Skocz do zawartości

Klątwa, urok? Szukam pomocy.


Iveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum, trafiłem tu przypadkiem poszukując informacji. Szukam pomocy w rozszyfrowaniu i zdjęciu klątwy/uroku ciążącego na mnie. Tzn. najpierw bym chciał dowiedzieć się w ogóle czy coś takiego jest na mnie, czy tylko zwykły pech, zbieg okoliczności itp. Czy znacie kogoś godnego polecenia najlepiej z Zakopanego lub okolic? Względnie mogą być jakieś dalsze regiony małopolski. O szczegółach nie chciałbym się rozpisywać na forum, by zminimalizować ryzyko oszustwa, zimnego odczytu itp. Bardzo ostrożnie podchodzę do tematyki magii, ale to co się dzieje jest niepokojące.

 

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iveco nie dziw się że ludzie nie odpisują jak nie wiedzą na co. Są osoby które rozwiązują problemy takie jak uroki czy klątwy, sadze i w twojej okolicy znajdź dobrego bioenergoterapeutę z papierami men-oskimi jak ta osoba nie pomoże to może kogoś poleci.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, mam w google wpisać "odczynianie uroków Zakopane" ? Próbowałem, pełno shitu się pokazuje, nic konkretnego. Zresztą szukam kogoś sprawdzonego a nie naciągacza.

 

A przy okazji, czy można na kogoś rzucić urok/przekleństwo nieświadomie? Bez użycia magii i rytuałów? Czytałem kiedyś, że nawet źle komuś życząc można nieświadomie rzucić na tę osobę przekleństwo.

Edytowane przez Iveco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Iveco bardzo dobrze, ze nie opisujesz szczegółów. Ten Kto cokolwiek WIE na pewno ich nie potrzebuje. Odradzam również szukanie i broń Boże zadawanie się z bioenergoterapeutami - ściągniesz na siebie jeszcze więcej świństw.

 

Jeżeli jesteś wierzący doradzam modlitwę. Jeżeli nie jesteś wierzący - również doradzam modlitwę. Modlitwy ochronne są dostępne w Internecie. Poczujesz się lepiej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna jeżeli nie wie Iveco gdzie leży problem (rodzajów klątw jest kilka i czy w ogóle jest to klątwa ) tak jak by szukał skarbu bez mapy szanse na znalezienie są ale nie za duże. Za to gdy wie się gdzie leży problem i modli się konkretnie w danym celu prawdopodobieństwo wzrasta. Iveco tu masz adres na człowieka do którego mam zaufanie jeżeli sam nie pomoże to da namiary Polski CECH bioenergoterapeutów - Członkowie

 

Szerokości Poszukujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna skąd u Ciebie taka filozofia z niezdradzaniem szczegółów?

Jak robimy przekaz energetyczny np Energia Rei Ki to szczegóły są zbędne ale jeśli chodzi o klątwy to jednak stawiam na to, że wiedza się przydaje...

 

A modlitwy... Nie słyszałam, by klepanie rymowanek 'na odczepnego' kiedykolwiek komuś pomogło ;)

 

Iveco - daruj sobie sarkazm.

Między bogiem a prawdą dopóki nie uchylisz rąbka tajemnicy nikt nie bezie w stanie powiedzieć, czy to może być klątwa czy pech jak wspomniałeś.

A urok / klątwę można rzucić nieświadomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum, trafiłem tu przypadkiem poszukując informacji. Szukam pomocy w rozszyfrowaniu i zdjęciu klątwy/uroku ciążącego na mnie. Tzn. najpierw bym chciał dowiedzieć się w ogóle czy coś takiego jest na mnie, czy tylko zwykły pech, zbieg okoliczności itp. Czy znacie kogoś godnego polecenia najlepiej z Zakopanego lub okolic? Względnie mogą być jakieś dalsze regiony małopolski. O szczegółach nie chciałbym się rozpisywać na forum, by zminimalizować ryzyko oszustwa, zimnego odczytu itp. Bardzo ostrożnie podchodzę do tematyki magii, ale to co się dzieje jest niepokojące.

 

Dzięki i pozdrawiam

 

 

Widze gadki szmatki...Napisz na priv dane to sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Z boku u góry faktycznie masz jakieś zaburzenia, to może być ktoś niesprzyjający

 

... ale patrząc po postach - to równie dobrze mogą być Twoje własne, bardzo uprzejme myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi kiedyś wróżka powiedziała ze jestem przekleta przez kobietę i dlatego w miłości źle mi się układa zdejme z ciebie ten cciężar ale to kosztuje zaproponowała sporo pieniazkow wyszłam i zastanawiam się na tym co mówiła czy naprawdę ktoś mnie przeklnal czy wróżka chciała mnie naciągnąć

czy ktoś może to sprawdzić

Agnieszka 25.03.1980 Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam również szukanie i broń Boże zadawanie się z bioenergoterapeutami - ściągniesz na siebie jeszcze więcej świństw.

 

Możesz rozwinąć swoją myśl? Skąd taka teoria i czym poparta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś wróżka powiedziała ze jestem przekleta przez kobietę i dlatego w miłości źle mi się układa zdejme z ciebie ten cciężar ale to kosztuje zaproponowała sporo pieniazkow wyszłam i zastanawiam się na tym co mówiła czy naprawdę ktoś mnie przeklnal czy wróżka chciała mnie naciągnąć

czy ktoś może to sprawdzić

Agnieszka 25.03.1980 Dziękuję i pozdrawiam

 

Mi żadna klątwa nie wychodzi :). Niestety ostatnio sa jakby w "modzie" klątwy. One sie czasami zdarzają ale bez przesady.

Edytowane przez zoska1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji, czy można na kogoś rzucić urok/przekleństwo nieświadomie? Bez użycia magii i rytuałów? Czytałem kiedyś, że nawet źle komuś życząc można nieświadomie rzucić na tę osobę przekleństwo.

Tak da się,bo istnieje coś takiego jak magiczna wola dobrze rozwinięty mag lub chodź by mag używający systemu magii Enochiańskiej (bo wbrew pozorom nawet anioły nie są istotami dobrymi w naszym rozumieniu anioł to sługa) co do zdjęcia klątwy popracował bym na 2 płaszczyznach najpierw na płaszczyźnie podświadomości i tu polecam wszelkie techniki autohipnozy i programowania podświadomości oraz książkę "potęga podświadomości" a jeśli chodzi o magiczne rozwiązanie to użył bym mropu ziemi (czyli mniejszy rytuał odpędzenia pentagramu ziemi)jest to rytuał który ma za zadanie odpędzać złe wpływy jak sama nazwa mówi odpędzenia więc jest on też egzorcyzmem wskazuje na to chodź by ewokacja archaniołów jako część składowa rytuału jest to ryt całkowicie bezpieczny więc nawet gdy nie jesteś pewny/pewna czy ciąży nad tobą klątwa na pewno nie zaszkodzi sposób na odprawienie ryt znajdziesz w google całość zajmuję mniej niż 15 min ale pamiętaj tu liczy się regularność wykonywania praktyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...