Skocz do zawartości

prośba o wróżbę


Ivone2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

chciałabym się dowiedzieć czy ja i mój były partner wrócimy do siebie.

Rozstaliśmy się jakiś czas temu to ja powiedziałam ze to koniec. Wiem ze on może z tego powodu mnie nienawidzić cierpieć etc. Tesknie za nim...

Czy jeszcze będziemy razem?

Ja Iwona 31.01.1987 on Paweł 10.02.1983

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Mi wychodzi tu jakis ruch.Czyli może być tak,że np. się spotkacie, będziecie rozmawiać.Ale w sumie ten związek jest na "wypaleniu". Oczywiscie to co jest jeszcze do oczyszczenia.Jest to relacja mocno karmiczna i tego oczyszczenia sie domaga.Jest tu rozmowa i najlepiej gdybyście sobie dokładnie powiedzieli o co Wam chodzi, zostali w relacji przyjacielskiej bardziej i podziękowali sobie za wspólnie spędzony czas.Przeszliście jakis kawałek zycia razem i to trzeba docenic.Ja dalej nie widze miłości ani związku.Jest wypalenie i całkowite zerwanie.Po prostu Wasze drogi się rozchodzą w jakim s momencie.Uwolnijcie sie tylko od żalu i pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Mi wychodzi tu jakis ruch.Czyli może być tak,że np. się spotkacie, będziecie rozmawiać.Ale w sumie ten związek jest na "wypaleniu". Oczywiscie to co jest jeszcze do oczyszczenia.Jest to relacja mocno karmiczna i tego oczyszczenia sie domaga.Jest tu rozmowa i najlepiej gdybyście sobie dokładnie powiedzieli o co Wam chodzi, zostali w relacji przyjacielskiej bardziej i podziękowali sobie za wspólnie spędzony czas.Przeszliście jakis kawałek zycia razem i to trzeba docenic.Ja dalej nie widze miłości ani związku.Jest wypalenie i całkowite zerwanie.Po prostu Wasze drogi się rozchodzą w jakim s momencie.Uwolnijcie sie tylko od żalu i pretensji.

 

dziękuję za szybką odpowiedz :(

ze relacja karmiczna to wiem... ze wypalenie tez wiem... czy jest zal.. ehh mam zal... on pewnie teraz tez ma...

ta znajomość dla mnie to pokrewieństwo dusz... szkoda ze rozstajemy się na zawsze. :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty to nie wyrocznia.One pokazuja tylko jak wygląda na teraz energia. A termin 'na zawsze" tez w kartach nie wychodzi :)

 

wiem ze karty to nie wyrocznia.

Wiec widzisz spotkanie, rozmowę wyjaśnienia i oczyszczenie poprzez rozmowę. Cos sie wypala.. wiem ze sie wypala bo zerwałam kontakt zeby zrozumiał ze jest w błedzie uważajac ze nie jestem dla niego ważna. Widocznie wcale tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...