Skocz do zawartości

wizje


ommani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od długiego czasu miewam coś w rodzaju wizji. Dzieje się tak najczęściej w sytuacji gdy jestem bardzo odprężona, często przed snem. Polega to na tym, że pojawiają się obrazy,w których widzę ludzi, oraz samą siebie w różnych sytuacjach. Zazwyczaj takie wizje pojawiają się znikąd, trwają kilka sekund, a później znikają. Najczęściej jest to cała seria pojawiających się po sobie zdarzeń. Które później po krótszym np.kilka dni lub trochę dłuższym czasie np.kilka tyg. się spełniają w rzeczywistości. Tzn kiedy widzę że spotykam danego człowieka, i np.podaję mu rękę, witam się z nim, i wsiadam do jakiegoś samochodu, to dokładnie tak dzieje się w najbliższej przyszłości w moim życiu. Wizje trwają parę sekund, a później znikają, ale ostatnio zauważyłam, że mogę tak jakby przyglądnąć się danej wizji dodatkowe kilka sekund, wtedy obraz się wyostrza, i widzę wszystko bardzo wyraźnie, nawet najmniejsze detale miejsca i osób. To pokrótce, mam nadzieję że opisałam to dosyć jasno. Często zastanawiam się czym są te wizje, czy mogą być np. częścią mojej intuicji? Czy może jest to coś innego? Proszę o opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas zasypiania wpadasz w odmienny stan swiadomosci, po ktorym moga sie wylewac tresci podswiadome w czesc swiadoma umyslu. Na ogol ich przekaz nie jest jednoznaczny (jak w snach). Samo zjawisko nie jest niczym dziwnym. Co do spelnienia takich wizji zasugerowac moge ich zapisywanie i czy wszystko do joty sie zgadza, bo tego typu wizje sa oparte na naszych przezyciach i jak np regularnie sie z kims spotykasz, to obecnosc tego zdarzenia w tego typu wizji, to nic cudownego tylko zwykla biologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tzw wizje nie pojawiają się jedynie przed zasypianiem, choć często. Najczęściej kiedy jestem odprężona, i zrelaksowana. Potrafią przyjść nagle w ciągu dnia. Wygląda to trochę jak kadry z filmu, klatka po klatce. Widzę siebie w rożnych sytuacjach, ale również całkowicie obce osoby których nie znam, ludzie których niezbyt dobrze znam, oraz osoby bliskie. Wiele razy widziałam różne sytuacje z moim udziałem, i osób obcych, i po krótkim odstępie czasu to co widziałam realizowało się w rzeczywistości. Teraz będę to wszystko zapisywać. Wiele razy się zastanawiałam co to może być. Może to po prostu intuicja która odtwarza w moim umyśle różne sceny. Raczej nie było takich sytuacji, że w moich wizjach pojawiały się częściej od innych osoby które świetnie znam, i spędzam z nimi dużo czasu. W dużej mierze są to wizje dotyczące mojej osoby, choć niekoniecznie z moimi przyjaciółmi. Ok dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...