Skocz do zawartości

Propozycja (ROZWAŻONO - dział Usługi utworzony)


resner

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy, ale wysuwam propozycję.

Chodzi mi mianowicie o większe skoncentrowanie udzielanej pomocy w jednym dziale na forum zamiast tego co jest teraz (czyli rozwalenia po kilku forach). Ludzie wtedy będą mieli łatwiej - pomoc skupiona w jednym dziale będzie działała lepiej niż to co jest teraz.

 

Wyglądałoby to mniej więcej tak:

 

Kategoria POMOC

Działy:

1. Szybka pomoc

2. Gabinety wróżek/uzdrowicieli/magów itd.

3. Wspólne działania (przekazy, medytacje)

 

Kolejna rzecz to tak zwane drobne opłaty za usługi.

Oczywiście będzie podstawowa możliwość bezpłatnej oferty, a jeśli osoba będzie chciała więcej/lepiej/szybciej, to można założyć na to drobną opłatę (powiedzmy do 30 zł).

 

Cały problem jednak w niezadowolonych klientach, ale to forum może już opanować pisząc odpowiedni tekst i regulamin (w stylu: korzystając z ofert ludzi z Gabinetów podpisujesz tym samym wyznanie, iż jesteś świadom ryzyka, nie będziesz żądał od administracji żadnego postępowania itp).

Wtedy to sam klient będzie sobie winien i to od jego rozsądku zależy wszystko.

 

Myślę, że Cały pomysł jest do wykonania, użytkownicy będą mieli uproszczony dostęp do pomocy, specjaliści jedno wyznaczone miejsce, w których mogą spokojnie rozwijać swe umiejętności.

 

Zapraszam do przemyśleń.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...