Skocz do zawartości

miłosny styczeń 2014:)


Gość AngeloYasmine

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AngeloYasmine
Napisano (edytowane)

Przełożenie as pucharow 10 pucharów 6 buław suma diabeł

oj będzie się działo zakocham się jakiś rozwój nowej relacji będzie gorąco i ciekawie:)

 

Sytuacja wyjściowa: as pucharów---stan zakochanie rozwoju znajomości

 

Wpływy z przeszłości:2 puchary--hm znowu milosc i spotkanie

 

Źródło problemu: wieża -że coś się skończyło trzeba iść dalej

 

Rada od kart: cesarzowa-być piękną super babką i olśniewac urodą i elekowencją

 

To co nieuniknione: koło arcykaplanka diabel-suma kaplan --zmiany przygotowane przez los za dużo AW więc ważny meisiac pod wzgledm uczuc i wyborów

 

Wynik: glupiec walet bulaw as meiczy-suma -kaplan --hmhm jakies spotkanie rozmowy hehe żeby ciązy nei było czasem:)

Edytowane przez AngeloYasmine
  • Maestro
Napisano

Przelozenie mówi,ze moze byc namiętnie i.milosnie,jakas dzika chemia wisi w powietrzu,a i Ty jestes gotowa na to,aby dać ponieść się szaleństwu..

Syt.wyj.As puch jest szansa na nowe uczucie,wpływ z przeszkód i nowi,ze jestes na nie gotowa..

I teraz tak..Wieza mówi,ze cos się definitywnie skonczy,oczyscisz się,stąd Twoja wola,aby wejść w cos nowego..

Karta rada jest jednoznaczna,pokaz klasę

To co nieuniknione....cos wyjdzie na jaw,to cos zaplanowane przez los,tak musiało byc,innymi slowy..

Wynik mówi o początku jakiejs znajomości,ale to raczej niedojrzale flirty....

Gość Euterpe
Napisano

w wyniku może też być to, że na początku będzie fajnie, początek czegoś pięknego, zabawa, rozmowy, flirty, ale później może nastąpić odcięcie od tego stanu(as mieczy na końcu)

Napisano

Przełożenie - As Pucharów, 10 Pucharów, 6 Buław suma XV Diabeł, VI Kochankowie - dużo uczuć i emocji związanych ze sprawami rodzinnymi a także może powrócić ktoś z przeszłości

 

Sytuacja wyjściowa: As Pucharów - dużo uczuć i emocji, które będą aż się wylewały z Ciebie

 

Wpływy z przeszłości: 2 Puchary - tu jest ktoś, z kim łączyło Cie uczucie zakochania, fascynacji, z kim spędzałaś miłe chwile we dwoje

 

Źródło problemu: XVI Wieża - były kłótnie i nieporozumienia, coś się zawaliło, ktoś zakończył relację

 

Rada od kart: III Cesarzowa - Kochana, uruchom swój czar i urok osobisty, bo wiesz doskonale, że masz go w sobie baaaardzo dużo i jeżeli tylko będziesz chciała dostaniesz wszystko czego chcesz :usmiech:

 

To co nieuniknione: X Koło, II Kapłanka, XV Diabeł suma V Kapłan - tu jest spotkanie kogoś z przeznaczenia albo jakiegoś pana karmicznego...

 

Wynik: Głupiec, Walet Buław, As Mieczy suma V Kapłan - fajnie, tu jest nowy początek, taka beztroska znajomość z jakimś młodym, wygadanym facetem, trochę flirtów, przekomarzanek...

 

Powodzenia :usmiech:

Gość Daffne
Napisano

Przełożenie as pucharów 10 pucharów 6 buław suma diabeł

miesiąc zapowiada się obiecująco, będziesz pod wpływem uczuć i dobrego nastroju. Jeśli jesteś w związku szykuje się czas idylliczny w pierwszej połowie miesiąca, natomiast druga połowowa równiez nie będzie ustępować pierwszej, ale już nieco inaczej. Zapragniesz obdarzac kogos uczuciem, miłością.

 

Sytuacja wyjściowa: as pucharów

pojawi się szasna na uczucie i ciepło wzajemne

 

Wpływy z przeszłości:2 puchary

w przeszłości był ktoś bliski Twemu sercu zkim łączyła Cię wzajemna miłość, stan zakochania ewenrualnie, z kim pragnełaś się dzielić tym co nosisz w swoim wnętrzu.

 

Źródło problemu: wieża

zakończyła sie jakaś relacja nagle, byc może nie spodziewałaś się tego,ale jak widać wraz z końcem jednego etapu nadchodzi nowy.

 

Rada od kart: cesarzowa

staraj się doceniac i dobać o siebie, a wszystko w swoim czasie ułoży sie tak jak tego pragniesz.

 

To co nieuniknione: koło arcykaplanka diabel-suma kaplan

nieuniknione jest wykazanie cierpliwości wobec meżczyzny, na którym Ci zalezy,a z którym relacje się popsuły swego czasu (wyżej wieża). Mogą przyjśc problemy i duże emocje ( nie zawsze pozytywne), ale widac, że poradzisz sobie z tym.

 

Wynik: glupiec walet bulaw as meiczy

będziesz oczekiwać rozmowy i ona nastąpi, ale w drugiej połowie stycznia mam wrażenie.

  • Moderator
Napisano

Karty z przełożenia super uczuciowe, ale w sumie diabeł czyli jednak pewne ograniczenia, jakaś toksyka... wygląda to tak jakbyś obecnie tkwiła w jakimś układzie emocjonalnym

dalej karty nie sa już tak dobre, bo... as pucharów mówi o stanie zakochania, 2 pucharów jest w przeszłości... to ma na Ciebie wpływ... ale nie to jest główną siła, która Cie prowadzi teraz... u źródeł problemu leży wieża, a więc nic trwałego Ci się nie uda zbudować w styczniu, karty radzą byś wzieła sprawy w swoje ręcę, cesarzowa, kto przecież konkretna babka, która działa rozsądnie

w tym co nieuniknione masz chyba relacje karmiczną, stąd właśnie przy tym kole jest diabeł, bo karmiczne zwykle zahaczają o toksykę... arcykapłanka... do taka znajomość z ukrycia, dyskretna

wynik: głupiec i walet to błahostki także nie spodziewaj się niczego wielkiego, raczej zakończenia jakiejś znajomości, która powoduje szybsze bicie serca

Gość Linkinia
Napisano

Przełożenie as pucharow 10 pucharów 6 buław suma diabeł

Nie stosuję przełożenia, więc nie bardzo wiem, jak podejść... W każdym razie widać, że rodzina/przyjaciele będzie miała znaczenie w styczniu albo relacja z kimś, będziesz zadowolona.

 

Sytuacja wyjściowa: as pucharów - jest obecnie ktoś, z kim flirtujesz, coś tam działasz albo się ktoś taki pojawi.

Wpływy z przeszłości:2 puchary - bliska relacja z kimś i porozumienie

Źródło problemu: wieża - coś się skończyło, legły nadzieje.

Rada od kart: cesarzowa - myśleć o sobie

To co nieuniknione: koło arcykaplanka diabel-suma kaplan, HB Gwiazda, Głupiec - Hmm... jak dla mnie dowiesz się, że relacja, na której rozwoj liczysz mogłaby być tylko romansowa, niezobowiązująca lub że była/jest inna kobieta.

Wynik: glupiec walet bulaw as meiczy-suma -kaplan -> luźna relacja, mało poważna. Albo się zakończy albo pójdzie dalej, ale będzie spór/rozmowa.

Napisano

zastanawiam sie czy rada od kart- CESARZOWA- moze oznaczac by uwazac na wpadke ? Tak kiedys znajomy powrozyl mojej koleznace.

Wiec wiesz, ewentaulnie jak bedzie sie dzialo i bedzie goraco :) Uwazajcie :P

Napisano

zełożenie as pucharow 10 pucharów 6 buław suma diabeł

 

moim zdaniem będziesz dążyła do wszelkiego rodzaju formalizowania związków, bądź kierowania ku czemuś poważniejszemu

 

Sytuacja wyjściowa: as pucharów---jest szansa na uczucie

 

Wpływy z przeszłości:2 puchary--byc moze byl zwiazek

 

Źródło problemu: wieża -byly jakies niepowodzenia, trudnosci

 

Rada od kart: cesarzowa-uwazam,ze nadal powinnas robic wszystko,zeby to szlo ku sformalizowaniu

 

To co nieuniknione: koło arcykaplanka diabel-suma kaplan -- tu mi sie wydaje,ze znowu jakies trudnosci w byciu razem

 

Wynik: glupiec walet bulaw as meiczy-suma -kaplan --ja bym obstawiala,ze ktos sie wycofa, prawdopodobnie mezczyzna

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...