Skocz do zawartości

kiedy mysle to to sie juz dzieje


patyk

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie, od kiedy mialam krotka stycznosc z autohipnoza przytrafiaja mi sie dziwne sytuacje. moze nieslusznie wiaze je z zainteresowaniem o wzmocnieniu wlasnej motywacji ale to rzeczy. Mam przeswiadczenie , sile odczucia o tym jak sie sprawa potoczy , kogo spotkam ale nie dzieje sie to na zadanie . Dla przykladu jade autem z kims z dala od domu i mysle, ze w tym miejscu moglabym spotkac dana osobe chociaz nie mialam z nia kontaktu od kilku miesiecy i normalnie w tym czasie powinna np operowac a nie stac na przystanku autobusowym bo jezdzi 2 autami a pieszo chadza jedynie do toalety.

Dzwonie do obcej osoby w sprawie jakiejs innej uslugi i wiem, ze pojade z nia w podroz i ona sie na nia zgodzi mimo, ze sie nie znamy i nasz pierwszy kontakt jest tym telefonicznym. Wiem kiedy mam zajrzec do tel. na trybie cichym w poczuciu, ze czeka mnie wiadom. i przeczuwam kto do mnie dzwoni bez podchodzenia do tel i patrzenia na wyswietlacz plus mnostwo dziwnych "zbiegow okolicznosci " Cos jak 6 zmysl ale uzyskany nagle , zdziwiona jestem, ze mysli sa trafne , czeste, pojawiaja sie mimowoli i nie mam nad nimi kontroli. Nie zawsze sa to pozytywy. I dotycza mnie posrednio , wlasciwie dziala to na zasadzie jakby przyciagania kontaktu ...

Przytrafia sie to Wam ? Jak czesto ? Rozwijacie te umiejetnosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może nie aż tak bardzo, ale mam odczucia że coś się stanie, ale raczej to jest wtedy gdy zadaję sobie pytanie na tak albo nie. wtedy się sprawdza... Niestety nie miałam takich przpadków, żeby wiedzieć o spotakniu danej osoby po długim czasie. Ja raczej tylko umiem trafnie podejmować decyzje czy coś zrobić czy nie i co się stanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze az tak nie mam;)

 

Ale czesto gdy mysle o osobie, ktorej dawno nie widzialam, to zaraz ja spotykam. Po prostu mysle, ze dawno jej nie widzialam, albo mysle, co u niej teraz slychac i nagle sie pojawia.

Mam tez tak, ze gdy biore telefon do reki, to akurat w tej chwili dostaje wiadomosc albo ktos dzwoni.

 

 

Czasem tak mam, ze mowie albo mysle, ze zaraz sie cos stanie i to sie dzieje. Np. kiedys jechal jakis chlopak na rowerze i wiedzialam, ze sie zaraz wywroci. Wiedzialam! i mialam racje;)

Mam tez tak, ze zatykam uszy i po chwili jest jakis halas - to sa ulamki sekund, ale jednak wiem to przed. Ale to juz intuicja raczej:)

 

Pewnie jeszcze by sie cos znalazlo, ale nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to jest cos podobnego ale czesto jak sie gdzies spieszylem i nie patrzylem pod nogi jak bieglem widzialem obraz i jak by to powiedziec... bloto sliskie, jego dlugosc, szerokos i glebokosc. i nagle wbieglem w to i sie wywrocilem:/ gdy wstalem bylo to samo bloto co widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć jestem tu nowy ale ja też miałem coś podobnego jak patyk, pewnego dnia idę szybkim krokiem w kierunku szkoły, byłem spóźniony a w tym dniu informatyczka miała pomóc mi dokończyć stronę internetową. Szedłem i postanowiłem iść na skróty przez ścieżkę (w tym dniu padało więc było mokro)zacząłem przypominać sobie różne sytuacje i przypomniałem sobie o ty m jak mój kolega poślizgnął się na ścieżce w podobnych okolicznościach i złamał nogę. Parę sekund później sam "wywinąłem orła" przy końcu ścieżki xD

Być może to nie ma znaczenia ale tydzień przed tym zdarzeniem również interesowałem się autohipnozą

 

Za ewentualne błędy ortograficzne i interpunkcyjne z góry przepraszam lecz mam dysleksję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...