Jump to content

SNY I LD EZOTERYCZNE itp.


Przegrany

Recommended Posts

otoz mialek z 2 razy sen/ld po czesci ze robilem psi bala, mial on mocne, gorace kolory, byly to kolory bluszczace tak jak banka mydlan tylko z ostrymi jaskrawymi kolorami(czerwien,zolc i pomarancz) a na nastepny dzien czulem ze moje energia jest inna, nie wiem jak to nazwac, ale moje poslugiwanie energia (w kazdym znaczeniu tego slowa) wzrosla kilko krotnie. zlatwoscia posluguje sie energia, psi bale, ladowanie sie i jej tracenie.

 

czy takie sny/ld do czegos prowadac, czy cos pod czas nich sie dzieje?

Link to comment
Share on other sites

 

czy takie sny/ld do czegos prowadac, czy cos pod czas nich sie dzieje?

 

Hmmm, powiem szczerze nie wiem, ja używam tylko LD do... zabawy, można się wyszaleć, wyrzyć czasem, zrobić to co niedostepne w rzeczywistości (przykład: przespać sie z Britney Spears :zakochany:, dla dziewczyn wersja z Bradem Pittem). Czy LD ma wpływ na rzeczywistość? Ja się czuje bardzo wypoczęty, szczęsliwy, hormony szczęścia szaleja, jak robię coś niebezpiecznego, wstaje bardzo pobudzony (adrenalinka we krwi).

 

Jesli chodiz o kolory moze zobaczyłes swoja aure.energie? dzięki temu teraz lepiej się nią posługujesz?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

po tym snie tak jak juz napisalem wszystko zwiazane z poslugiwaniem sie energia lepiej mi idzie i dziwie sie temu zeby to sie stalo podczas snu... dlatego zalozylem ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Jesli miałes LD, miałes też świadomość, mając świadomość możesz ćwiczyć takie sprawy, a ćwiczenie podczas snu? Domyslam się, że świetnie działa, bo organizm jest wyłączony, a umysł działa, dlatego pewnie odczułes świetne efekty

Link to comment
Share on other sites

ale zeby az tak mocne? ze robie psi bala takiego jak pewnie wiekrzosc ktorzy zaczynaja(w tym ja) nie potrafi go zrobic takiego?

Link to comment
Share on other sites

To się ciesz:z_jezorem_na:

 

Sądze, że własnie ćwiczenie z wyłączonym ciałem, a pełną świadomością (co ma miejsce w LD) dało takie świetne efekty, generalnie medytacja polega na oczyszczeniu mysli i nie odbieraniu bodźców ze świata otaczającego, podczas LD nie odbiera się boźdżów, więc "poszłes na skróty"

 

Pozostaje tylko być zadowolonym

Edited by beniek88
Link to comment
Share on other sites

a jak sprawic zeby miec swiadomosc we snie?

 

Czy czasem w czasie snu jesteś świadomy że śnisz i czy udało Ci się kierować swoim snem ?

Ja nigdy nad tym nie pracowałam ,samo przychodzi bez starania i zaproszenia .

 

Jest dość fajne uczucie, bo wszystkim sobie sterujesz i układasz tak by mieć ze snu jak największą satysfakcje.Wiesz że nie niesie to żadnych konsekwencji rzeczywistych.Korzystasz ile się da :)

 

Jak się to robi celowo -nie wiem .

Edited by _Domi_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...