Skocz do zawartości

2014 rok


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daffne

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia – 8 kielichów, Wieża, 6 buław

odchodzi jakas niepewność, mieszane emocje, ktore co prawda mam opanowane, ale w środku gdzieś tam drżałam.

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone) – 8 buław, Król kielichów

udało się nawiązać nowe znajomości, z których sie ciesze.

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku – Królowa mieczy, 3 kielichów, 10 buław

kontynuacja nawiązanych znajomości, ale i czasem przesyt chęć odpoczynku

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? –paź mieczy

a w nieco marudzącej sytuacji bo dla mnie zawsze mogłoby być lepiej (perfekcjonizm to choroba normalnie ;p)

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku – as mieczy, Mag, Świat, Rycerz kielichów

pojawią się nowe możliwości, jakie otworzą sie przede mną w pełnej krasie...zapragnę z nich czerpać pełną piersią.

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz – Królowa buław, Kochankowie, Kapłanka

zmierzę sie z zakochaniem

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku – Rycerz buław, 2 kielichów

miłość mogę osiągnąć, albo pokochanie samej siebie w pełni

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku – Sprawiedliwość

dobry

 

9. Zdrowie – Słońce

wyśmienite

 

10. Miłość – Umiarkowanie, as buław,5 buław

pojawią sie nowe okoliczności i zapragnę zawalczyć o siebie i własne szczęście.

 

11. Przyjaciele i rodzina – Rycerz monet

na przyjaciół będę mogła liczyć.

 

12.Finanse – Król monet

dobre, nie powinnam narzekać.

 

13. Praca – 7 mieczy, 9 monet

w pracy troszkę sprytem sie wykażę by dobrze wyjść na swoje

 

14. Niespodzianki – 10 mieczy, paź monet, 10 kielichów->Kapłanka

będę ostro zmierzać za głosem serca i swoim wnętrzem? w sumie to nie jest niespodzianka. NIe mam pojecia.

 

15. Noworoczny Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok 2 monet, Cesarz

 

Będę wdzięczna za każdą interpretacje :buziak:

nowa znajomość albo kontynuacja obecnej.

Odnośnik do komentarza
Gość Nayala

hej !

 

1. Odchodzi to,co emocjonalni Cię wiązalo moja mała.................... ale nie na dobre...bo to odchodzi poo to,zeby przyjsc w czystszej formie . to nie jest koniec...

2. jakis pan z ktorym bardzo fajna relcja Cie łaczy,dobre kontakty z tata :)

3. znajomosc z jedna Pania szczegolnie Cie zmeczy...poki co spotykacie sie na imprezach, dosc konkretna kobieta, ale bedziesz miala jej dosc.

4. troche za szybko dzialasz,mozesz nieco sie..pogubic we wlasnych dazeniach, a takze myslach.. prz tym cierpia inni bo sie wyzywasz:)

5.ja nie wiem czy nei wyjazd za granice...z jakims panem..;-0) podroz.

6.bedziesz jednaz..................dwoch...wiec uwazaj

7. ano to,ze z kims uda sie naziwac "wysoce bliska wspoprace":D:D:D

8. no, taki... analityczny. beda momenty, ze bedziesz kimnic, zastanawiac sie na chlodno,odsuwajac emocje...

9. tutaj pieknie

10. sama miosc nie,natomist pan,ktory Cie ozywi, bedzie takim intelektualnym impulsem...rozmowy z nim, przekomarzanki...on Cie.."pobudzi" do zycia

11 wierni,lojalni i oddani

12. spoko, i pomoc faceta

13.mhm;)..uwazaj na niezczyliwych i zazdrosnyh tam..kazdy sobie

14.ktos po rozsatniu bedzie mial Ciebie i inna pocieszycielke, karty wskazaly na to wczesniej.uwazaj

15. agunia..znwu to samo...pan miedzy dwiema,neizdecdowany...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia – 8 kielichów, Wieża, 6 buław

 

opuszczają Cie stany depresyjne,nerwowe,smutki,rozżalenie i nadzieja, że ktoś z przeszłości się ogarnie i może zmieni do Ciebie stosunek

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone) – 8 buław, Król kielichów

poznałaś mężczyznę, któremu na Tobie bardzo zależy, z nim widać sporo kontaktów, dużo pozytywnej energii

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku – Królowa mieczy, 3 kielichów, 10 buław

 

jesteś kobietą doświadczoną, kierująca się mimo wszystko racjonalnym podejściem do życia,widać, ze nie każdemu dajesz szansę, że każda znajomość jest przez Ciebie analizowana na zasadzie "czy warto zaufać",ponadto widać spore przemęczenie u Ciebie (życiem towarzyskim?:))

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? –paź mieczy

szczerość to dla Ciebie podstawa, widać, że bywasz tez zadziorna, niekiedy nawet pyskata,wygadana, jak czegoś nie jesteś pewna, to sprawdzasz, jesteś dociekliwa

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku – as mieczy, Mag, Świat, Rycerz kielichów

jakieś wyzwanie na Ciebie czeka, może coś związanego z wyjazdem,może i z mężczyzną, w każdym razie widać, że cos fajnego się kroi:)

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz – Królowa buław, Kochankowie, Kapłanka

moja droga mozliwe, że trzeba będzie podjąć decyzję w te albo we wte, lub też zastanowić się którego pana wybrać;)

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku – Rycerz buław, 2 kielichów

chyba nowy związek tu widać, sporo namiętności,kontaktów,spotkań..

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku – Sprawiedliwość

zrównoważony bym rzekła, będziesz kierowała się rozsądkiem

 

9. Zdrowie – Słońce

jeśli na coś chorowałaś, to wyjdziesz z tego

 

10. Miłość – Umiarkowanie, as buław,5 buław

znowu widac, ze z czasem poznasz nowe osoby, będzie konkurencja i wianuszek panów wokół Ciebie:)

 

11. Przyjaciele i rodzina – Rycerz monet

masz wsparcie w mężczyźnie

 

12.Finanse – Król monet

widac, ze szef nie będzie Ci żałował na podwyżkę:)

 

13. Praca – 7 mieczy, 9 monet

trzeba będzie nieco pokombinować,żeby osiągnąć swój cel:)

 

14. Niespodzianki – 10 mieczy, paź monet, 10 kielichów->Kapłanka

cos się może gwałtownie zakończyc, jakiś etap z kimś,ale potem widąc pogodzenie po kłótni..

 

15. Noworoczny Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok 2 monet, Cesarz

 

będziesz wybierać między dwoma kandydatami:)

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia – 8 kielichów, Wieża, 6 buław

Zachwiania, niepewne sytuacje, ciężkie decyzje, niespodziewan zdarzenia czy nerwy - wychodzisz na prostą.

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone) – 8 buław, Król kielichów

Dobry kontakt z panem albo z bliskimi ludźmi, udało się dograć, świetnie się rozumiecie, często rozmawiacie.

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku – Królowa mieczy, 3 kielichów, 10 buław

Mam wrażenie, że niektóre ze znajomości Ci ciążą albo Cię irytują... może miałabyś ochotę je ukrócić albo niestety musisz je znosić (np. koleżanki z pracy).

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? –paź mieczy

Hm. Jakbyś trochę się zastanawiała, co mogłabyś zrobić lepiej, czego jeszcze mogłabyś się dowiedzieć, nauczyć. Etap poszerzania wiedzy, znajomości.

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku – as mieczy, Mag, Świat, Rycerz kielichów

Duży potencjał się przed Tobą otworzy, chyba na każdą sferę... intelekt, życie towarzyskie.

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz – Królowa buław, Kochankowie, Kapłanka

A ja bym powiedziała, że może nie tyle zakochanie, co będziesz się zastanawiała, czy sam pociąg fizyczny wystarczy, czy wykrzesisz z siebie poważniejsze uczucia. Pomyślałam też, że możesz wplątać się w relację i stać się tą drugą.

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku – Rycerz buław, 2 kielichów

Związek ;)

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku – Sprawiedliwość

Będziesz działała w zgodzie z samą sobą; emocje będą stabilne, nic nie powinno Cię wybić z równowagi.

 

9. Zdrowie – Słońce

Świetne.

 

10. Miłość – Umiarkowanie, as buław,5 buław

Jeżeli jesteś z kimś - będzie dobrze, stabilnie, potem może być jakieś spięcie albo też pojawi się konkurencja dla pana. Jeżeli jesteś sama - nie będziesz narzekała na swój stan, a w trakcie 2014 pojawi się kilku panów koło Ciebie ;)

 

11. Przyjaciele i rodzina – Rycerz monet

Pomogą w potrzebie. Raczej stałe grono.

 

12.Finanse – Król monet

Powinno być dobrze, będziesz rozsądnie gospodarowała ;)

 

13. Praca – 7 mieczy, 9 monet

w pracy troszkę sprytem sie wykażę by dobrze wyjść na swoje --> właśnie tak ;)

 

14. Niespodzianki – 10 mieczy, paź monet, 10 kielichów->Kapłanka

Wydaje mi się, że rozczaruje Cię relacja z mężczyzną, nie będziesz się spodziewała ciosu z jego strony. Może być właśnie tak, jak wcześniej karty pokazały, że on okaże się działać na dwa fronty.

 

15. Noworoczny Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok 2 monet, Cesarz

Będziesz umiała podjąć decyzję, ocenić bilans zysków i strat. Możesz zyskać siłę woli, która Cię nie zawiedzie. Więcej pewności siebie, stanowczości.

 

Oby wszystko dobre się sprawdziło, a to złe okazało się błędną interpretacją ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Oby wszystko dobre się sprawdziło, a to złe okazało się błędną interpretacją ;)

 

Również mam taką nadzieję, aczkolwiek to niezdecydowanie wciaż za mną kroczy, więc myslę, że mnie sie tyczy bezpośrednio hehe

 

Dziękuje Ci pięknie :serce::slonko:

Odnośnik do komentarza

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia – 8 kielichów, Wieża, 6 buław

cos co wydalo sie byc juz zakonczone dla Ciebie, ciezkie i bolesne nagle okaze sie byc czyms dobrym. Cos co Cie wzmocnilo, sprawilo,ze jestes pewniejsza siebie a przede wszytkim pokonalas cos co wydawalo Ci sie niemozliwe

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone) – 8 buław, Król kielichów

tak jakby jakas sprawa dotyczaca bliskiego Ci mezczyzny poszla do przodu, szybciej niz Ci sie wydawalo

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku – Królowa mieczy, 3 kielichów, 10 buław

Wydaje mi sie,ze musisz pocwiczyc nad czyms co jest dla Ciebie trudne pod wzgledem charaktru. Krolowa mieczy jest zimna a 3 kieli to radosc, szczescie, lekkosc

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? –paź mieczy

o cos walczysz, jestes juz w to w drazona, choc chcialabys cos zakonczyc

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku – as mieczy, Mag, Świat, Rycerz kielichów

wydaje mi sie,ze cos definitywnie zakonczysz i rozpoczniesz cos nowego, bardziej dojrzalego

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz – Królowa buław, Kochankowie, Kapłanka

mozesz zawalzyc o cos z pewna kobieta, moze kochankowie dotycza sfery milosci?

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku – Rycerz buław, 2 kielichów

albo wywalczysz sobie milosc do kogos albo ktos do Ciebie

 

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku – Sprawiedliwość

ja bym nazwala zrownowazony, dobry

 

9. Zdrowie – Słońce

b dobra, duzo radosci, usmiechu, optymizmu

 

10. Miłość – Umiarkowanie, as buław,5 buław

o cos zawalczysz, bo nadarzy sie ku temu dobra okazja

 

11. Przyjaciele i rodzina – Rycerz monet

r.,m-przyjaciel,wiec ktos bedzie blisko

 

12.Finanse – Król monet

czego tu chciec wiecej :D

 

13. Praca – 7 mieczy, 9 monet

moze bedziesz bardziej podejrzliwa jesli chodzi o kwestie finansowe

 

14. Niespodzianki – 10 mieczy, paź monet, 10 kielichów->Kapłanka

szczerze mowiac nie mam pojecia,ale jakbys wlozyla duzo pieniedzy w dom i w swoja rodzine,

 

15. Noworoczny Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok 2 monet, Cesarz

zdecdowanie decyzje,ktore beda dotyczyly jakiegos mezyczyny-meza, kandydata na meza albo kogos na powaznie

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia – 8 kielichów, Wieża, 6 buław

cos co wydalo sie byc juz zakonczone dla Ciebie, ciezkie i bolesne nagle okaze sie byc czyms dobrym. Cos co Cie wzmocnilo, sprawilo,ze jestes pewniejsza siebie a przede wszytkim pokonalas cos co wydawalo Ci sie niemozliwe

 

Bardzo celnie, faktycznie nie spodziewałam się, że to co się wydarzyło w przeszłości może mi wyjść na dobre i że będę zdolna popatrzeć na to pozytywnie. To mnie zaskoczyło w samej sobie.

 

Dziękuje ogromnie za celne spostrzeżenia :uscisk::kwiatek:

Odnośnik do komentarza

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia – 8 kielichów, Wieża, 6 buław

Tutaj pojawia się zburzenie pewnych wzorców dotyczących rozpoczynania nowych etapów w życiu. Wydaje mi się, że z trudnością przychodziło Ci wchodzenie w coś nowego, widać, że zmienisz to i nie będziesz mieć z tym problemów, będziesz zwycięzcą niezależnie od sytuacji :P

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone) – 8 buław, Król kielichów

Nawiązałaś dużo nowych kontaktów, a w zestawieniu z Królem kielichów kojarzy mi się randkowanie; )

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku – Królowa mieczy, 3 kielichów, 10 buław

No tutaj jakiś aspekt intelektualny, może będziesz musiała się czegoś douczyć, coś tam doczytać żeby sobie lepiej radzić w życiu zawodowym + przemęczenie spotkaniami towarzyskimi

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? –paź mieczy

Troszkę narzekasz, mi się paź mieczy czasem objawia jako jednostka mocno rozkapryszona, wiecznie niezadowolona z tego co ma :P

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku – as mieczy, Mag, Świat, Rycerz kielichów

Tak jakbyś rozszerzyła swoje horyzonty intelektualne, może tu chodzić o naukę/ pracę + sprawy uczuciowe na pierwszym planie (rycek kieli) ;)

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz – Królowa buław, Kochankowie, Kapłanka

Tu mi się pojawiasz jako energiczna kobieta będąca w stanie zawalczyć o faceta, o miłość i faktycznie zakochasz się

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku – Rycerz buław, 2 kielichów

Zwiążesz się z mężczyzną, w moim odczuciu jednak tylko na kilka miesięcy, nie na stałe

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku – Sprawiedliwość

Zracjonalizujesz swoje ;odejście do życia przede wszystkim co pomoże Ci w utrzymywaniu dobrego stanu psychicznego ;)

 

9. Zdrowie – Słońce

Bardzo dobre ;)

 

10. Miłość – Umiarkowanie, as buław,5 buław

Będziesz musiała troszkę poczekać na to ożywienie, ale ono na pewno w 2014 roku nadejdzie i będzie gorąco. Dużo adoratorów mi pokazuje ta piątka buław ;)

 

11. Przyjaciele i rodzina – Rycerz monet

Bardzo dobre kontakty, życzliwość i wsparcie.

 

12.Finanse – Król monet

Będzie bardzo dobrze ;)

 

13. Praca – 7 mieczy, 9 monet

Będzie troszkę szarpaniny i nerwówki, ale w konsekwencji wyjdziesz na swoje ;)

 

14. Niespodzianki – 10 mieczy, paź monet, 10 kielichów->Kapłanka

Coś brzydkiego mi się tutaj pojawia, ale nie wiem co to. Może ktoś z rodziny, jakiś młody człowiek doprowadzi Cię do pasji.

 

15. Noworoczny Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok 2 monet, Cesarz

Z żonglującej 2 monet do cesarza - ja mam tylko jedno skojarzenie - Twoje życie się ustabilizuje ;)

Odnośnik do komentarza

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia – 8 kielichów, Wieża, 6 buław

odchodzą sprawy, które ciągle wracały, które gdzieś tam siedziały w podświadomości, w głowie, w sercu. Udawało Ci sie znimi rozprawić, ale chyba dochodziłaś do wniosku, że potrzeba ostrych cięć.

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone) – 8 buław, Król kielichów

jakiś intesywny kontakt z Panem lub kilka miłych randek. Dużo sie działo, trochę chaotycznie.

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku – Królowa mieczy, 3 kielichów, 10 buław

Może troche zwolniłaś, zdecydowałaś z kim chcesz sie spotykać, z kim nie. Bardziej wymagająca jestes;) Już wiesz co sprawia Ci przyjemność, kto jest ważny. Zwolniłaś trochę.

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? –paź mieczy

skoro jestes perfekcjonistką to nie ustajesz :) Wiesz, czego chcesz i dajesz sobie w kaszę dmuchać. Nie brak Ci chęci, zeby dopiąć swego.

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku – as mieczy, Mag, Świat, Rycerz kielichów

Będiesz wiedziała juz czego chcesz i na tym się skupisz. Będiesz realizowała swój cel i uda Ci sie to. Nie wiem, czy jakiś adorator przypadkiem tu sie nie czai i uczucie:hmmm: J

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz – Królowa buław, Kochankowie, Kapłanka

zmierzę sie z zakochaniem - tak też pomyślałam. Zrobisz spore wrażenie na kimś. Ty poczujesz sie bardzo atrakcyjnie, kobieco, seksownie. Poczujesz sie kochana. Będziesz czuła, ze potrzebujesz czasu, żeby przyjrzeć sie temu, co sie dzieje w Twoim życiu.

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku – Sprawiedliwość

dobry

 

9. Zdrowie – Słońce

wyśmienite

 

10. Miłość – Umiarkowanie, as buław,5 buław

pojawią sie nowe okoliczności i zapragnę zawalczyć o siebie i własne szczęście.

 

11. Przyjaciele i rodzina – Rycerz monet

na przyjaciół będę mogła liczyć.

 

12.Finanse – Król monet

dobre, nie powinnam narzekać.

 

13. Praca – 7 mieczy, 9 monet

w pracy troszkę sprytem sie wykażę by dobrze wyjść na swoje

 

14. Niespodzianki – 10 mieczy, paź monet, 10 kielichów->Kapłanka

będę ostro zmierzać za głosem serca i swoim wnętrzem? w sumie to nie jest niespodzianka. NIe mam pojecia.

 

15. Noworoczny Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok 2 monet, Cesarz

 

Będę wdzięczna za każdą interpretacje

nowa znajomość albo kontynuacja obecnej.

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku – Rycerz buław, 2 kielichów

Spotkasz Rycerza, serce wam objgu mocniej zabije.

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku – Sprawiedliwość

Będziesz wiedziała ile chcesz z siebie dać, na pewno jest tu równowaga.

 

9. Zdrowie – Słońce

super, będziesz pełna energii, będziesz promieniała:)

 

10. Miłość – Umiarkowanie, as buław,5 buław

Mi 5 buław zawsze pokazuje bardzo dużo ruchu, bardzo duzo energii. Gdy mam te kartę dnia to sprawy odkładane kilka miesiecy (bo słabo mi się robiło na myśl o nich) w ciagu 1 dnia nadrabiam. Z przyjemnoscią. wszystko samo sie prawie dzieje, dlatego nie kojarzę tej karty z trudami. Ze zmaganiami tak, ale one są takie przyjemne.

 

W kontekście miłości wiec myślę, że ktoś narobi zamieszania (w pozytywnym sensie). Bedzie sie duzo działo. Ponadto namiętność mi zawsze ta karta pokazuje :)

 

11. Przyjaciele i rodzina – Rycerz monet

zgadzam sie z Tobą. Przyjaciele bedą obok Ciebie, gdy będziesz ich potrzebowała.

 

12.Finanse – Król monet

Stabilne

13. Praca – 7 mieczy, 9 monet

będziesz musiała troche dobrą minę do złej gry pokazać, ale w interesach to konieczność. Bedziesz zadowolona.

 

14. Niespodzianki – 10 mieczy, paź monet, 10 kielichów->Kapłanka

myslę, ze podejmiesz jakąś ważna decyzję dotyczącą spraw uczuciowych (ponieważ dużo tym rozkładzie kart wg mnie mówiacych o tej sferze życia).

15. Noworoczny Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok 2 monet, Cesarz

przestaniesz sie wahać, wracać do spraw, które pozostawały nierozwiazane, przez co wracały i burzyły porządek. Pojawi sie stabilizacja będziesz wiedziała, czego naprawde chcesz i to osiągniesz, czego Ci życzę:)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia – 8 kielichów, Wieża, 6 buław

to odchodzenie już widać w 8 pucharów i Wieży(odeszłaś emocjonalnie, a na dodatek sprawa też runęła), w 6 buławach Twoja szczęśliwa wędrówka dopiero się rozpoczyna.

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone) – 8 buław, Król kielichów

no to tak jak piszesz

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku – Królowa mieczy, 3 kielichów, 10 buław

Twoja postawa nadal będzie stanowcza i podejdziesz z rozsądkiem i opanowanie, dodatkowo spotkania w miłym towarzystwie, ale później może być trochę ciężko, jakieś trudności idą dalej, ale jest to do udźwignięcia :)

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? –paź mieczy

obecnie starasz się być aktywna, stawiasz na komunikację, poszerzanie własnej wiedzy, siedzisz na kompie

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku – as mieczy, Mag, Świat, Rycerz kielichów

As mieczy może mówić o zamknięciu starych rzeczy(czyli to, co było w punkcie pierwszym), a mag zapowiada nowości w świecie(też Internet), Rycerz kielichów to miłe propozycje spotkań :)

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz – Królowa buław, Kochankowie, Kapłanka

może wybór między dwoma osobami lub postawą, jak się zachować

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku – Rycerz buław, 2 kielichów

przyjemne spotkania, może z kimś, kogo przedstawia dany rycerz...

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku – Sprawiedliwość

nie powinnaś narzekać i ładnie się łączy z królową mieczy

 

9. Zdrowie – Słońce

będziesz tryskać energią

 

10. Miłość – Umiarkowanie, as buław,5 buław

na początku stabilnie, tak sobie, później nadejdzie działanie, może konkurencja, chęć rywalizacji, stoczenia potyczki albo intensywne kontakty

 

11. Przyjaciele i rodzina – Rycerz monet

tak, masz oddanego/oddaną przyjaciela/przyjaciółkę

 

12.Finanse – Król monet

stabilne, poczucie bezpieczeństwa

 

13. Praca – 7 mieczy, 9 monet

będziesz musiała coś ukryć, skłamać, wywinąć się z danej sytuacji sprytem, uciec od czegoś/kogoś, wymigać się

 

14. Niespodzianki – 10 mieczy, paź monet, 10 kielichów->Kapłanka

pogrzebiesz coś i skierujesz się ku lepszemu, cenniejszemu i będziesz z tego bardzo zadowolona

 

15. Noworoczny Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok 2 monet, Cesarz

może związek z panem, lub przejście z chwiejnej do stabilnej postawy, zaczniesz inaczej patrzeć na świat, będziesz bardziej stanowcza

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Euterpe dziękuje za piękną i trafną interpretacje :uscisk:

 

Słusznie zauważyłaś, że planuje zniszczyć starą siebie by powstała nowa strukura mnie samej (psychicznie, emocjoalnie i duchowo,a nawet fizycznie). Robie totalne zmiany..i zrobie wszystko by dopełnić to co chce. Jetsem zawzięta na to i uparta, oślo dążę do bycia tym kim chce być.

 

Dziękuje raz jeszcze i życzę Ci spokojnych i szczęśliwych Świąt jakich pragniesz :serducho::kwiatek:

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
Gość Daffne

WERYFIKACJA:

 

 

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia – 8 kielichów, Wieża, 6 buław

odchodzi mój strach, że wydarzy się coś złego.. negatywne myślenie poszło, w zamian pojawiła się waleczność.

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone) – 8 buław, Król kielichów

udało mi się mieć świetne relacje z Ojcem zanim zmarł.

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku – Królowa mieczy, 3 kielichów, 10 buław

praca i wysiłek, skrupulatne zaangażowanie w własne zadania zaplanowane. Czasem sporadyczne spotkania ze znajomymi wplecione.

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? –paź mieczy

hm na początku drogi...

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku – as mieczy, Mag, Świat, Rycerz kielichów

pojawiła się pozytywna energia i radość a także ktoś kto tą radość we mnie wzbudza.

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz – Królowa buław, Kochankowie, Kapłanka

skupienie na rodzinie i bliskich. To było najważniejsze.

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku – Rycerz buław, 2 kielichów

poznać kogoś...:-)

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku – Sprawiedliwość

w normie

 

9. Zdrowie – Słońce

bardzo dobre, nawet wyszło na badaniu, że nie mam wady serca...znikła...hehe

 

10. Miłość – Umiarkowanie, as buław,5 buław

pierwsza połowa roku była spokojna, druga upływa na flirtach i romansowaniu

 

11. Przyjaciele i rodzina – Rycerz monet

wierni przyjaciele i bliska mi rodzina jest obok.

 

12.Finanse – Król monet

zapewnia je szef także stabilnie jest tutaj.

 

13. Praca – 7 mieczy, 9 monet

troszkę musiałam udawać, że pracuje...robienie dobrego wrażenie i takie tam.

 

14. Niespodzianki – 10 mieczy, paź monet, 10 kielichów->Kapłanka

zaskoczyła mnie rodzina i poczucie rodzinności, które bardzo sobie cenię.

 

15. Noworoczny Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok 2 monet, Cesarz

hm mężczyzna sie pojawił, ale czy to on nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...