Skocz do zawartości

Karty na uczucia - miesięcznie(WERYFIKOWANY)


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Dziękuję Leśnej Damie:********

 

styczen - słonce miło, przyjemnie, przyjaźnie, wydaje mi się, że karta pokazała spotkanie z panem z netu, bo się umówiliśmy za jakiś czas:)

 

luty- 6 bulaw - tu fajnie, nadal miło i gorąco, może ktoś z przeszłości powróci:)

 

marzec- rycek palek nadal będzie jakiś amant krązył

 

kwiecien- as mieczy - zacznę logicznie myślec

 

maj- krolowa denarow- zajmę się soba i swoją urodą

 

czerwiec - 4 denarow bez zmian stan z maja

 

lipiec- moc tu poczuję zew wakacji, wiatr w skrzydła i ...świat nalezy do mnie:)

 

sierpien- 3 kielichow - zabawy ciąg dalszy

 

wrzesien - 8 denarow albo skupienie na pracy,albo angażowanie się w coś

 

pazdziernik- kaplanka tu mozliwe porozumienie duchowe z kimś

 

listopad- ksiezyc pewnie pojawią się jakies niedopowiedzenia,tajemnice

 

grudzien- wieza cos się nagle sypnie...

Edytowane przez Inez2503
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

styczen - słonce - miło, ciepło i serdecznie, wszystko w najlepszym porządku :)

 

luty- 6 bulaw - optymistyczny nastrój, zdobywanie, świętowanie sukcesu, zadowolenie

 

marzec- rycek palek - tutaj mogą pojawić się nerwy, kłopotliwe sytuacje

 

kwiecien- as mieczy - w tym miesiącu coś "przetniesz"

 

maj- krolowa denarow - skupisz się bardziej na sobie, sprawy finansowe też tu wchodzą w grę

 

czerwiec - 4 denarow - zasiedzisz się w czterech ścianach, nadal coś wspólnego z materią, brak ruchu

 

lipiec- moc - tutaj widać poprawę po ostatnim miesiącu, będzie znacznie lepiej, opanujesz to co w Tobie tak drzemie lub ujarzmisz kogoś

 

sierpien- 3 kielichow - zabawy, miłe spędzanie czasu w gronie znajomych, pogodny nastrój

 

wrzesien - 8 denarow - znowu będziesz bardziej zainteresowana sobą niż światem zewnętrznym, praca

 

pazdziernik- kaplanka - kontynuacja z poprzedniego miesiąca tyle, że tutaj to głównie Ty, nie powiesz co czujesz

 

listopad- ksiezyc - pojawią się rozterki, możesz do kogoś wzdychać, oszukiwać lub ktoś Ciebie

 

grudzien- wieza - wszystko, co się stanie do tej pory ulegnie zmianie, będzie inaczej niż przedtem

Odnośnik do komentarza

styczen - słonce - myślę, że będzie cieplutko, mimo, że styczeń :) ale coś tak bardziej po przyjacielsku :)

 

luty- 6 bulaw - może być jakiś flirt, w każdym bądź razie relacja, która sprawi Ci satysfakcję :)

 

marzec- rycek palek - jakiś przelotny pan, być może rozpoczniesz z nim relację już w lutym

 

kwiecien- as mieczy - tutaj może nastąpić zakończenie tej relacji z poprzedniego miesiąca

 

maj- krolowa denarow- skupienie na swoich planach

 

czerwiec - 4 denarow - nic konkretnego na horyzoncie

 

lipiec- moc - więcej energii zdecydowanie :) coś ciekawego może się wydarzyć ;)

 

sierpien- 3 kielichow - tutaj też ciekawie, ale bardziej jakieś zabawy towarzyskie niż konkretny facet

 

wrzesien - 8 denarow - tutaj skupienie na sobie

 

pazdziernik - Kapłanka tu również:)

 

listopad- ksiezyc - mnie raz pokazał romans, krótką relację z facetem ;)

 

grudzien- wieza - i myślę, że jeśli coś tam wyniknie w poprzednim miesiącu, to tutaj może się rozlecieć

Odnośnik do komentarza

Styczeń - XIX Słońce - ciepła, przyjacielska relacja, radosne chwile, czas spędzony w miłym towarzystwie, radość i optymizm

 

Luty - 6 Buław - powrót kogoś z przeszłości, jakiś facet powróci z wyznaniami, wyjaśnieniami...

 

Marzec - Rycerz Buław - pan nadal aktywny, będzie zabiegał o kontakty z Tobą i o Ciebie

 

Kwiecień - As Mieczy - jakaś rozmowa szczera i wyjaśniająca lub odcięcie się od pana

 

Maj - Królowa Monet - skupienie na pracy i na finansach, może jakieś wydatki lub sprawy finansowe mamy zdominują ten miesiąc

 

Czerwiec - 4 Monet - skupienie na kasie, zamknięcie w sobie, trzymanie uczuć i emocji w sobie, chronienie tego co masz

 

Lipiec- XI Moc - panowanie nad swoimi uczuciami i emocjami, ale też radość życia, witalność i namiętność

 

Sierpień - 3 Kielichów - relacja trójkowa, romans, a może też spotkania z koleżankami, jakieś imprezy, świętowanie

 

Wrzesień - 8 Monet - uczucia i emocje w pracy...

 

Październik - II Kapłanka - albo Ty jako kobieta w ukryciu albo ukrywająca coś, możesz uczucia lub emocje skrywać w sobie

 

Listopad - XVIII Księżyc - dalej coś w ukryciu, może być romans, dużo uczuć i emocji, coś będzie złudzeniem i iluzją, jakieś niejasności i kłamstwa

 

Grudzień - wieza - coś się rozpadnie, bo zostało zbudowane na kiepskich fundamentach, jakieś kłótnie i awantury mogą być

Odnośnik do komentarza

styczen - słonce -jakieś miłe spotkanie, rozmowa

 

luty- 6 bulaw - jakiś sukcesik, może na polu uczuciowym.Ty będziesz rozdawać karty

 

marzec- rycek palek-tu widać romansowo.Może być nawet jakiś wyjazd.Albo pan będzie przyjeżdżał.Mi zawsze rycerz buław pokazuje pana mobilnego

 

kwiecien- as mieczy - Odetniesz się od czegoś. duzo rozwazań.Logicznych przemyśleń-takich za i przeciw.

 

maj- krolowa denarow- poczujesz sie atrakcyjną kobietą.Dowartościujesz się

 

czerwiec - 4 denarow -powiedziałabym zdrowy egoizm, co potwierdza denarowa-skupienie sie na sobie.taka bierna postawa wobec pozostałych spraw.

 

lipiec- moc -na pewno pewność siebie.Sporo namiętnych chwil, będzie gorąco!

 

sierpien- 3 kielichow - spotkania, dobra zabawa

 

wrzesien - 8 denarow -czas powrotu do rzeczywistości .Skupienie się na pracy zawodowej

 

pazdziernik- kaplanka -Mi często pokazuje jakąś kobietę, która potem pojawia sie na mojej drodze, tajemnicę, która dojrzewa w ukryciu...

 

listopad- ksiezyc - to kontynuacja poprzedniej karty, jakieś sprawy wyjdą na jaw.Ujrzą światło dzienne

 

grudzien- wieza cos się zawali bezpowrotnie.Ale też czasami coś musi runąć aby na to miejsce mogło powstać coś nowego trwalszego !

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

styczen - słonce bardzo dobry czas, wzajemności i szczęścia

luty- 6 bulaw - również dobry czas, byc może postawisz w uczuciach na swoim w jakimś sensie

marzec- rycek palek również entuzjastycznie, ale może być bardziej chaotycznie

kwiecien- as mieczy kwiecień wprowadzi więcej zmian i stawiania warunków, trzeba będzie zdecydować A lub B

maj- krolowa denarow będziesz stawiać na swoim w jakis sposób, może rządać czegoś

czerwiec - 4 denarow będziesz zwlekać z decyzją i probować utrzymać stan z wcześniej

lipiec- moc ostro postawisz na swoim, wykorzystasz do tego swój seksapil

sierpien- 3 kielichow dobry czas pełen radości i wspólnych miłych chwil

wrzesien - 8 denarow tu troszkę skupisz sie na sobie

pazdziernik- kaplanka wyciszysz się zpragniesz pobyć nieco w cieniu

listopad- ksiezyc znów będziesz nieco z samą soba chciała pobyc

grudzien- wieza a tu jakaś zmiana suie szykuje :)

Odnośnik do komentarza

styczen - słonecznie w serduchu..mi słońce pokazuje nieustanny uśmiech na twarzy spowodowany czynami jakieś Pana..także styczeń Cię zaskoczy pozytywną energią (męską:P)

 

luty- 6 bulaw - jak dla mnie ciągła satysfakcja z miesiąca poprzedniego..widać,że urosną Ci skrzydła

 

marzec- rycek palek- może jakiś kolega się pojawi..ze szkoły..

 

kwiecien- as mieczy- tutaj już zaczniesz powoli schodzić na ziemie..bardziej rozsądkowo podchodzić do spraw sercowych

 

maj- krolowa denarow- zgadzam się: dbanie o siebie ale również ktoś to zauważy!może zmienisz fryzure? kolor? tak będą Cię postrzegać w maju..zadbana, poukładana itd.

 

czerwiec - 4 denarow- zajmiesz się rodzinom

 

lipiec- moc- tutaj wszystko jasne..lato, słońce, bikini i "oswajanie tygrysków" :D:D:D

 

sierpien- 3 kielichow- możliwe wakacje w gronie rodziny, przyjaciół..ogólnie imprezowo, wesoło..pachnie romansem

 

wrzesien - 8 denarow- znowu skupianie się na pracy, na domie itd..co przygłuszy serce

 

pazdziernik- kaplanka- uduchowienie, rozwijanie się (na ezo:))

 

listopad- ksiezyc- jakieś obawy się pojawią, tajemnice mogą wychodzić na jaw,..niejasności

 

grudzien- wieża- ten księżyc może namieszać tak mocno,że coś się u Ciebie wykruszy..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

styczen - słonce - milo, przyjemnie, bedziesz adorowana

 

luty- 6 bulaw - mozliwe ze relacja stanie sie bardziej oficialna

 

marzec- rycek palek moga sie pojawic spiecia, klotnie, porywczosc

 

kwiecien- as mieczy - tu chyba uznasz, ze konczysz relacje z panem

 

maj- krolowa denarow- zadowolona, szczesliwa babeczka, ty bedziesz tu najwazniejsza

 

czerwiec - 4 denarow - a tu widze ze ktos fajny sie pojawi :)

 

lipiec- moc - bedziesz czuc sie pewnie, milo, adorowana, kwitnaco

 

sierpien- 3 kielichow - zabawy ciag dalszy

 

wrzesien - 8 denarow - mozliwe ze bedzie trzeba popracowac nad soba, swoim zachowaniem w zwiazku/relacji

 

pazdziernik- kaplanka - mozesz zaczac myslec o poglebieniu tej znajomosci, dziecko, slub ..

 

listopad- ksiezyc - moga pojawic sie plany wakacyjne, snucie marzen o swpolnej przyszlosci

 

grudzien- wieza - przelom, cos sie zmieni

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

po kolei:

Mysle ze w styczniu będzie tak jak napisalas - cieplo i fajnie, adoracja, ale związku jeszcze nie. W lutym może czekac Cie jakas mila wiadomość od kogos z przeszlosci, albo zaczniesz nową znajomość. W marcu jakies spięcia lub ktoś będzie o Ciebie zabiegał nie patrząc na nic, taki trochę narwaniec :D

W kwietniu przeanalizujesz tą relacje, swoja obecna sytuacje uczuciowa, może czeka Cie jakas szczera rozmowa lub ciecie / urwiesz znajomość / i skupisz się na sobie, dopiero w lipcu coś ruszy i ten stan będzie trwał przez 2 miesiące :P

We wrześniu zaczniesz cos budowac (związek?) albo skupisz się na pracy, tak z kaplanka skojarzylo mi się, ze albo będziesz kapłanką czyli ważna kobieta, ewentualnie taką ''w ukryciu'' - kochanką , albo znowu skupisz się na sobie :) Jeżeli to 1 to w listopadzie ten romans będzie trwał, a w grudniu może się niestety posypać. A jeżeli to 2 to bądź czujna bo ktoś może probowac Cie oszukać, możesz stracic czujność i być podatna na manipulacje, co będzie grozilo jakas strata.

Mam nadzieje ze sprawdza się same pozytywne rzeczy:D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

po chłodnym kwietniu przyjdzie ciepły i ładny maj - zaczniesz częściej wychodzić z domu i bardziej dbać o wygląd, może zainwestujesz w nowe stroje, żeby się bardziej podobać komuś. całkiem możliwe, że w pracy pojawi się ktoś ciekawy. Wakacje romansowe, we wrześniu pod górę i nic się nie będzie działo, ale ktoś będzie się w Tobie podkochiwał - kapłanka. Będzie to kontynuowane w listopadzie, na zasadzie niedopowiedzenia, delikatnych podchodów, ale pan nie wyjdzie z konkretną propozycją, raczej flirt i wzdychanie bez zobowiązań. w grudniu sie wszystko zweryfikuje...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Póki co jest w poblizu ktoś, kto coraz intensywniej lgnie do mnie, niebawem mamy spotkanie..zobaczę co z tego wyjdzie, bo daje mi wiele do zrozumienia, no i może ten ktoś z przeszłości po kolejnym, grudniowym "fochu" da znać..

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Maestro

Weryfikacja stycznia

 

Słońce

 

 

 

Tak jak pisałyście miesiąc miły uczuciowo, pan ciągle był koło mnie, do spotkania nie doszło i nawet gotowa byłam zakończyć tę znajomość, bo on nawalił, ale jak mu o tym napisałam, to go mocno ruszyło, czym dał mi do zrozumienia, ze mu zależy...Teraz ja mam podjąć decyzję co do spotkania, ale na razie nie mam czasu;)

Odnośnik do komentarza

W lutym nie wiem co sie wydarzy lecz po karcie widac ze satysfakcja gwarantowana, powinnas blyszczec na tle kobiet i mozliwe ze bezdie ci bardzo schlebiac fakt ze jakis facet bedzie podbijala :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

marzec- rycek palek - jakiś mężczyzna może silnie zaznaczać swoją obecność w Twoim życiu. Jeśli to Ty- to będziesz pełna energii , wigoru, będzie Cię nosić. Może Ci też towarzyszyć bojowy nastrój. Jeśli pokazały się sytuacje to wygląda na jakąś nerwówkę, konflikty, konfrontacje, kłótnie. Oby to był zdeterminowany buławowy;).

 

kwiecień- as mieczy – tu emocje zejdą na dalszy plan. Włączy Ci się racjonalne myślenie. Będziesz oceniać, rozstrzygać, rozważać. Być może od czegoś odetniesz się, coś zakończysz.

 

maj- królowa denarów- będziesz skoncentrowana na sobie. W emocjach bez szału-raczej spokój, opanowanie, cierpliwość. Generalnie samopoczucie pozytywne.

 

czerwiec - 4 denarów - nic się nie zmieni, ani w jedną ani w drugą stronę, będziesz skupiona na tym co jest i co masz. Jeśli chodzi o uczucia to pomyślałam, że może pojawić się jakaś zazdrość albo zaborczość.

 

lipiec- moc – tu zdecydowanie może dochodzić do głosu Twoja kobiecość, możesz ją eksponować, celebrować, wykorzystywać i co tam jeszcze można z nią robić;). Jeśli chodzi o uczucia niewykluczone, że będziesz starała się nad nimi zapanować i trzymać na wodzy.

 

sierpień- 3 kielichów – no tu przyjemny, radosny wakacyjno-urlopowy nastrój.

 

wrzesień - 8 denarów - tutaj jakby na uczucia był zaciągnięty jakiś hamulec. Będziesz ostrożna i rozważna. Nie będziesz się angażować bez pewności, że warto.

 

październik- kapłanka - tu możesz nad czymś dumać, będą rozmyślania i spokojna obserwacja z boku tego co się dzieje, działać w kwestii uczuć nie będziesz. W sprawach emocji będziesz ufać swojej intuicji i doświadczeniu. Jeśli ktoś się pojawi to niewykluczona głęboka więź.

 

listopad- księżyc -mnie się księżyc z emocjami brzydko kojarzy, tak na zasadzie „kiedy rozum śpi budzą się demony”. Sytuacyjnie jakieś niedomówienia , półprawdy. A optymistycznie – będzie romantiko;).

 

grudzień- wieża - zacznie się jakiś nowy etap w uczuciach. Szkoda , że nic nie dociągnęłaś. No ale zawsze wali się coś co już nie działa. I robi miejsce a nowe, lepsze. I tego Ci życzę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Rycerz kijów w marcu może także oznaczać jakieś wiadomoci od kogoś, rozmowy, przekazanie jakiejś informacji lub ogólnie sporo rozmów.

 

W maju królowa monet to też może być po prostu więcej pieniędzy.

 

A w czerwcu - 4 denary - utrzymasz te pieniądze, jesze ich nie wydasz.

 

W lipcu może chodzić też o uporanie się z jakimś starszym problemem, wreszcie.

 

Sierpień dla mnie to przygoda miłosna;)

 

Wrzesień - 8 denarów, może jakieś nowe długoterminowe przedsięwzięcie lub nauka? Może kurs, nowa praca, nowe obowiązki?

 

Listopad - pogorszenie nastroju. Może jakiś kłopot.

 

W grudniu skończy się z dnia na dzień nie tylko rok....

Odnośnik do komentarza
styczen - słonce

luty- 6 bulaw

To już było wiec nie interpretuję 

 

marzec- rycek palek
tutaj chyba wspominałaś o spotkaniu z kimś ;) Pan taki aktywny może być ale nie do końca uczuciowy. Widać, że bd chciał się spotykać, widywać, aktywnie spędzać czas.

 

kwiecień- as mieczy
możliwe, zę rozpoczną się pewne poważniejsze rozmowy, swego rodzaju docieranie się, as mieczy mi się zawsze z ‘negocjacjami’ kojarzył

 

maj- krolowa denarow
postawisz na swoim, będziesz twardo wyznaczała granice I zasady. Denarowa to dla mnie zawsze taka niby uczuciowa ale twarda baba. Emocje są owszem ale zasady również ;)

 

czerwiec - 4 denarow
tutaj uważaj na swoją zaborczość, zebyś nie trzymała ‘go’ tudzież uczuć zbyt kurczowo przy sobie. Nie bądź zachłanna.

 

lipiec- moc
albo wzmocnienie obecnego ‘zwiazku’ poprzez jakiś wyjazd albo poznanie kogoś nowego

 

sierpien- 3 kielichow
imprezy imprezy, flirty a może – trójkącik :>?

 

wrzesien - 8 denarow
tutaj chyba będziesz musiała się skupić nap racy bardziej niż na uczuciach. Możliwe, ze romanse pójdą chwilowo w odstawkę.

 

pazdziernik- kaplanka
zaczniesz rozkwitać i przyciągać :)

 

listopad- ksiezyc
jakieś złudne nadzieje, jeśli bd ktoś obok Ciebie to uważaj, zeby Cie wyobraźnia I ‘wybielanie’ / ‘zachwalanie’ pana nie zasłoniło Ci oczu

 

grudzien- wieza
oj oj… ja miałam tą kartę na listopad… kup zapas chusteczek :/ u mnie było nieciekawie. Dowiedziałam się ‘bolacych’ rzeczy i gólnie wulkan emocji i ‘dlaczego ja’ ;)
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Wiesz,co do pana to on uczuciowy jest mocno.Co do Wiezy,to kurcze tez znam te kartę...Mam nadzieję,ze mi pokaże uwolnienie niż rozpacz.Dziękuję;)Kurcze w telefonie siedze i nie mam opcji Like i podziekuj:'(

Odnośnik do komentarza
Wiesz,co do pana to on uczuciowy jest mocno.Co do Wiezy,to kurcze tez znam te kartę...Mam nadzieję,ze mi pokaże uwolnienie niż rozpacz.Dziękuję;)Kurcze w telefonie siedze i nie mam opcji Like i podziekuj:'(

ale moze sie wstrzymywać chwilowo z uczuciami, dysnasować. Czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Maestro

Marzec Rycerz Buław

 

 

W marcu spotkałam sie z kolega z podstawówki, bardzo fajnie spedzilismy wieczór, chodząc od knajpy do knajpy, w międzyczasie kilka razy spotkałam się z kimś, kogo poznałam przez net i z kim bardzo intensywnie do tej pory rozmawialiśmy przez telefon. Z nim było burzliwie, wczoraj powiedział mi na spotkaniu, że mnie kocha...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Maestro

kwiecień - as mieczy

 

podjęłam decyzję o zakończeniu małżeństwa..na razie próbuje odnaleźc się w obecnej rzeczywistości,ale mam świadomość, że próby ciągnięcia tego dalej, tylko po to, żeby inni byli zadowoleni jest bez sensu. Doszłam do wniosku, że chce być szczęśliwa..Poza tym sporo rozmów z innym, który chciałby być ze mną..co ma być to będzie...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Maestro

Weryfikacja kolejnych 2 miesięcy..

 

Maj Królowa Denarów

 

Byłam panią na włościach, zaczęłam pomieszkiwać/mieszkać z panem, było fajnie i sympatycznie

 

czerwiec - 4 denarów

 

pilnowanie relacji, do głosu doszły jego fochy, co powodowało, że próbowałam go udobruchiwać, natomiast gdy ja czułam się silniejsza, pewniejsza, to on panikował i próbował zatrzymać mnie..

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • Maestro

lipiec - Moc

 

ogólnie dobry miesiąc, więcej luzu w naszej relacji, może ze trzy nerwowe sytuacje, poza tym ok, czułam się atrakcyjniejsza niż zazwyczaj, ładniejsza, słyszałam komplementy, poza tym znajomy, z którym moja firma współpracuje od kilku lat wyjawił mi, że jest zainteresowany bliższą znajomością ze mną, że mu się bardzo podobam, itp., ale ...dostał kosza;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Maestro

Sierpień 3 kielichów

Sporo czasu we dwoje, duzo radości, przy okazji mój wypadek rowerowy (gdzie wcale mi do smiechu nie było..), troche nerwów przy okazji tez, ale ogólnie dobry miesiąc. Żadnej relacji trójkowej;)

Odnośnik do komentarza
Weryfikacja kolejnych 2 miesięcy..

 

 

Maj Królowa Denarów

Byłam panią na włościach, zaczęłam pomieszkiwać/mieszkać z panem, było fajnie i sympatycznie

 

czerwiec - 4 denarów

 

pilnowanie relacji, do głosu doszły jego fochy, co powodowało, że próbowałam go udobruchiwać, natomiast gdy ja czułam się silniejsza, pewniejsza, to on panikował i próbował zatrzymać mnie..

 

lipiec - Moc

 

ogólnie dobry miesiąc, więcej luzu w naszej relacji, może ze trzy nerwowe sytuacje, poza tym ok, czułam się atrakcyjniejsza niż zazwyczaj, ładniejsza, słyszałam komplementy, poza tym znajomy, z którym moja firma współpracuje od kilku lat wyjawił mi, że jest zainteresowany bliższą znajomością ze mną, że mu się bardzo podobam, itp., ale ...dostał kosza;)

 

 

Sierpień 3 kielichów

Sporo czasu we dwoje, duzo radości, przy okazji mój wypadek rowerowy (gdzie wcale mi do smiechu nie było..), troche nerwów przy okazji tez, ale ogólnie dobry miesiąc. Żadnej relacji trójkowej;)

 

przyda się :D U mnie jest podobnie tylko moc z trzema kielichami jest zamieniona.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Maestro

Wrzesień 8 denarów

Poprawianie jakości relacji. Wyrzuciłam z siebie wszystko, co we mnie siedzialo, dwa razy się rozstawaliśmy (bylo ostro) i jakos nie możemy;). Ale teraz on się stara mocno, ja sie uspokoiłam...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Maestro

Październik - Kapłanka

w

W mojej relacji było ogólnie bardzo dobrze, co więcej mimo drobnych chwilowych zgrzytów spowodowanych naszymi problemami zbliżyliśmy się mocniej do siebie, szczególnie ja mocniej się otworzyłam i wyrażam mocniej swoje zdanie. Poza tym jego była kobieta (z która był w b.luźnej relacji) zaczęła sobie za bardzo pozwalać (nadal utrzymują koleżeńską znajomość) i wydzwaniała codziennie do niego. Nie wytrzymałam, poprosiłam go o zakończenie tej znajomości. Zakończył, powiedział jej, że nie chce mnie stracić.

Odnośnik do komentarza

listopad- ksiezyc pewnie pojawią się jakies niedopowiedzenia,tajemnice

Albo tez pojawi sie lęk i strach o przyszłość związku...moze zazdrośc o Kapłankę z października...teraz z tajemnicą i z czyms ukrytym skojarzyło mi sie ze byc moze nadal bedzie utrzymywac kontakt z Twoim Panem....w kazdym razie mozesz zyc w jakieś ułudzie.

 

grudzien- wieza cos się nagle sypnie...

Być moze rypnie sie sprawa z panem...albo cos sie posypie w innej dziedzinie zycia.Oby nie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Październik - Kapłanka

w

W mojej relacji było ogólnie bardzo dobrze, co więcej mimo drobnych chwilowych zgrzytów spowodowanych naszymi problemami zbliżyliśmy się mocniej do siebie, szczególnie ja mocniej się otworzyłam i wyrażam mocniej swoje zdanie. Poza tym jego była kobieta (z która był w b.luźnej relacji) zaczęła sobie za bardzo pozwalać (nadal utrzymują koleżeńską znajomość) i wydzwaniała codziennie do niego. Nie wytrzymałam, poprosiłam go o zakończenie tej znajomości. Zakończył, powiedział jej, że nie chce mnie stracić.

 

Kapłanka = ta inna kobieta ?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
listopad- ksiezyc pewnie pojawią się jakies niedopowiedzenia,tajemnice

Albo tez pojawi sie lęk i strach o przyszłość związku...moze zazdrośc o Kapłankę z października...teraz z tajemnicą i z czyms ukrytym skojarzyło mi sie ze byc moze nadal bedzie utrzymywac kontakt z Twoim Panem....w kazdym razie mozesz zyc w jakieś ułudzie.

 

grudzien- wieza cos się nagle sypnie...

Być moze rypnie sie sprawa z panem...albo cos sie posypie w innej dziedzinie zycia.Oby nie :)

 

Pozdrawiam

 

Co do tej kobiety, to ona nadal robi podchody, o czym on mnie informuje. Dziś po raz kolejny ostro jej powiedział, że ma dać mu spokój. To nie jest człowiek, który zdradza, czy kombinuje na boku. Zresztą ma świadomość, ze u mnie w takich sytuacjach jest krótka piłka.A jemu za mocno na mnie zalezy....

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
listopad- ksiezyc pewnie pojawią się jakies niedopowiedzenia,tajemnice

Albo tez pojawi sie lęk i strach o przyszłość związku...moze zazdrośc o Kapłankę z października...teraz z tajemnicą i z czyms ukrytym skojarzyło mi sie ze byc moze nadal bedzie utrzymywac kontakt z Twoim Panem....w kazdym razie mozesz zyc w jakieś ułudzie.

 

grudzien- wieza cos się nagle sypnie...

Być moze rypnie sie sprawa z panem...albo cos sie posypie w innej dziedzinie zycia.Oby nie :)

 

Pozdrawiam

Może dostanę rozwód, stąd karta Wieży...:)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro

Listopad Księżyc

 

Niepewna przyszłość spowodowana przez problemy finansowe, na przemian kłótnie i sielanka, w pewnej chwili mieliśmy oboje dość,dwa razy się "rozstawaliśmy", ale jednak uczucie jest duzo silniejsze niżby się wydawało..poza tym usłyszałam masę plotek od jednej jego (i mojej też) znajomej na jego temat, radziła mi też, żebym go zostawiła, a chwilę po rozmowie ze mną zadzwoniła do niego jak do najlepszego przyjaciela...Zerwaliśmy z nią kontakt...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Maestro

Grudzień Wieża

 

 

Wiele sie działo...Jedna kobieta (nie żadna eks, ale przyjaciółka mojego obecnego, zresztą dużo starsza) chciała nam rozwalić związek, gdy dotarło do niej, że ja jestem od niej 100 razy ważniejsza (do tej pory to ona była ważniejsza od jego kobiet i nagle zonk), nagadała o mnie głupot (przez jakis czas miałam z nia dobry kontakt, ufałam jej i zwierzałam się, a ona mnie zdradziła i oszukała), on zakończył znajomość z nią. Poza tym zrobił coś, czego nie powinien i go spakowałam, ale prosił o szansę, którą dostał warunkowo, zaczął się bardziej starać. Ja jestem spokojniejsza wewnętrznie, bo jak pisałam zrozumiałam, że mogę byc sama jakby coś nie wypaliło.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Dodam jeszcze coś...Zakończyłam tę relację.To moja osobista i przemyślana decyzja, zatem Wieża pokazała, to co miała faktycznie pokazać. Najgorsze jest to, że to do niego nie dotarło jeszcze..:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...