numerem 10 (lista taka sama jak zgłoszeniowa): XenaGabi. Gratulacje! Zaraz dostaniesz ją na PW. :)

 

AHA, WAŻNE: moje interpretacje to tylko element całego przesłania... :)

 

Ja tym sposobem wszyyyystkim za udział pięknie dziękuję! :* Życzę Wam, by te Święta Bożego Narodzenia były inne niż zawsze! Niechaj będą dla Was owiane magią, ciepłem i rodzinną atmosferą! Niechaj Jezus ponownie narodzi się w Waszych sercach i je rozżarzy! Ja do końca roku najprawdopodobniej nie będę na forum, zobaczymy jeszcze, ale życzenia noworoczne dostaniecie w swoim czasie! Póki co udaaanych i miłych przygotowań! <3 Buziak! :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...