Jump to content

koncert,zespół muzyczny,wyznanie miłości !!!! pomocy


Kasia1887
 Share

Recommended Posts

To mój sen:Jadę sobie na koncert z byłym chłopakiem.Jestem juz tam na miescu i patrzę a tam stoi kilka scen-chce podejsc jak najblizej mojego ulubionego zespołu ale nie wiem pod którą scene pojejśc.W końcu decyduje się.Okazuje sie,ze zapomniałam aparatu lecz w koncu znajduje go w plecaku.Jest koncert,wychodzi mój idol i spiewa.Nagle przebiera sie w strój PAPIEŻA i śpiewa już papież(ten który żyje)a nie mój idol.Po koncercie wracam do domu z chlopakiem ale chcę wrócić bo nie wzięłam autografu(płaczę bo mój były nie chce bym tam jechała).Jedziemy i wracamy jakby przez wielkie centrum handlowe .Wracam już na miejsce koncertu i stoje w kolejce,podchodze do zespołu i mowięc,ze nie chcę autografów bo juz mam od nich chyba 20.Idziemy do garderoby.Rozmawaiam z menagerką,która mnie nie lubi-chce sie ze mną pogodzić.Jestem już w garderobie,przychodzi mój idol,siadam obok niego na krzesle i on bierze mnie na kolana i wynaje MIŁOSC !!!!!!

Potem uciekamy,jest zimno,jestem cala mokra,włosy mi zamarzają,są sztywne.Rozbijamy namiot(wraz z moim idolem) i zasypiamy razem tacy szczęśliwi.

 

ps.Chcialabym nadmienić,ze zespół muzyczny który mi się śnił znam ososbiscie

BŁAGAM POWIEDZCI MI CO TEN SEN OZNACZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

większe prawdopodobieństwo,ze ktos zajrzy i mi pomoże
- albo moderator się wkurzy i palcem nie kiwnie w Twojej sprawie :lol:
Link to comment
Share on other sites

własnie widzę,ze większe zainteresowanie jest tym dlaczego napisałam dwa posty niż o jakie znaczenie ma mój sen :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

własnie widzę,ze większe zainteresowanie jest tym dlaczego napisałam dwa posty niż o jakie znaczenie ma mój sen
- z tego, co kojarzę, napisałam Ci krótką odpowiedź. Być może jej nie zauważyłaś, ze względu na wielość postów, właśnie. Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

zauważyłam twój post i bardzo dziekuje ci za odpowiedź :)) Jestem taka niespokojna,jeśli chodzi o ten sen :((

 

[ Dodano: 2006-07-22, 15:05 ]

do uleczki 125-moim celem nie bylo zwrócenie na siebie uwagi.Ja tylko prosiłam o wytłumaczenie mi co te cen oznacza

Link to comment
Share on other sites

dla mnie ten sen był bardzo pięknya jednoczescie przerazajacy,musze wiedzieć co on oznacza.Ktos mi pomoże?

Link to comment
Share on other sites

autografów mam bardzo duzo ponieważ ja z tym zespołem znam sie ososbiście (wogole dziwne jest to co ja tam robię,ze ide po tem autograf).Moze to jest odzwierciedlenie moich pragnień( chciałabym by ta ososba wyznała mi miłosć).Myslałam moze,że ktos odpowie mi na pytanie czy to jest jakiś znak,ze tamta ossoba tez mnie kocha albo coś.....

Link to comment
Share on other sites

Dam ci rade bo prosisz. Wyznaj to jemu przy nadazajacej sie okazji:) Mozna narazic sie na przykrosc ale na tej kategorii odwadze polega milosc:)

Link to comment
Share on other sites

nie moge tego zrobić :(( Słyszłama kiedys o takim czymś,ze ossoba pisze na kartce to co chciałaby przekazac innej osobie,śpi z ta kartka a potem zakopuje.Niby to co ona na tej karteczce napisała sni sie komuś,czyli jest to jakaś forma wiadomości.Myślałam,ze ten sen jest moze takim czymś.....taka wiadomością.

Link to comment
Share on other sites

nie moge tego zrobić ( Słyszłama kiedys o takim czymś,ze ossoba pisze na kartce to co chciałaby przekazac innej osobie,śpi z ta kartka a potem zakopuje.Niby to co ona na tej karteczce napisała sni sie komuś,czyli jest to jakaś forma wiadomości.Myślałam,ze ten sen jest moze takim czymś.....taka wiadomością.
- Kasia, nie szukaj Bóg wie gdzie odpowiedzi na pytania, które możesz odnaleźć w otaczającej rzeczywistości. Sen nie spełnia takiej funkcji. Podpowiedzi podświadomości pojawiają się bardzo często podczas impasu, czyli wydawałoby się w sytuacji bez wyjścia, kiedy wiadomo, że świadomie człowiek sobie nie poradzi. A i tak wówczas nie są podane na talerzu... tylko wymagają odkodowania. Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...