Jump to content

Wróżka Niestrata Łódź Stary Rynek

acer1986
 Share

Recommended Posts

Witam,

chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z forumowiczów, słyszał bądź był u Pani Niestraty z Łodzi ze Starego Rynku? Byłam już u niej 2 razy, gdyż jestem na życiowym zakręcie i przepowiedziała mi wiele istotnych rzeczy w które chciałabym bardzo uwierzyć. Czy komuś się tej Pani wróżby spełniły? Byłabym wdzięczna za jakieś informacje...

• 1 month later...

Witam

Ja też byłam jakiś czas temu u Pani Niestraty i wszystko co mi przepowiedziała się sprawdziło.Niestety zgubiłam numer telefonu i teraz nie mogę się umówić na wizytę,a też jestem na życiowym zakręcie.Jakby Pani mogła mi podać numer telefonu do Pani Niestraty to byłabym bardzo wdzięczna.Z góry dziękuję.

Jestem z Łodzi i nigdy nie słyszałem o niej. Ale jeśli mogę zaproponować pomoc w swojej skromnej osobie to chętnie pomogę:) Zapraszam do kontaktu zaszkodzić nie zaszkodzę ;)

Edited by TrutH's
Gdyż ponieważ

• 6 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Witam!

Ja także dołączam się do próśb o numer telefonu do pani Grażyny Niestraty.

Byłam u niej kilka lat temu i wszystko się sprawdziło! W najbliższym czasie muszę podjąć trudne decyzje, więc byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź.

Mój e-mail:

Z góry serdecznie dziękuję!

• 2 weeks later...

Witam czy mogła bym prosić o wysłanie numeru telefonu do wróżki Niestraty niestety zgubiłam do niej komtakt. Proszę o odpowiedź na email

Z góry dziękuję za pomoc

• 4 weeks later...
  • 9 months later...