Skocz do zawartości

Formy zabezpieczenia w kartomancji. Wasza filozofia i Wasze spostrzeżenia.


Gość Nayala

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nayala

Witam,

 

 

Chciałabym zapytac w jaki sposób zabezpieczacie się wróżac z kart, lub: czy/ dlaczego tego nie robicie.

Każdy człowiek ma swoją filozofie w tym zakresie. Nie ma racji. Są punkty widzenia :)

 

Zapraszam do wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zapalałam świecę do każdej jednej wróżby.

Nawet do jednego pytania uważam, ze powinno się zapalić świeczkę (najlepiej białą lub fioletową).

Ma to na celu usunięcie niechcianych bytów, swego rodzaju ochronę, oczyszczenie i oświecenie przestrzeni.

Ja również prosiłam Salamandrę o opiekę.

 

Używałam kamienia księżycowego lub kryształu górskiego w momencie, gdy wróżyłam i musiałam na chwilę skończyć kładłam kamień na talii, by enrgia się nie rozbiegała po pokoju.

 

Oczyszczanie kart - starałam się raz na tydzień, jeśli często stawiałam ale jak wiadomo - rożnie z tym bywało.

Oczyszczałam najczęściej nad kadzidłami i świecą, każdą kartę po kolei, z odpowiednia intencją.

 

Przechowywanie kart w czarnym woreczku / pudełeczku.

 

Nie trzymanie kart obok siebie, by energie na siebie nie wpływały.

 

Jak coś mi się przypomni to na pewno napiszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim umawiam sie z kartami juz na samym poczatku, ze nie przejmuje nic ponad to, co konieczne. Nie zagladam rowniez tam, gdzie nie potrzebuje. To juz jedno.

Grzebanie np. w obszarach, gdzie nie powinnismy, nie jest najrosadniejsze, jako ze przejmujemy duza czesc energetyki takiej osoby, w tym oczywiscie te z problemi. Zreszta, jak nikt zdrowy nie chodzi do lekarza (zazwyczaj), tak i do wrozki nie chodza szczesliwi i energetycznie poukladani.

 

Owszem, z rytualow oczyszczajacych, stosuje palenie swiec, szalwii bialej, oczyszczanie siebie w kapieli z dodatkiem soli.

 

Dodatkowo jest medytacja, wizualizacja.

 

 

Poza tym nic szczegolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie robię nic :) Uważam że to są bzdury nad bzdurami :P

 

Wszystko w naszych głowach a nie w np: czerwonych nitkach, świecach, kamieniach czy jeszcze kij wie czym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinia

Na początku nie robiłam nic, potem jednak: na zakończenie wróżenia układam na wierzchu Cesarzową, pod nią jakąś pozytywną kartę, stukam talią o stolik i chowam do woreczka, który sama uszyłam.

Tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...