Skocz do zawartości

....Rok 2014.. jak będzie? (ZWERYFIKOWANY)


Ivone2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

położyłam karty na najbliższy rok chciałabym aby ktoś bardziej doświadczony w sprawach tarota spojrzał na mój rozkład.. nie lubie stawiać sobie kary bo podchodzę do nich mniej rozsądnie niż powinnam podchodzić...

proszę wiec o pomoc w interpretacji weryfikacje mojej interpretacji.. :poklon::poklon::poklon:

 

1. Jaki będzie następny rok w ogólnym bilansie- walet monet, walet buław

Czas nauki zdobywania wiedzy egzaminów, wydatków na egzaminy chęć zdobycia stanowiska w pewien sposób komuś podległemu. Twórczość nowe pomysły nowe przedsięwzięcia, miłe niespodzianki, wieści, dobre widoki na przyszłość.

2.Moje postanowienia noworoczne- królowa monet

Wierzyć w siebie być szczodrą w uczuciach ale i życiu, zająć się życiem zawodowym i sprawami finansowymi walka o byt.

3.Co mnie ucieszy- królowa puchary

bezpieczeństwo, zgoda, delikatność uczuć, harmonijne życie rodzinne, poświęcenie dla dobra najbliższych ustabilizowane zycie uczuciowe.

4.Co zasmuci-6 pucharów

Przymus wrócenia do starych znajomości, do spraw z przeszłości nie koniecznie dobrych. Urodzenie dziecka poza małżeństwem? Taka życiowa klęska, bo tu mi dobrze bo mnie kocha bo jestem i tyle…. Nie wiem …

5.Na co będę musiała zwrócić szczególną uwagę- 7 mieczy

Na to ze będę musiała przekonywać ludzi do swoich racji; będę musiała logicznie wyjaśniać sprawy irracjonalne;

6.Moja kondycja fizyczna i psychiczna w nowym roku- Rycerz buław

Znajdę się w sytuacji gdzie będzie możliwość zmiany miejsca zamieszkani, możliwe będzie wywieranie pozytywnego nacisku na ludzi, dokonam świadomego i przemyślanego wyboru partnera życiowego;

Bedze szybciej działać niż myśleć. Sama będę prowokować sytuacje żeby się cos działo w moim zyciu, będę agresywna ale i łagodna. Będę rywalizować i próbować swoich sił.

7.Sprawy uczuciowe- 9 monet

Zbudowanie trwałej relacji, pielęgnowanie go, dbanie o to, by miłość nie wygasła, codzienna troska o partnera i o szczęście w związku. Jest to także symbol poczucia bezpieczeństwa. Symbolizuje związek dający komfort psychiczny, oparty na wzajemnym szacunku i zaufaniu, mający solidne podstawy, w którym oboje z partnerów mają poważne, wspólne plany na przyszłość. To także dojrzałość, realistyczne cele, mające szansę na realizację. To znak, że związek będzie dobrze funkcjonował, a partnerzy są świadomi siły ich uczucia/??

lub

Samotność, ale oznaczająca sytuację kiedy w życiu potrzebujemy trochę przestrzeni, mamy silną potrzebę niezależności i nauczyliśmy się samodyscypliny i mimo braku partnera potrafimy być szczęśliwi i cierpliwie czekać na prawdziwą miłość.

8.Kondycja finansowa bądź zawodowa- 6 monet.

Musze popracować nad równowagą w dawaniu i braniu. Nie mogę pozwolić wykorzystywać się samemu ani też wykorzystywać innych. Powinnam dzielić się tylko nadmiarem a najważniejsze zachować dla siebie. To karta mądrej inwestycji i przestroga aby nie oddawać za darmo.

 

 

 

ponadto rozłożyłam karty na pana x z którym miesiąc temu zakończyłam związek... (karmiczny z resztą)... Mam nadzieje ze tym razem udało się odrobić lekcje...

 

Zapytałam się kart co pan X do mnie czuje?

położyłam na to pytanie 5 kart ale w związku z kartą 10 pucharów później dołożyłam jeszcze 4 aby dowiedzieć się czegoś więcej.

 

karty podstawowe As monet (o), 5 monet(o),7 monet(o),6 mieczy (o), 10 pucharów następnie dołożyłam jeszcze Rycerz miecze(o) Wieża, Wisielec, 2 puchary

powyższe karty interpretuję następująco:

Pan X po rozstaniu ze mną czuje wewnętrzną pustkę, nie czuje się szczęśliwy, jest na granicy załamania nerwowego, zaczyna zastanawiać się nad naszą relacją, zastanawia się nad tym co dalej ma robić..brakuje mu dystansu do całej sytuacji, można powiedzieć ze nawet mnie za to nienawidzi bo chciał porywającej miłości życia rodzinnego w zgodzie ze sobą, ale wie ze związek nie przetrwał by długo i zatoczył by błędne koło przez jego kobieciarstwo, intrygi kłamstwa etc... dlatego zaczyna życie od nowa jest wyciszony może nawet chce zmienić swoje życie i poznać kogoś z kim będzie mógł się związać

(lub już jest w związku).

proszę o pomoc w interpretacji :poklon::poklon::poklon::poklon::poklon:

Odnośnik do komentarza

1. Jaki będzie następny rok w ogólnym bilansie- walet monet, walet buław

myślę,że pomyślny, rzeczywiście dużo nauki,ale też bardzo aktywny, może jakieś nowe znajomości

2.Moje postanowienia noworoczne- królowa monet

dbanie o siebie, swój wygląd oraz o stabilna sytuację materialną

3.Co mnie ucieszy- królowa pucharów

staniesz się spokojniejsza, bardziej uczuciowa, możliwe,że będziesz szukała nowego uczucia,ale z takim pozytywnym nastawieniem

4.Co zasmuci-6 pucharów

myślę,że taka trochę tesknota za tym co było kiedyś, może właśnie za uczuciem?

5.Na co będę musiała zwrócić szczególną uwagę- 7 mieczy

na jakieś kłamstwa, podstępy

6.Moja kondycja fizyczna i psychiczna w nowym roku- Rycerz buław

bardzo dobra:D pełna energii

7.Sprawy uczuciowe- 9 monet

coś uda się zbudować, wartościowego, dobrego.

8.Kondycja finansowa bądź zawodowa- 6 monet.

Możesz pożyczyć od kogoś pieniążki albo przyjąć jakąś ofertę

 

Co czuje Pan X?

 

karty podstawowe As monet (o), 5 monet(o),7 monet(o),6 mieczy (o), 10 pucharów następnie dołożyłam jeszcze Rycerz miecze(o) Wieża, Wisielec

 

nie czuje sie zbyt pewnie, chyba jakby nie widzial w tym sensu

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1. Jaki będzie następny rok w ogólnym bilansie- walet monet, walet buław

myślę,że pomyślny, rzeczywiście dużo nauki,ale też bardzo aktywny, może jakieś nowe znajomości

2.Moje postanowienia noworoczne- królowa monet

dbanie o siebie, swój wygląd oraz o stabilna sytuację materialną

3.Co mnie ucieszy- królowa pucharów

staniesz się spokojniejsza, bardziej uczuciowa, możliwe,że będziesz szukała nowego uczucia,ale z takim pozytywnym nastawieniem

4.Co zasmuci-6 pucharów

myślę,że taka trochę tesknota za tym co było kiedyś, może właśnie za uczuciem?

5.Na co będę musiała zwrócić szczególną uwagę- 7 mieczy

na jakieś kłamstwa, podstępy

6.Moja kondycja fizyczna i psychiczna w nowym roku- Rycerz buław

bardzo dobra:D pełna energii

7.Sprawy uczuciowe- 9 monet

coś uda się zbudować, wartościowego, dobrego.

8.Kondycja finansowa bądź zawodowa- 6 monet.

Możesz pożyczyć od kogoś pieniążki albo przyjąć jakąś ofertę

 

Co czuje Pan X?

 

karty podstawowe As monet (o), 5 monet(o),7 monet(o),6 mieczy (o), 10 pucharów następnie dołożyłam jeszcze Rycerz miecze(o) Wieża, Wisielec

 

nie czuje sie zbyt pewnie, chyba jakby nie widzial w tym sensu

a co oznacza w tym rozkładzie 10 pucharów i 2 puchary ??

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

1. Jaki będzie następny rok w ogólnym bilansie- walet monet, walet buław

myśle, że będziesz się rozwijała, może zapragniesz cos hobbystycznie robić albo kontynuacja nauki klasyków albo tarota? :)

 

2.Moje postanowienia noworoczne- królowa monet

jakieś zapewne są, ale jakie konkretne to już pewnie najlepiej wiesz sama :) Może to być związane coś z inwestycją w siebie albo pieniążkami,materią.

 

3.Co mnie ucieszy- królowa puchary

ucieszyła by Cię możliwość obdarzania uczciem kogoś, w sensie by był ktoś kogo można obdarzyć, zadbac o niego. Jesteś zdaje się dość opiekuńczą i troskliwą osóbką, więc chciałabyś tego by móc wyrazić na zewątrz to co w Tobie drzemie.

 

4.Co zasmuci-6 pucharów

zasmucić Cię może brak możliwości wyrazenia z soebie tego co pragniesz, czyli uczuć i dbałości o rodzinność której potrzebujesz jak powetrza.

 

5.Na co będę musiała zwrócić szczególną uwagę- 7 mieczy

na brak wiary w to, że to się może zmienić. A może tylko trzeba zmieinć podejście na pozytywniejsze :okok:

 

6.Moja kondycja fizyczna i psychiczna w nowym roku- Rycerz buław

będzie bardzo dobra, energia będzie Cię rozpierala i bedziesz mieć dużo charyzmy i wigoru :P

 

7.Sprawy uczuciowe- 9 monet

będą znajomości, ale więcej koleżeństwa a Ci co sie pojawią akurat moga CI nie podpasować z jakiegoś względu. Masz najbliższy rok skupić się na doskonaleniu sebie, wiec inwestuj, rozwijaj sie póki masz na to czas :)

 

8.Kondycja finansowa bądź zawodowa- 6 monet.

będzie wsparcie jesli zajdzie taka potrzeba, ale mysle, że dobrze robie radzisz jesli nie to praca może sie pojawić.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Co czuje Pan X?

karty podstawowe As monet (o), 5 monet(o),7 monet(o),6 mieczy (o), 10 pucharów następnie dołożyłam jeszcze Rycerz miecze(o) Wieża, Wisielec

aktualnie pan żywi negatywne emocje i jakoś smutno mu może byc nawet, odsunie sie na jakiś czas i poźniej mus się poprawi, jednak oddali się by złagodzić swoje nastawienie.

Odnośnik do komentarza

super jeśli tak będzie. W końcu zakończyłam związek karmiczny..9.. Tzn. powiedziałam ze mam dość i juz nie chce ze prosiłam, mówiłam, nie słuchał wiec szkoda ale ja w tym twic nie bede. Czasami czuję pustkę... ale.... oby teraz było tylko lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
super jeśli tak będzie. W końcu zakończyłam związek karmiczny..9.. Tzn. powiedziałam ze mam dość i juz nie chce ze prosiłam, mówiłam, nie słuchał wiec szkoda ale ja w tym twic nie bede. Czasami czuję pustkę... ale.... oby teraz było tylko lepiej ;)

 

Będzie lepiej :okok:

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
Witam

położyłam karty na najbliższy rok chciałabym aby ktoś bardziej doświadczony w sprawach tarota spojrzał na mój rozkład.. nie lubie stawiać sobie kary bo podchodzę do nich mniej rozsądnie niż powinnam podchodzić...

proszę wiec o pomoc w interpretacji weryfikacje mojej interpretacji.. :poklon::poklon::poklon:

 

1. Jaki będzie następny rok w ogólnym bilansie- walet monet, walet buław

Czas nauki zdobywania wiedzy egzaminów, wydatków na egzaminy chęć zdobycia stanowiska w pewien sposób komuś podległemu. Twórczość nowe pomysły nowe przedsięwzięcia, miłe niespodzianki, wieści, dobre widoki na przyszłość.

2.Moje postanowienia noworoczne- królowa monet

Wierzyć w siebie być szczodrą w uczuciach ale i życiu, zająć się życiem zawodowym i sprawami finansowymi walka o byt.

3.Co mnie ucieszy- królowa puchary

bezpieczeństwo, zgoda, delikatność uczuć, harmonijne życie rodzinne, poświęcenie dla dobra najbliższych ustabilizowane zycie uczuciowe.

4.Co zasmuci-6 pucharów

Przymus wrócenia do starych znajomości, do spraw z przeszłości nie koniecznie dobrych. Urodzenie dziecka poza małżeństwem? Taka życiowa klęska, bo tu mi dobrze bo mnie kocha bo jestem i tyle…. Nie wiem …

5.Na co będę musiała zwrócić szczególną uwagę- 7 mieczy

Na to ze będę musiała przekonywać ludzi do swoich racji; będę musiała logicznie wyjaśniać sprawy irracjonalne;

6.Moja kondycja fizyczna i psychiczna w nowym roku- Rycerz buław

Znajdę się w sytuacji gdzie będzie możliwość zmiany miejsca zamieszkani, możliwe będzie wywieranie pozytywnego nacisku na ludzi, dokonam świadomego i przemyślanego wyboru partnera życiowego;

Bedze szybciej działać niż myśleć. Sama będę prowokować sytuacje żeby się cos działo w moim zyciu, będę agresywna ale i łagodna. Będę rywalizować i próbować swoich sił.

7.Sprawy uczuciowe- 9 monet

Zbudowanie trwałej relacji, pielęgnowanie go, dbanie o to, by miłość nie wygasła, codzienna troska o partnera i o szczęście w związku. Jest to także symbol poczucia bezpieczeństwa. Symbolizuje związek dający komfort psychiczny, oparty na wzajemnym szacunku i zaufaniu, mający solidne podstawy, w którym oboje z partnerów mają poważne, wspólne plany na przyszłość. To także dojrzałość, realistyczne cele, mające szansę na realizację. To znak, że związek będzie dobrze funkcjonował, a partnerzy są świadomi siły ich uczucia/??

lub

Samotność, ale oznaczająca sytuację kiedy w życiu potrzebujemy trochę przestrzeni, mamy silną potrzebę niezależności i nauczyliśmy się samodyscypliny i mimo braku partnera potrafimy być szczęśliwi i cierpliwie czekać na prawdziwą miłość.

8.Kondycja finansowa bądź zawodowa- 6 monet.

Musze popracować nad równowagą w dawaniu i braniu. Nie mogę pozwolić wykorzystywać się samemu ani też wykorzystywać innych. Powinnam dzielić się tylko nadmiarem a najważniejsze zachować dla siebie. To karta mądrej inwestycji i przestroga aby nie oddawać za darmo.

 

 

 

ponadto rozłożyłam karty na pana x z którym miesiąc temu zakończyłam związek... (karmiczny z resztą)... Mam nadzieje ze tym razem udało się odrobić lekcje...

 

Zapytałam się kart co pan X do mnie czuje?

położyłam na to pytanie 5 kart ale w związku z kartą 10 pucharów później dołożyłam jeszcze 4 aby dowiedzieć się czegoś więcej.

 

karty podstawowe As monet (o), 5 monet(o),7 monet(o),6 mieczy (o), 10 pucharów następnie dołożyłam jeszcze Rycerz miecze(o) Wieża, Wisielec, 2 puchary

powyższe karty interpretuję następująco:

Pan X po rozstaniu ze mną czuje wewnętrzną pustkę, nie czuje się szczęśliwy, jest na granicy załamania nerwowego, zaczyna zastanawiać się nad naszą relacją, zastanawia się nad tym co dalej ma robić..brakuje mu dystansu do całej sytuacji, można powiedzieć ze nawet mnie za to nienawidzi bo chciał porywającej miłości życia rodzinnego w zgodzie ze sobą, ale wie ze związek nie przetrwał by długo i zatoczył by błędne koło przez jego kobieciarstwo, intrygi kłamstwa etc... dlatego zaczyna życie od nowa jest wyciszony może nawet chce zmienić swoje życie i poznać kogoś z kim będzie mógł się związać

(lub już jest w związku).

proszę o pomoc w interpretacji :poklon::poklon::poklon::poklon::poklon:

 

1. Jaki będzie następny rok w ogólnym bilansie- walet monet, walet buław

Czas nauki zdobywania wiedzy egzaminów, wydatków na egzaminy chęć zdobycia stanowiska w pewien sposób komuś podległemu. Twórczość nowe pomysły nowe przedsięwzięcia, miłe niespodzianki, wieści, dobre widoki na przyszłość. /był to dla mnie czas nauki zdobywania wiedzy aby osiągnąć sukcesy finansowe, czasami było sporo nerwów ale dałam sobie rade dzięki urokowi i sprytowi.

2.Moje postanowienia noworoczne- królowa monet

Wierzyć w siebie być szczodrą w uczuciach ale i życiu, zająć się życiem zawodowym i sprawami finansowymi walka o byt. w 100% się sprawdziło

3.Co mnie ucieszy- królowa puchary

bezpieczeństwo, zgoda, delikatność uczuć, harmonijne życie rodzinne, poświęcenie dla dobra najbliższych ustabilizowane zycie uczuciowe. / ucieszyło mnie wsparcie rodziny w trudnych chwilach, wsparcie bliskich mi osób.

4.Co zasmuci-6 pucharów

Przymus wrócenia do starych znajomości, do spraw z przeszłości nie koniecznie dobrych. Urodzenie dziecka poza małżeństwem? Taka życiowa klęska, bo tu mi dobrze bo mnie kocha bo jestem i tyle…. Nie wiem … /z mieszkania na stancji w innym miescie powróciłam do domu rodzinnego, nie ucieszyła mnie ta sytuacja, odebrałam ją jako życiową klęskę.

5.Na co będę musiała zwrócić szczególną uwagę- 7 mieczy

Na to ze będę musiała przekonywać ludzi do swoich racji; będę musiała logicznie wyjaśniać sprawy irracjonalne; Niestety ale tutaj karty chyba pokazały chorobę z którą musiałam sie zmierzyc i logicznie sobie wszystko wyjaśnić, ze jest ta sytuacja po coś.

6.Moja kondycja fizyczna i psychiczna w nowym roku- Rycerz buław

Znajdę się w sytuacji gdzie będzie możliwość zmiany miejsca zamieszkani, możliwe będzie wywieranie pozytywnego nacisku na ludzi, dokonam świadomego i przemyślanego wyboru partnera życiowego;

Bedze szybciej działać niż myśleć. Sama będę prowokować sytuacje żeby się cos działo w moim zyciu, będę agresywna ale i łagodna. Będę rywalizować i próbować swoich sił. wszystko tu się sprawdziło, zmieniłam miejsce zamieszkania, wywierałam wpływ na ludzi, dokonałam wyboru życiowego związanego z uczuciami, mianowicie lepiej być samej niż z byle kim. Czasami prowokowałam sytuacje żeby w życiu coś się działo..

7.Sprawy uczuciowe- 9 monet

Zbudowanie trwałej relacji, pielęgnowanie go, dbanie o to, by miłość nie wygasła, codzienna troska o partnera i o szczęście w związku. Jest to także symbol poczucia bezpieczeństwa. Symbolizuje związek dający komfort psychiczny, oparty na wzajemnym szacunku i zaufaniu, mający solidne podstawy, w którym oboje z partnerów mają poważne, wspólne plany na przyszłość. To także dojrzałość, realistyczne cele, mające szansę na realizację. To znak, że związek będzie dobrze funkcjonował, a partnerzy są świadomi siły ich uczucia/??

lub

Samotność, ale oznaczająca sytuację kiedy w życiu potrzebujemy trochę przestrzeni, mamy silną potrzebę niezależności i nauczyliśmy się samodyscypliny i mimo braku partnera potrafimy być szczęśliwi i cierpliwie czekać na prawdziwą miłość.Samotność ale w sensie pozytywnym pokochanie siebie odbudowanie poczucia własnej wartości.

8.Kondycja finansowa bądź zawodowa- 6 monet.

Musze popracować nad równowagą w dawaniu i braniu. Nie mogę pozwolić wykorzystywać się samemu ani też wykorzystywać innych. Powinnam dzielić się tylko nadmiarem a najważniejsze zachować dla siebie. To karta mądrej inwestycji i przestroga aby nie oddawać za darmo./ praca nad równowagą w dawaniu i braniu dodatkowo przepowiedziała otrzymanie dotacji na rozpoczęcie pracy na własną rękę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...