Jump to content
cravecave

pokrywające się wibracja dnia ur. i imiona/nazwiska

Recommended Posts

cravecave

Witam!

Proszę o analizę tego przypadku.

Moja wibracja urodzenia to liczba mistrzowska 11, a wibracja imienia/nazwiska to 4. Dokładnie identycznie d.ur 11 i imię/nazwisko 4 wychodzi z obliczeń dla pewnej osoby. Nie jest to partner (mam cichą nadzieję,że będzie). Bardzo proszę o interpretację i szansę na potencjalny związek.

Z góry dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn

Dwie 11 to w miarę dobre połączenie, zależy jeszcze z jakiej sumy (29, 38 czy 47). Dobrze by było, gdybyś napisał(-a) pełne daty urodzenia.

Ważne jest też, w jakim cyklu się poznaliście, to też jest ważne. Teraz 11 do końca kalendarzowego lata 2014 są w 9. cyklu numerologicznym, czyli okresie, gdzie się zakańcza wszystkie sprawy. Nie jest to okres sprzyjający tworzeniu związków.

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie należy zbytnio kierować się wibracją imienia/nazwiska, bowiem w przypadku choćby samego imienia, w j. polskim jest wiele zdrobnień (jego form pokrewnych, którymi nazywają Cię choćby Twoi znajomi), więc gdybyś miał(-a) to wszystko uwzględnić, spowodowałoby to niepotrzebny chaos numerologiczno-energetyczny.

 

Poczytaj:

Związek o wibracji Liczby 4

Energia 4 zapewnia równowagę, poczucie stabilności. To zapowiedź wierności i porządku.

Przyjdzie wam włożyć wiele pracy w to, co się zrodziło między wami w dniu o wibracji 4. Przygotujcie się na wysiłek i lekcję wytrwałości.

Wasza miłość będzie rozwijała się wolno, ale za to na solidnych fundamentach. Waszym głównym celem powinno stać się zachowanie równowagi.

4 niesie ryzyko zbyt konserwatywnych i sztywnych zasad. Nie wszystko co nowe czy obce musi być złe.

Odtwórzcie się czasem na świat. Zamiast być małym „jeziorkiem”, bez wymiany wody przeistaczającym się w bajoro, pozwólcie sobie na bycie rzeką, niosącą zmienne prądy, ale zawsze świeże i dynamiczne.

To, że czeka was wiele wysiłku to tylko cześć wibracji 4, na końcu tej pracy jest osiągnięcie sukcesu i zamierzonego celu, np. zawarcie małżeństwa.

 

Związek o wibracji 4 zapowiada wzrost, doskonalenie ducha, umysłu, emocji w zmaganiach z trudnościami życia.

Należy uzbroić się w cierpliwość, ale jednocześnie z odwagą patrzeć na związek i sięgać po marzenia.

Wasze uczucie jest jak roślina, wymaga od was pełnego zaangażowania, „gleby” waszych skłaniających się ku sobie serc, „promieni” uczuć, czułych słów, „deszczu” uwagi, koncentracji i zaangażowania

Życzę powodzenia :wink::_oczko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
cravecave

Dziękuję za odpowiedź :)

 

Obie daty to 38.

09.06.1994 i 06.08.1995

a poznaliśmy się pod koniec października tego roku.

 

Co do imion, obydwa imiona to takie którymi nas nazywają i takie jak w dowodzie, aczkolwiek z samych imion wychodzi taka sama wibracja dla dwóch osób, a sumując 1 i 2 imię +nazwiska wychodzi również identyczna wibracja dla nas. No ale nie będę się sugerować tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn
Obie daty to 38.

09.06.1994 i 06.08.1995

a poznaliśmy się pod koniec października tego roku.

09.06.1994 - ta data może wydawać się nieco "trudna"...trudna nie tylko dla osoby, która będzie partnerem życiowym osoby o tej dacie, ale również dla samej osoby urodzonej wtedy. Co mam na myśli - nadmiar wibracji mistrzowskich w samej dacie, a konkretnie kolejna 11, która jest w podświadomości. To częste zmiany nastroju, w zależności od pogody, pozycji księżyca, itd. To również często wielkie rozterki emocjonalne, smutki, skłonności do uzależnień i przestępstw (jeśli potęgują to np. silne liczby wpisane w drugiej połowie życia lub 2 czy 5 z dnia). Taka osoba "wie najlepiej", jest na pewno niezwykle uduchowiona, ce****e ją również wielka dojrzałość emocjonalna, wrażliwość na krzywdę ludzką i często zamiłowanie do przyrody.

 

Niestety od początku października oboje weszliście w numerologiczny cykl 9, jesteście w latach osobistych 3 i 2. Waszym plusem definitywnie jest fakt, że w całym tym cyklu 9, nie poznaliście w tzw. "52 dniach krytycznych", czyli w przeciągu 52 dni do Waszych urodzin.

 

To, że weszliście w 9. cykl, oczywiście Was nie przekreśla. Jaka jest moja rada? Kierujcie się sercem, ale bądźcie ostrożni. Najlepiej by było, żeby żadne z Was się zbytnio nie zaangażowało emocjonalnie i uczuciowo w tę relację. Najlepiej byłoby, przez czas trwania tego cyklu, pozostać w relacjach przyjacielskich, choć wiem, że to niełatwe, gdy pokłada się wielkie nadzieje w związek z drugą osobą.

Możecie poczytać nieco więcej tutaj -> #

Od 1.10.2014 oboje wejdziecie w 1. cykl numerologiczny, gdzie można wiele zdziałać na każdej płaszczyźnie życia.

 

Tak czy siak, powodzenia oraz dużo wytrwałości. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...