Skocz do zawartości

Magia luster


Reina

Rekomendowane odpowiedzi

porownanie chyba niezbyt trafne

mieszkanie w kamienicy tez moze byc domem, co wcale nie odpowiada na pytanie dlaczego chronimy sie pod dachem wspierajacym sie na scianach...

 

dlaczego korzysta sie z luster a nie pomalowanej na zielono blachy? chodzi o zwierciadlo optyczne czy o cos zupelnie innego?

 

mi rowniez kilka lat temu obilo sie o uszy pojecie czarnego zwierciadla - cokolwiek by to mialo znaczyc... chce po prostu dowiedziec sie wiecej.

ten topic ma juz 11 stron jednak do tej pory jakos nikt nie pokusil sie chociazby o probe wyjasnienia lub podania teorii/modelu na jakiej zasadzie mialoby to dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Viperius

Dlaczego lustro a nie zielona blacha? A Ty odkurzasz odkurzaczem, czy pincetą zbierasz śmieci? I w ten i w ten sposób da się to zrobić, ale przyznaj, że dużo łatwiej jest użyć odkurzacza...

Poza tym, lustro też nie jest jednym jedynym, bo obok lustra do takich sztuk jak katoptromancja i inne używa się też szklanych, kryształowych, czy niedawno popularnych obsydianowych kul, mis z wodą i szlachetnych kamieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, lustro też nie jest jednym jedynym, bo obok lustra do takich sztuk jak katoptromancja i inne używa się też szklanych, kryształowych, czy niedawno popularnych obsydianowych kul, mis z wodą i szlachetnych kamieni...

ok a wiec nie chodzi i zwierciadlo optyczne

 

poszukalem troche o katoptromancji i niestety znalazlem jedynie lakoniczne informacje czym jest katoptromancja,

nie mniej jednak nie dowiedzialem sie na jakiej zasadzie mialoby to dzialac...

 

znalazlem natomiast topic na tym forum (jak i innym) ktory ty sam zalozyles szukajac info o uzyskiwaniu wizji na temat miejsc...

 

wiesz, jestem osoba ktora przed dzialaniami rytualnymi sprawdza wszystkie korespondencje i co z czego wynika... wyznaje zasade ze tylko zrozumienie poszczegolnych elementow daje duza kontrole nad danym dzialaniem, aby potem moc ja zmodyfikwoac do wlasnego systemu w ktorym sie pracuje. innymi slowy bezmysle klepanie zdrowasiek to nie dla mnie...

 

moge wiec liczyc na sensowna odpowiedz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam ciekawą przygodę z lustrem. Mianowicie we śnie stanęłam przed lustrem znajdującym się w moim domu, i widziałam przez nie moją koleżankę mieszkającą po drugiej stronie Polski, przez lustro w jej pokoju. Następnego dnia opowiedziałam jej swój sen i okazało się, że wczoraj rzeczywiście była tak i tak ubrana, nawet szczegóły dotyczące wystroju jej pokoju się zgadzały. Dodam że nigdy jeszcze nie byłam u niej w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...