Skocz do zawartości

Parada Planet 04.01.2014r.


KazOle

Rekomendowane odpowiedzi

Za kilka dni mamy "paradę planet". Nie jestem astrologiem a raczej neptykiem. Jednak Wszechświat jest elektryczny i w jednej linii (z tego co wiem) ustawią się Słońce, Merkury, Wenus, Ziemia, Jowisz, Pluton. Do tego jeszcze na niebie (w tej samej linnii tuż za Ziemią) pojawi się gruz kosmiczny - meteoryty pozostałości po rozpadzie komety ISON.

Gdyby Słońce w tym momencie dokonało wyrzutu koronalnego związanego z przebiegunowaniem jego pola magnetycznego to znacząco zmieniły by się potencjały elektryczne planet w układzie słonecznym. Jak do tej pory najniższy potencjał ma Saturn i negatywne oddziaływanie a najwyższy pozytywny potencjał ma oczywiście Słońce. Ziemia w tym układzie jest mniej-więcej w środku. Przy takim przeelektryzowaniu potencjałów planet duże negatywny potencjał Saturna mógłby być zmieniony na mniej negatywny Jowisza.

Czyli zmiany.

To tyle elektryki, a jak to wygląda z punktu widzenia szanownych forumowiczów biegłych w astrologii?

 

Z ostatniej chwili:

Na słońcu doszło do 5 godzinnego rozbłysku w dniu 31.12.2013 i w dniu 01.01.2013 do zamiany biegunów (przebiegunowania).

[video=youtube_share;IAGIrtz7L34]

 

W wyniku tego powstała "dziura" w Słońcu a materia wyrzucona ze Słońca dotrze w dniach 3-4 stycznia do Ziemi.

coronalhole_sdo_200.gif

 

Nowa energia z przebiegunowanego Słońca "dmuchnie" w planety w paradzie w dniu 04.01.01.2014.

 

Uran - planeta rewolucjonistów, dziwaków, anarchistów, zwariowanych wynalazców. Gdy się zjawia przynosi powiew wolności, odrzucenie starych struktur.

 

Pluton - symbol tego co drzemie w podświadomości by to co głęboko ukryte przedostało się na wierzch zmiatając w pył dotychczasową strukturę.

 

Czyli czekają chyba Nas duże zmiany w nadchodzącym 2014 roku: spektakularne gwałtowne wydarzenia np. protesty społeczne, zamieszki, strajki, nieufność do do wszystkiego co "oficjalne" - medialnego obrazu świata. Zmiany modeli gospodarki, nowe odkrycia w medycynie i energetyce.

Tyle moich przemyśleń.

Edytowane przez KazOle
Dopisek: z ostatniej chwili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rewolucyjność roku 2014, to już pisałem w swoich prognozach (także na Ezoforumowym blogu) że będzie to rok specyficzny i ukłony typu brak eskalacji konfliktu w Syrii, odpuszczenie Iranu (program atomowy) i względnie pokojowe manifestacje na Ukrainie mogą się zakończyć. Rok 2013 był w miarę spokojny, tak ... sądziłem. 2014 - widzę zupełnie inaczej. Wypadek w Kamieniu Pomorskim jest mocnym wejściem jeśli chodzi o Polskę. Czekamy na reakcję świata i nie chodzi mi o głupoty pt rekordowe mrozy w USA.

 

Znaczący był właśnie krzyż 1.1.2014 z nowiem jednocześnie, ale napięcie będzie się wielokrotnie przewijało. Np w kwietniu.

 

Coś z tym Słońcem się faktycznie dzieje, ale już od kilku dni to słyszę i efekt Ksawerego, że tak powiem, zaczyna się w czasie odkładać. Niewykluczone, że w najbliższych godzinach może być więcej wypadków samochodowych, komunikacyjnych, lotniczych. Plamy słoneczne lubią korespondować z takimi zjawiskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce przebiegunowało się w Sylwestra i od tej chwili widać ogromną jego aktywność. W dniu 07.01.2014 bardzo silnie "dmuchło" w Ziemię.

Rozbłysk X1.2 skierowany prosto w Ziemię | zmianysolarne.pl - informacje na temat zmian na Słońcu

Krzyż trójwymiarowy też był w dniu 01.01.2014. Specyficzne ustawienie planet. Resztki komety ISON u góry, na dole (chyba) Jowisz w linii Słońce Wenus i Ziemia.

Jak to działa na Nas? Sam nie potrafiłem w nocy z 7/8 stycznia zasnąć. Kiedyś czytałem jakąś przepowiednię czy coś innego ale zapamiętałem słowa "ludzie nie zaznają spokoju". Być może chodziło tu o nieprzespane noce które są jednym ze skutków wybuchów na Słońcu. Drugi ważny czynnik - silny wpływ na stan zdrowia. Począwszy od nagłego kataru, przeziębienia aż do dolegliwości sercowych. Też załapałem się na choróbsko ale niestety w przychodni przepełnienie, bo rano nie było już miejsca do lekarzy a po południu przyjmowani byli w kolejności przyjścia - czyli wielogodzinne czekanie pod gabinetem lekarskim. zdałem się na medycynę ludową. Czyli generalnie emisja protonów i neutronów i innego promieniowania w trakcie wybuchu słonecznego wpływa na nasze zdrowie. Dowód ta przepełniona przychodnia. W mniemaniu zwykłych ludzi to skutki ciepłej zimy...

Gdzieś wyczytałem, że zaburzenia wpływają na ludzką aurę i jej połączenia elektryczne, czyli wpływają na naszą psychikę. Nerwowość, skakanie sobie do oczu, zwolniony czas reakcji (powolność działania), uczucie jakby otumanienia to też przyczyna aktywności Słonecznej. Zaburzenie energetyki naszego ciała. Kilka dni po takim wybuchu materia wyrzucona przez słońce dotrze do Ziemi i "naciśnie" na magnetosferę Ziemi. To też jest zaburzenie magnetyki Ziemi i wiąże się to, że około 10-11 stycznia 2014r. czeka Nas burza geomagnetyczna to faktycznie - wzrośnie ilość trzęsień na Ziemi i aktywność wulkanów, wariacje pogodowe. Jeżeli dodać do tego nerwowość ludzi, "przytępienie zmysłów", zwolnienie, nagłe wybuchy złości to praktycznie w tym roku szaleństwo Słońca zapowiada nam sporo wydarzeń nie zawsze pozytywnych a na pewno dużą ich i ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...