Jump to content

2014 - Rok Drewnianego Konia


Recommended Posts

31 stycznia 2014 roku rozpocznie się nowy chiński rok. Będzie to Rok Konia w żywiole Drzewa, który potrwa do 18 lutego 2015r. Według przepowiedni możemy się spodziewać wyjątkowo dobrego czasu. Zarówno w relacjach z bliskimi, jak i na polu zawodowym.

 

 

SZCZUR

Jest inteligentny, ambitny, wytrwały. Szczur swoje obowiązki wykonuje perfekcyjnie, jest pracowity i dokładny, co w połączeniu z dużą intuicją pomaga mu odnosić sukcesy.

Ludzie Szczury dużo energii wkładają w pomnażanie swojego stanu posiadania. Zawsze dbają o dobre relacje z otoczeniem, są szczerzy, bezinteresowni i chętnie pomagają innym. Dlatego cieszą się sporą popularnością towarzyską i mają wielu oddanych przyjaciół. W miłości Szczury są bardzo namiętne, wierne, czarujące i pełne uroku, ale potrafią być też wyjątkowo zaborcze.

Rodzina, miłość

W Roku Drewnianego Konia staniesz się bardziej atrakcyjna, a twoje liczne walory nabiorą magicznej mocy. Uważaj, ponieważ znajdą się osoby, które będą chciały skrócić dzielący ich z tobą dystans, nie zawsze ku twojemu zadowoleniu. Szczury w stałych związkach zapamiętają ten rok jako czas spokoju, wzajemnej tolerancji, szacunku i rozkwitu miłości. Ich życie rodzinne nie zostanie niczym zmącone, spełnią się marzenia związane z dziećmi, uda się zrealizować planu dotyczące domu. Jeśli dotąd nie masz stałego partnera, może się to zmienić podczas letniego wypoczynku. Czy będzie to trwałe uczucie? To pokaże dopiero jesień! Ale nawet jeśli się rozstaniecie, i tak na zimowe długie wieczory los nie zostawi cię samej.

Praca, finanse

Będziesz miała o wiele więcej energii i chęci do twórczej działalności niż wcześniej. Łatwo pokonasz kolejne szczeble kariery, ale pamiętaj, aby unikać drogi na skróty, wszelkich niejasności, niedomówień czy dwuznaczności. Nie dla ciebie granie nie fair i poruszanie się zacienionymi ścieżkami. Postępuj zawsze tak, aby być wobec innych w porządku. Dzięki temu wygrasz. Nie wahaj się jednak wykorzystywać swoje wdzięku i uroku osobistego oraz śmiało podążać do przodu. Twoja aktywność szybko przyniesie ci znaczną poprawę sytuacji finansowej. Mogą także pojawić się zupełnie nowe propozycje zawodowe, być może również od konkurencji. Najważniejsze decyzje staraj się podejmować wiosną i jesienią. Istotną sprawą w Roku Drewnianego Konia będzie dla Szczura utrzymanie jak najlepszych relacji ze współpracownikami oraz przełożonymi.

W roku Drewnianego Konia sprzyjają ci Smok, Małpa i Bawół. Uważaj na Koguta i Kozę.

 

 

BAWÓŁ

Cierpliwy i wytrwały Bawół w każdej sytuacji zachowuje spokój umysłu oraz gotowość do działania. To odpowiedzialny, niewzruszony i uparty konserwatysta.

Bawoły są niezastąpione jako szefowie lub głowy rodziny - zawsze staną w obronie swoich współpracowników i bliskich. Nigdy nie działają impulsywnie, a każdy ich pomysł jest bardzo dokładnie przemyślany. Wysoko cenią ustabilizowane życie rodzinne, lubią, aby domownicy pamiętali o ich upodobaniach i troszczyli się o ich wygodę. Wtedy Bawoły tym chętniej dbają o dobro rodziny.

Rodzina, miłość

Przed tobą rok pełen niezapomnianych wrażeń. Wiosną bądź bardzo cierpliwa, wyrozumiała i tolerancyjna, w każdej sytuacji zachowaj spokój, nie daj się wyprowadzić z równowagi, a twój związek przetrwa najgorsze nawet burze. Będzie to doskonały czas, aby nauczyć się, że zamiast "ja" ważniejsze jest "my", i że razem można łatwiej osiągnąć dużo więcej. Wspólny wakacyjny wyjazd będzie dowodem, że zwycięsko wyszliście z wielu opresji, a to, co was łączy, jest bardzo cenne, trwałe i wyjątkowe. Druga połowa roku upłynie ci za to niezwykle przyjemnie. Zacieśnią się kontakty z bliskimi, uda ci się zakończyć stare rodzinne waśnie. Nic nie będzie mącić odczuwanej przez ciebie radości. Samotne Bawoły w czasie Roku Drewnianego Konia będą przeżywały permanentne wzloty oraz upadki. Dopiero pora babiego lata przyniesie im mocne i trwałe uczucie. Naprawdę warto na nie spokojnie zaczekać!

Praca, finanse

Ten rok będzie dla ciebie okresem twórczej samorealizacji. Bez przeszkód zaczniesz urzeczywistniać wszystkie plany oraz zamierzenia. Nawet jeżeli wiosną, za sprawą kogoś nowego, pojawią się drobne trudności w życiu zawodowym, nie zachwieją one twojej wiary w siebie i twój sukces. Od połowy roku zaczniesz zbierać obfite plony swoich wcześniejszych działań. Możliwe, że otrzymasz bardziej odpowiedzialne stanowisko, a wraz z nim wzrosną twoje wpływy i dochody. Wreszcie poczujesz się w pełni dowartościowana i doceniona. Jesienią i zimą sukcesom zawodowym oraz finansowym będzie towarzyszyło duże powodzenie w sprawach osobistych.

W roku Drewnianego Konia sprzyjają ci Szczur, Kogut, Wąż. Uważaj na Kozę i Świnię.

 

 

TYGRYS

Tygrys wyróżnia się stanowczością, niezależnością i odwagą. Podejmuje się trudnych zadań. Ma szerokie zainteresowania i potrzebuje wyzwań.

W ocenach Tygrysy są szczere i sprawiedliwe, nie akceptują kompromisów. W towarzystwie starają się zabłysnąć i zaimponować wiedzą. Potrzebują wiele miłości, ale i sami kochają gorąco i z oddaniem. Wprawdzie nie przeżywają gwałtownych namiętności, ale potrafią pięknie mówić o miłości.

Rodzina, miłość

Twoje życie uczuciowe będzie kwitło. Stały partner będzie wpatrzony w ciebie jak w obrazek, ale pojawią się też nowi adoratorzy. Choć nie masz ochoty na przelotne romanse i flirty, sztukę uwodzenia opanujesz do perfekcji. Jesienią ktoś bliski poprosi cię o pomoc, co skłoni cię do przeorganizowania swoich obowiązków. Nowe zajęcia okażą się źródłem radości. Podczas sporów i konfliktów staraj się trzymać emocje na wodzy.

Praca, finanse

Na niwie zawodowej szykuje się wiele radości. Nastąpią zmiany kadrowe, pojawią się nietypowe zadania i wyjątkowe obowiązki. Ponieważ trudne wyzwania to woda na twój młyn, więc ze wszystkim poradzisz sobie znakomicie. Nie obawiaj się nowych współpracowników, nawet jeśli mają kompetencje i kwalifikacje nie gorsze od twoich.

W roku Drewnianego Konia sprzyjają ci Koń, Pies, Smok. Uważaj na Węża i Koguta.

 

 

 

KRÓLIK

Królik ma wszechstronne zainteresowania. Spotkać go można wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Potrzebuje zmian i podniet.

Gdy już coś osiągną, Króliki natychmiast przestają się tym interesować, szukając nowej atrakcji. Są duszami towarzystwa. Mają szerokie grono znajomych i przyjaciół. W miłości romantyczni i czuli. Będą szczęśliwi w związku, który da im stabilizację i nie ograniczy swobody.

Rodzina, miłość

Na początku roku pohamuj swój temperament, bo inaczej pod wpływem nowej znajomości możesz zrobić coś, czego będziesz żałowała. Zachowaj rozsądek, a bez szwanku dotrwasz do wiosny. Potem złe wiatry ucichną i przyjdzie czas słodkich pojednań. Jeśli do tej pory nie udało ci się spotkać miłości swojego życia, teraz zakochasz się z wzajemnością. Nie ukrywaj uczuć, a osiągniesz pełnię szczęścia. Jesień okaże się znakomitym okresem do powiększenia rodziny.

Praca, finanse

Przekonasz się, że twoje ostatnie wysiłki i dążenia do osiągnięcia sukcesu w pracy bardzo ci się opłaciły. Będziesz miała solidne podstawy, aby wystartować z nowym interesującym projektem, objąć stanowisko kierownicze lub usamodzielnić się, zakładając własną firmę. Zrealizujesz też plany związane z nowym mieszkaniem lub budową domu.

W roku Drewnianego Konia sprzyjają ci Koza, Świnia i Koń. Uważaj na Smoka i Koguta.

 

 

SMOK

Lubi zaszczyty, prestiżowe stanowiska i pieniądze. Smok bez względu na to, czym się zajmuje, swoją pracą wzbudza podziw i uznanie.

Optymistyczne, wspaniałomyślne i przyjacielskie Smoki łatwo nawiązują kontakty. Aprobata otoczenia ma niebagatelny wpływ na ich funkcjonowanie i dobre samopoczucie. Serca mają gorące, są uczuciowe, ale bez afiszowania się i wylewności.

Rodzina, miłość

Smoki odnajdą w roku Konia miłość, spokój i stabilizację. Nie będzie mowy o braku wzajemności i złamanych sercach. Wszystko, czego zapragniesz w relacjach z ukochanym, spełni się. Jeśli jesteś singlem, wraz z nadejściem lata poddasz się miłości. Jesienią twoja szczerość, empatia i dobra wola sprawią, że partner pokocha cię ze zdwojoną siłą.

Praca, finanse

Będziesz pewniejsza siebie, aktywna i pełna inwencji. Nawiążesz interesujące znajomości, a niektóre z nich sprawią, że zobaczysz dotychczasowe osiągnięcia zawodowe w zupełnie innym świetle. W drugiej połowie roku jest szansa na lepiej płatną lub dodatkową pracę.

W roku Drewnianego Konia sprzyjają ci Małpa, Szczur i Wąż. Uważaj na Psa i Kozę.

 

 

WĄŻ

Ambitny, pracowity i przedsiębiorczy Wąż konsekwentnie dąży do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów. Nie traci czasu na zbędne rozmowy i bezproduktywne działania.

Węże unikają ryzyka, nie lubią eksperymentować, wszystko co robią, budują na solidnych fundamentach. W miłości mogą sprawiać wrażenie osób dość chłodnych, zdystansowanych. W rzeczywistości, jeśli się zaangażują, to zawsze kochają bardzo gorąco i są stali w uczuciach. Boją się jednak stracić kontrolę nad sobą i nie pozwalają, aby uczucia wzięły górę nad rozumem. A szkoda.

Rodzina, miłość

W twoich relacjach z partnerem nastąpią spore zmiany. Zaczniesz otwarcie mówić o swoich potrzebach, nie będziesz już rezygnować z własnych pomysłów w imię wspólnego dobra i spokoju, przestaniesz zamartwiać się na zapas i na wszystko bez przerwy narzekać. Dzięki temu twoje relacje z bliskimi zyskają nowy początek. Poza tym zainwestujesz w swój wygląd i zmienisz styl ubierania się na bardziej młodzieżowy. Partner zachwycony i oczarowany taką odmianą będzie chciał spędzać z tobą każdą chwilę. Szczęśliwa, otoczona miłością, będziesz wprost kwitła, co szybko zostanie zauważone przez wszystkich twoich znajomych. Jesienią większość czasu zajmie ci rozwiązywanie drobnych, ale dość męczących problemów kogoś bliskiego. Nie denerwuj się jednak i nie niecierpliw, ponieważ twoja pomoc okaże się dla niego niezastąpiona.

Praca, finanse

Nowa sytuacja w pracy i zadania, które niespodziewanie na ciebie spadną, zmobilizują cię do zmiany stylu pracy. Będziesz musiała lepiej wszystko planować, aby podołać obowiązkom. Trudności wcale cię jednak nie zniechęcą! Wręcz przeciwnie! Będziesz miała teraz więcej odwagi i energii, staniesz się bardziej kreatywna, szybciej znajdziesz porozumienie z otoczeniem, nauczysz się, kiedy trzeba współpracować, a kiedy postawić na siebie. Po pierwszych sukcesach bardziej uwierzysz w siebie, zaczniesz działać samodzielnie i dostrzeżesz możliwości awansu. Dodatkowo cieszyć cię będzie miła atmosfera w firmie i to, że sukcesy zawodowe wcale nie będą wymagały od ciebie wielkich wyrzeczeń osobistych. Co ważne, wraz z powodzeniem zawodowym poprawi się twój status materialny.

W roku Drewnianego Konia sprzyjają ci Kogut, Bawół, Pies. Uważaj na Małpę i Konia.

 

 

KOŃ

Bystry i wszechstronnie uzdolniony - taki jest Koń. Posiada łatwość nawiązywania kontaktów towarzyskich i umiejętność akceptacji do każdych warunków. Optymistycznie nastawiony do życia, wesoły, hojny i serdeczny, szybko wzbudza ogólną sympatię. Nie brak mu więc znajomych.

Konie nie lubią intryg, plotek i wtrącania się w nieswoje sprawy. W kwestiach sercowych są prostolinijni i szczerzy. Nie lubią oszukiwać, kręcić, motać. Ich orężem w miłosnych podbojach są wyjątkowy wdzięk i czar. Lubią być zakochani, więc wszędzie poszukują miłości.

Rodzina, miłość

Nieporozumienia z partnerem przejdą wkrótce do historii, poczujesz się znowu kochana, adorowana i szczęśliwa. Poprawa relacji sprawi, że uznasz, iż nadszedł czas na podjęcie ważnych decyzji związanych na przykład z powiększeniem rodziny lub budową domu. Nie wycofuj się z danych partnerowi obietnic i dotrzymuj słowa. Samotnym Koniom w tym roku przytrafi się namiętny, gorący romans. Co dziwne, oczaruje je ktoś, kogo znają od dawna i na kogo do tej pory nie zwracały większej uwagi. Przekonają się, że życie naprawdę potrafi zaskakiwać i robić niespodzianki, ponieważ niespodziewanie mogą nawet znaleźć się na ślubnym kobiercu. W rodzinnym kręgu Konie będą się cieszyć dużym autorytetem, zarówno wśród dzieci, jak i krewnych. Będą decydować oraz udzielać rad. Nie powinny jednak zapominać o potwierdzaniu swoich cennych wskazówek, dając innym własny przykład.

Praca, finanse

Nowe osiągnięcia zawodowe i materialne profity zawdzięczać będziesz w tym roku swoim pomysłom, nowatorskim rozwiązaniom i zręcznym zabiegom dyplomatycznym. Dodatkowo dopisze ci szczęście; znajdziesz się w odpowiedniej chwili w odpowiednim miejscu. Wiosną nadejdzie doskonały czas na start z nowym projektem. Bez względu na to, czy pomysł będzie dotyczył pracy w dotychczasowej firmie, czy też odważysz się na bardziej radykalne zmiany, pamiętaj, aby się do tego dobrze przygotować. W finansach również uśmiechnie się do ciebie szczęście. Podejmiesz odpowiednie decyzje i dokonasz bardzo trafnych inwestycji. Jeżeli od dawna starasz się o kredyt, teraz otrzymasz go na korzystniejszych warunkach.

W roku Drewnianego Konia sprzyjają ci Koza, Tygrys i Pies. Uważaj na Smoka i Szczura.

 

 

KOZA

Jest odpowiedzialna, sumienna i pracowita. Koza stroni od efekciarstwa i łatwych sukcesów. Nie cofa się przed trudnościami, a wszystko, co robi musi być sensowne i zaplanowane.

Nie lubią ryzyka i naruszania ich planów. Wszelkie odstępstwa od ustalonego porządku budzą ich niepokój. Wszystko traktują dosłownie i poważnie, więc łatwo je urazić. W wyborze partnera Koza najczęściej nie kierują się uczuciem, lecz rozsądkiem. Nie dla nich porywy serc i namiętności. Do małżeństwa i wynikających z niego obowiązków podchodzą bardzo poważnie i odpowiedzialnie.

Rodzina, miłość

Będzie to czas sprzyjający miłej, rodzinnej stabilizacji, czyli czemuś, co bardzo lubisz. Dom okaże się miejscem, do którego chętnie wracasz, najbliżsi otoczą cię troską i miłością, co przyjmiesz z wdzięcznością. Partner będzie wprost czytał w twoich myślach i spełniał wszystkie twoje marzenia, a ty odkryjesz u niego wiele cennych zalet, których wcześniej nie dostrzegałaś. Miłość w połączeniu z przyjaźnią okaże się bardzo trwałym spoiwem waszego związku. Wolne Kozy będą teraz wysoko mierzyć. Swoje serce oddadzą komuś, kto zaimponuje im o wiele wyższą pozycją społeczną, wykształceniem, a także... pokaźnym stanem konta w banku. Jedynym utrapieniem okażą się dosyć trudne do załatwienia sprawy urzędowo-prawne. Zamiast się stresować, jak najszybciej zasięgnij rady specjalisty. Dzięki temu wszystko uda się rozwiązać po twojej myśli.

Praca, finanse

W pracy otworzy się dla ciebie całkiem nowy rozdział, a twoja kariera nabierze rozmachu. Przyspieszy niczym rajdowy samochód. Twoje notowania w firmie będą rosły, zyskasz uznanie szefów i otrzymanie awansu stanie się tylko kwestią czasu. Chętnie otoczysz się ludźmi starszymi, autorytetami i takimi z większym doświadczeniem zawodowym. Dzięki ich cennym radom oraz wskazówkom wszystkie podjęte przez ciebie działania będą miały solidne podstawy oraz maksymalne szanse na sukces. Jesteś na fali. Przekonasz się, że aby osiągnąć sukces zawodowy, należy zawsze mieć swój biznes pod kontrolą i dawać z siebie maksimum. Sprawy finansowe, stan konta i wszelkie inwestycje nie powinny wychodzić poza krąg osób, które się nimi zajmują. Wtajemniczanie rodziny lub przyjaciół może mieć dla ciebie nie najlepsze konsekwencje.

W roku Drewnianego Konia sprzyjają ci Królik, Pies i Świnia. Uważaj na Koguta i Bawoła.

 

 

MAŁPA

Towarzyska i pogodna Małpa nie poddaje się konwenansom, narzuconym z zewnątrz ograniczeniom i nie przejmuje się opiniami innych osób. Obdarzona jest doskonałą pamięcią, darem obserwacji oraz wyjątkową intuicją.

Małpy chętnie zdobywają wiedzę na każdy temat, zawsze mają mnóstwo pomysłów, ale rozpoczęte zadanie rzadko doprowadzają do końca. Sprawiają wrażenie, że wszystkich wokół lubią i darzą przyjaźnią. W istocie jednak często ukrywają swoje prawdziwe myśli oraz niskie mniemanie o innych i często uważają się za kogoś lepszego.

Rodzina, miłość

Wejdziesz w nowy krąg znajomych i bez żalu zakończysz te znajomości, w których pozytywne uczucia i emocje już dawno stały się towarem deficytowym. Nie będziesz żałować. Wiosną poznasz kogoś, kto przywróci ci radość życia i sprawi, że z zadowoleniem powitasz każdy dzień. Bądź cierpliwa i niczego nie przyspieszaj. Niech prawdziwe uczucie rozwija się w swoim tempie, a ty czerp radość z każdego dnia. Nie zapominaj, że wstęp do miłości, jej pierwsza, pełna zauroczenia faza jest jednym z piękniejszych okresów w związku. Jeśli jesteś w stałej relacji, dobre zmiany nastąpią także w twojej rodzinie. Przekonacie się, że w atmosferze przyjaźni i wzajemnego szacunku można osiągnąć dużo więcej niż podczas nieustannych sporów, kłótni. Wspólnie zaplanowany wyjazd na wymarzone wakacje bardzo was do siebie zbliży. Zacznie się nowy, lepszy etap w waszym związku. Samotne Małpy nawiążą nowe przyjaźnie, a jedna z nich w przyszłości przerodzi się w gorącą miłość.

Praca, finanse

Zapowiada się rok wielu zaskakujących propozycji zawodowych, nad którymi warto się poważnie zastanowić. Bądź przygotowana i otwarta na nowości, nie trzymaj się za wszelką cenę starych schematów i przyzwyczajeń. Może już czas porzucić utarte ścieżki? Jedno, co jest w życiu pewne, to zmiany. Czasem nieraz lepiej przeprowadzić spokojną ewolucję, niż doprowadzić do burzliwej rewolucji. Nie obawiaj się więc podejmowania nowych zadań i większej pracy, ponieważ nie zabraknie wokół ciebie osób chętnych do pomocy. Ważne, abyś znalazła w sobie więcej wytrwałości i doprowadzała rozpoczęte sprawy do końca. Nagrodą za rzetelną pracę będzie powiększające się saldo w banku i możliwość realizacji marzeń.

W roku Drewnianego Konia sprzyjają ci Koń, Smok i Tygrys. Uważaj na Kozę i Węża.

 

 

KOGUT

Kogut jest konserwatystą, nie lubi zmian i nowości. Ma praktyczny stosunek do życia, unika ryzyka. Opinie wypowiada szczerze i otwarcie.

Niestety, takt nie jest najmocniejszą stroną Kogutów. Są wytrwałe i pracowite, a ich myśli krążą głównie wokół powiększenia stanu posiadania. Wysoko cenią spokojne i wygodne życie, zawsze dbają o rodzinę.

Rodzina, miłość

Jeśli nawet w twoim związku nastąpiło chwilowe ochłodzenie uczuć, nie podejmuj od razu radykalnych działań. Nie zapominaj, że to, co wydaje się fascynujące w filmowym romansie, najczęściej nie ma nic wspólnego z prawdziwym życiem. Sekretne schadzki i tajemnicze miłostki bywają ekscytujące, ale na krótko. Zajmij się sprawami rodziny, domu, zaplanuj remont lub wspólną podróż w atrakcyjne miejsce. Wolne Koguty nie powinny na siłę szukać miłości. Przyjaźń, którą ześle im rok, da im więcej niż przelotny romans.

Praca, finanse

Pierwsza połowa roku okaże się ważna dla spraw materialnych. Będziesz miała znakomite pomysły na dochodowe inwestycje. Działaj samodzielnie, bo wspólnicy mogą przysporzyć więcej strat niż zysków. W pracy będzie dość spokojnie. Jeśli marzysz o zawodowej niezależności, teraz masz czas, aby podjąć działania zmierzające do jej osiągnięcia.

W roku Drewnianego Konia sprzyjają ci Wąż, Pies i Bawół. Uważaj na Królika i Szczura.

 

 

PIES

Bardzo uczuciowy, wrażliwy i szlachetny. Pies w kontaktach z otoczeniem boi się podstępu i zdrady. Jest najwspanialszym przyjacielem.

Dzięki swojej wrażliwości Psy potrafią jak nikt inny wysłuchać, zrozumieć i dodać otuchy. Miłość traktują z największą powagą. Za mąż wychodzą z miłości, która oznacza dla nich dom, dzieci i stabilny związek.

Rodzina, miłość

Będziesz miała wiele powodów do radości, bo twoje sprawy osobiste będą układać się tak, jak tylko sobie wymarzysz. Ten rok sprzyja zawieraniu związków małżeńskich, podejmowaniu decyzji o powiększeniu rodziny i zmianie miejsca zamieszkania, więc jeśli masz takie plany - pomyślnie je zrealizujesz. Samotne Psy nie powinny zamykać się w domu. Wyjścia z przyjaciółmi na imprezę stworzą okazję do poszerzenia kręgu znajomych i odnalezienia bratniej duszy.

Praca, finanse

Możesz wiele osiągnąć, ale bardzo ważna okaże się dobrze przemyślana strategia. Działaj zgodnie z prawem, spokojnie i z rozmysłem, dobrze waż każdą decyzję, nie ryzykuj. Powstrzymaj się też przed zaciągnięciem kredytów. W tym roku możesz łatwo wpaść w finansową pułapkę. Jeśli powstrzymasz się od szastania gotówką na prawo i lewo, uda ci się odłożyć niezłą sumkę.

W roku Drewnianego Konia sprzyjają ci Tygrys, Koń, Bawół. Uważaj na Smoka i Królika.

 

 

ŚWINIA

Wielkoduszna, skromna i sympatyczna Świnia ma głębokie poczucie sprawiedliwości i mnóstwo dobrej woli. Tolerancyjna, wyrozumiała, nie ma uprzedzeń.

Oceniając innych, nie kierują się emocjami. Szybko nawiązują nowe znajomości i zako****ą się, a ponieważ pociągają je osoby tajemnicze, ich życie miłosne bywa skomplikowane.

Rodzina, miłość

Przez cały rok będziesz się cieszyć wspaniałą atmosferą, jaka zapanuje w twoim związku. Machniesz ręką na dawne animozje i nieporozumienia z partnerem, staniesz się wyrozumiała i przestaniesz przejmować się drobiazgami. Znów będziecie razem spędzać czas, dzielić się myślami. Dobrym pomysłem okaże się rozpoczęcie wspólnie z partnerem kursu tańca. Jeśli jesteś samotna, ten rok może to zmienić. Pojawi się ktoś, kogo zechcesz obdarzyć uczuciem.

Praca, finanse

Wyeliminujesz to, co hamowało rozwój twojej kariery. Obierzesz nowy kierunek i przystosujesz się do warunków. Otrzymasz propozycję nowej pracy lub wyższego stanowiska.

W roku Drewnianego Konia sprzyjają ci Koza, Koń, Królik. Uważaj za to na Węża oraz Świnię.

 

 

Źródło: "Księga wróżb i magii 2014"

Link to post
Share on other sites

Wspaniałe opracowanie Werono!

 

A do kompletu - jak co roku - ukazała się też prognoza Wielkiego Mistrza Raymonda Lo na rok Konia 2014. Dla osób znających język angielski oryginał jest tutaj: Raymond Lo - Feng Shui Master and Teacher - Year of the Horse 2014

 

Jeśli ktoś nie zna angielskiego - tłumaczenie tej prognozy jest na mojej stronie :) W tym roku będzie naprawdę ciekawie :)

 

Życzę wszystkim wspaniałego Roku Konia, a Konie i Szczurki niech nie boją się tego roku, bo konflikt nie zawsze znaczy coś złego! W roku Konia mówi się,że Szczur ma konflikt z Koniem a Koń obraża rok Konia :) Czasem konflikt zapowiada wręcz uwolnienie się od kłopotu albo super zmianę w życiu. Aby to sprawdzić - warto zajrzeć do wykresu astrologii chińskiej i zbadać nie tylko rok urodzenia, ale też miesiąc i dzień aby wiedzieć w jakiej dziedzinie może nastąpić zmiana.

W godzinie - sprawy planów życiowych i dzieci, w dniu - sprawy osobiste i związku (może wreszcie on się oświadczy :D ) w miesiącu - rodziców i zawodowe a w roku zawodowe i ogólne, mogą zapowiadać zmianę miejsca zamieszkania, pracy itd :)

 

Wszystkiego najlepszego! Już od 3 lutego wieczora :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...