Skocz do zawartości

Rozkład na Nowy Rok


karolka365

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam sobie karty na to co mnie czeka w nowym roku w miłości, pracy i finansach. I jak to u mnie, mam problem z interpretacją i potrzebuję trzeźwego spojrzenia ;) W każdym pytaniu użyłam 12 kart, odpowiadającym miesiącem, jednak interpretowałam ogólnie ;)

 

W miłości:

Król pik (o) + 9 pik + Walet karo + Walet kier + Król karo (o) + Król trefl + Król kier + 10 pik (o) + Dama kier (o) + Dama pik + As kier + As trefl

 

Będę nadal się spotykać z tym samym Panem, przed nami świetne perspektywy, jednak w połowie roku owy Pan wyjedzie mi do pracy za granicę, a ja będę chciała jechać za nim, jednak nie uczynię tego, czekają n=mnie jakieś duże plotki i oszczerstwa, a pod koniec roku dostanę jakąś miłą i niespodziewaną wiadomość :)

 

W pracy

10 karo + 9 pik(o) + As pik (o) + Dama kier + dama pik (o) + 9 trefl (o) + Król pik (o) + 10 trefl + 10 pik+ Król trefl(o) + Król kier (o) + 9 kier

 

Nie widzę tu znalezienia pracy w kraju... I znowu wychodzi mi wyjazd ukochanego za pracą... Ja też będę myślała o wyjeździe... będą z tego powodu kłótnie i nieprzyjemności. Nie wiem jak to zinterpretować ;/

 

W finansach

Król pik (o) + 10 trefl (o) + As karo + Król karo (o) + 9 trefl (o) + 10 pik (o) + Dama pik (o) + Dama kier (o) + 9 pik (o) + walet kier + walet pik (o) + 9 kier

Znowu dama pik mnie prześladuje... Będę cierpiała na brak gotówki, będę się martwiał sytuacją zawodową... I znowu pokazuje mi się podróż, jednak mogą się pojawić problemy... I mogę czuć się oszukana??

 

Chyba nieprzyjazne wydarzenia mnie czekają w tym roku :(

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...