Skocz do zawartości

ślub (ZWERYFIKOWANY)


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

CZY W TYM ROKU WEZMĘ ŚLUB :) Pan Y :)

 

1 – charakterystyka pary, co się dzieje obecnie między partnerami

AS MIECZY- ostre starcia, docieranie się

 

2 – opinie bliskich i znajomych, otoczenie, warunki materialne

3 KIELICHY- inni myślą, że to zabawa, związek który szybko się skończy

 

3 – co przemawia za ślubem tej pary

7 DENARÓW- że każde z nas ma swoje lata i w końcu chce mieć jakiś dorobek życiowy, rodzinę

 

4 – argumenty przeciw ślubowi tej pary

AS DENARÓW- musimy zaczynać wszystko od początku od zera (fakt planujemy wyjechać)

 

5 – czy ona chce ślubu teraz

WISIELEC- coś blokuje, czekam

 

6 – czy on chce ślubu teraz

WIEŻA- musi coś zburzyć żeby zacząć od nowa (chodzi o poprzedni związek)

 

7 – czy ona będzie chciała ślubu w przyszłości

PAŹ BUŁAW- tak będą rozmowy na ten temat

 

8 – czy on będzie chciał ślubu w przyszłości

RYCERZ BUŁAW- hmmm chyba bardziej mu na czymś innym zależy

 

9 – główna przeszkoda

AS BUŁAW- wydaje mi się że za szybko wszystko się zaczęło, za szybkie deklaracje itd

 

10 – karta rada: co pomoże, jak postąpić, aby doprowadzić do ślubu

8 BUŁAW- działać szybko na nic nie czekać

 

dodatkowa karty

11. Czy w tym roku wezmę ślub

3 MIECZE, GWIAZDA, 8 KIELICHÓW- lipa coś się stanie, będą łzy i rozczarowanie, może odejdę do kogoś innego kogo pokocham.... jejku

Odnośnik do komentarza

3 mieczy, Gwiazda, 8 kielichów-> Jeszcze troszkę cierpienia, ale jest nadzieja na wejście w nowy etap. .8 kielichów to niekoniecznie odejście od partnera, to też wejście w nowy etap czegoś. Mam jedną talię, w której człowiek stoi przed bramą, idzie w nieznane. Może to jak najbardziej symbolizować po prostu zmianę dotychczasowego życia. Póki co na razie nie będzie to możliwe (u Ciebie Wisielec - nadal masz rozterki, zastanawiasz się, u niego Wieża - mówi samo przez się, karty radzą żeby poczekać - 7 monet). Jest tutaj problem z wejściem własnie w ten nowy etap życia (As buław). Jeśli ożywicie związek (8 buław) to powinno Wam pomóc obydwojgu w rozpoczęciu tego nowego, wspólnego życia (8 kielichów).

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

jak dla mnie plany się pokrzyżują

 

te 3 puchary równie dobrze mogą oznaczać kogoś trzeciego w związku

 

pani na razie nie chce, wstrzymuje się, później jednak poruszy ten temat

pan z kolei dusi w sobie wiele uczuć i myśli, które mogą w każdej chwili wybuchnąć

 

ostatnie trzy karty - 3 miecze + gwiazda + 8 kielichów -moim zdaniem nie wskazują na zawarcie małżeństwa, jest tylko marzenie o nim, ale brak potwierdzenia w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

pojawią sie dwa kryzysy w relacji, jednak na początk roku i drugi pod koniec, relacja przebiega falowo i skrajnie ponieważ oboje macie nierealne podejście do tego co jest w rzeczywistości między Wami. Troszke z klapkami na oczach idziecie i może sie to podobać jakiś czas, ale gdy opadną pojawi sę smutek co pewnie już sie działo. Jestescie sobą zauroceni, ale ślubu to tu nie widać bo jeszcze relacja nie jest na takim powaznym etapie a kryzysy i falowość wam mysli o ślubie utrudnią.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
dziękuję... to chyba ze mną są problemy... za dużo przeszłam i po prostu się boje związków (to jest silniejsze ode mnie)

 

poczuj się bezpiecznie w związku bo nic Ci juz nie grozi, a jeśłi Pan nie daje Ci odpowiedniego poczucia bezpieczeństwa warto się zastanowić czy całe życie będziesz w stanie takie coś znosić :mysli: Ja Ci życzę by Ci przeszło i spełniło się Twoje marzenie :)))

Odnośnik do komentarza

Slubu nie będzie, zatrzymacie się na etapie rozmów o tym i nie dacie kroku do przodu, żeby to zrealizować. On nie chce slubu, raczej się stresuje tym, papierek będzie dla was ograniczający, blokujący ..Jak na moje to pan nie jest jeszcze do końca przekonany, on nie chce sie wiązać, bardziej mu odpowiada wolność i swobodne podejście do relacji. Plany slubne mogą was poróżnić dość mocno...

Odnośnik do komentarza
8 – czy on będzie chciał ślubu w przyszłości - RYCERZ BUŁAW

 

To jedyna karta, która w tym zestawie mogła to pokazać... Tu jest zryw pana w kierunku ślubu... to teraz czekamy na weryfikację czy termin ślubu to będzie ten rok... :usmiech:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

oj dzieje się, dzieje... ustaliliśmy maj (niby pechowy ale...)

w naszym związku jest kryzys i na prawdę boję się, że do ślubu nie dojdzie... partner obsesyjnie zazdrosny, męczę się i duszę tym wszystkim, z wszystkiego mam się tłumaczyć, nawet ze swoich dawnych znajomości. Jest strasznie, jest mi bardzo smutno... :(

Odnośnik do komentarza
partner obsesyjnie zazdrosny, męczę się i duszę tym wszystkim, z wszystkiego mam się tłumaczyć, nawet ze swoich dawnych znajomości. Jest strasznie, jest mi bardzo smutno... :(

Co do miesiąca - przestań się tym martwić - mam w rodzinie parę, która wzięła ślub w maju i mają się dobrze, ja natomiast wyszłam za mąż w sierpniu i d...pa z tego wyszła. Nie patrz na głupie przesądy. Martwi mnie jednak chora obsesyjna zazdrość Twojego partnera. Dopóki nie powiedziałaś: tak, zawsze masz prawo powiedzieć: nie. Potem będzie trudniej.

Odnośnik do komentarza

CZY W TYM ROKU WEZMĘ ŚLUB :) Pan Y :)

 

Hmm...dla mnie w tym układzie jest za duzo chłodnych kalkulacji... dobrze wam sie rozmawia ale jakos nie ma kart mowiacych o wielkiej miłości,zauroczeniu...zakochaniu...

7 denarów, potem As denarów. ja tu widze zastanawianie sie nad przyszłościa ale bardziej w aspekcie nie chce byc sam...we dwoje razniej i finansowo łatwiej...

Myśle,ze inni tez odbieraja ten Wasz związek jako narazie nic powaznego....decyzja o slubie bedzie dla nich zaskoczeniem

Dalej mamy Wisielca...potem jest Wieża...hmmm...

Przykro mi ale ja tu nie widze happy endu :(

3 miecze Gwiazda 8 kielichów. Ktos z Was odejdzie,moze pozna swoja miłość

Odnośnik do komentarza
ślub z byłym też brałam w sierpniu i d...a też z tego wyszła...

Nooo, teraz te bardziej przesądne, w planowaniu ślubu sierpień będą omijać szerokim łukiem ;-)

 

 

 

3 – co przemawia za ślubem tej pary

7 DENARÓW- że każde z nas ma swoje lata i w końcu chce mieć jakiś dorobek życiowy, rodzinę

 

Cierpliwe przyglądanie się relacji - a w szczególności - w jakim kierunku się rozwija.

 

10 – karta rada: co pomoże, jak postąpić, aby doprowadzić do ślubu

8 BUŁAW- działać szybko na nic nie czekać

 

Nie działać w pośpiechu.

Tak odczytuję 8 buław, uwzględniając cały rozkład.

 

jeszcze słowo od siebie:

Każdy chce kochać i być kochanym, ale czasem zbyt pospieszne działałanie może narobić więcej szkody niż pożytku.

Masz już za sobą przykre doświadczenia i powinnaś wyciągnąć z nich naukę - wydaje mi się, że po to człowiek je zdobywa.

Piszesz, że jest Ci przykro, ranią Cię pewne zachowania partnera i że nie potrafisz tego zaakceptować...

Moze powinnaś zadać sobie kilka pytań, zanim cokolwiek postanowisz:

- czy jest szansa, że sytuacja poprawi się po ślubie, czy fakt, że będziecie małżeństwiem sprawi,że zaczniecie traktować siebie jak dwie autonomiczne jednostki z uszanowaniem przeszłości każdego z Was?

- czy jesteś pewna, że partner nie ma problemów emocjonalnych - może dusi w sobie jakieś kompleksy, co sprawia że nie czuje się pewnie w związku?

- może jest władczy i chce zamknąć Cię tym ślubem w przysłowiowej złotej klatce?

- jak będziesz się czuła w tym związku, jeśli nic się nie zmieni?

 

Kurcze, ludzie którzy za chwilę mają się pobrać, powinni być szczęśliwi i naładowani pozytywną energią przygotowywać się do ceremonii a nie siedzieć na jakimś ezo i pytać o to, czy dojdzie do ślubu. Przepraszam Cię, ale według mnie to absurdalna sytuacja, która mówi o tym, że na małżeństwo nie jesteś jeszcze gotowa. A może to nie ten mężczyzna?

Jeśli masz wątpliwości, to nie daj się na nic namówić wbrew sobie, jeśli potrafisz wsłuchać się w intuicję to kieruj się tym, co Ci podpowiada...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
a może sama takich facetów przyciągam...

Tylko nie próbuj przypadkiem siebie obwiniać. Jesteś wrażliwą dziewczyną, która pragnie ciepła, miłości i stabilizacji i nie ma w tym niczego złego. Na pewno przyciągasz takich facetów, bowiem tego typu mężczyźni zdają sobie sprawę, że nie mają szans u babek emanujących silnym charakterem. Jednym słowem, mężczyźni, na których trafiałaś to słabiaki, którzy szukają słabszych od siebie kobiet - takich, które są w stanie zrekompensować im ich braki - poprzez nadludzkie wyrzeczenia, całkowite oddanie i zniewolenie. W takim związku nie ma miejsca na szacunek i wolność.

Musisz kochana uwierzyć w siebie przede wszystkim. Może będzie mniej adoratorów, ale jak już się ktoś odważy i postanowi zbliżyć do Ciebie, to okaże się, że jest zupełnie inny od tych, których do tej pory spotykałaś :-)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

WERYFIKACJA MOJEGO ROZKŁADU:

 

CZY W TYM ROKU WEZMĘ ŚLUB :) Pan Y :)

 

1 – charakterystyka pary, co się dzieje obecnie między partnerami

AS MIECZY- ostre starcia, docieranie się

fakt starcia, kłótnie, spowodowane zakończeniem jego związku, czyli rozwód

 

2 – opinie bliskich i znajomych, otoczenie, warunki materialne

3 KIELICHY- inni myślą, że to zabawa, związek który szybko się skończy

opinia jego byłej i matki była taka, że go zostawię, bo to był mój kaprys, że to nie przetrwa kilku miesięcy nawet

 

3 – co przemawia za ślubem tej pary

7 DENARÓW- że każde z nas ma swoje lata i w końcu chce mieć jakiś dorobek życiowy, rodzinę

tu się zgadza, każde z nas chciało mieć normalne życie w końcu ... ech

 

4 – argumenty przeciw ślubowi tej pary

AS DENARÓW- musimy zaczynać wszystko od początku od zera (fakt planujemy wyjechać)

musieliśmy się od wszystkich odciąć i zacząć wszystko od zera, było bardzo ciężko i tutaj przez to wszystko wisiało na włosku, najgorsze to było zakończenie starych relacji które ciągle robiły problemy

 

5 – czy ona chce ślubu teraz

WISIELEC- coś blokuje, czekam

nie za bardzo chciałam (wstyd się przyznać, myślałam o byłym), miałam złe zdanie o facetach i było mi samej dobrze

 

6 – czy on chce ślubu teraz

WIEŻA- musi coś zburzyć żeby zacząć od nowa (chodzi o poprzedni związek)

chciał, ale mieliśmy dużo problemów

 

7 – czy ona będzie chciała ślubu w przyszłości

PAŹ BUŁAW- tak będą rozmowy na ten temat

dużo rozmów, kompromisów, nie raz związek wisiał na włosku

 

8 – czy on będzie chciał ślubu w przyszłości

RYCERZ BUŁAW- hmmm chyba bardziej mu na czymś innym zależy

to on nakręcał ten temat

 

9 – główna przeszkoda

AS BUŁAW- wydaje mi się że za szybko wszystko się zaczęło, za szybkie deklaracje itd

strach mój przed jego zdradami, za szybkie tempo

 

10 – karta rada: co pomoże, jak postąpić, aby doprowadzić do ślubu

8 BUŁAW- działać szybko na nic nie czekać

konkretnie do celu, on był bardzo wytrwały w swoim postanowieniu

 

dodatkowa karty

11. Czy w tym roku wezmę ślub

3 MIECZE, GWIAZDA, 8 KIELICHÓW- lipa coś się stanie, będą łzy i rozczarowanie, może odejdę do kogoś innego kogo pokocham.... jejku

były płacze moje, smutki, niedomówienia, problemy z *****ną byłą, masakra totalna, dużo uczuć róznych czasmi zupełnie sprzecznych, a 8 kielichów chyba mówiło mi o pożegnaniu z przeszłością bo gdybym tego nie zrobiła nie zdecydowałabym się na nic

 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc w interpretacji :poklon:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...