Skocz do zawartości

Jak się wróży mniejszościom seksualnym?


Lex

Rekomendowane odpowiedzi

Często oglądam pasmo Ezo w ITV i słyszę jak ludzie pytają np.: "Czy i kiedy ułożę sobie z kimś życie?", zwykle pytają kobiety i zwykle słyszą odpowiedź kiedy pojawi się ten mężczyzna, a mnie bardzo ciekawi jak się ma takie ogólne pytanie do sytuacji osób homo/bi-seksualnych?

To znaczy czy jeśli osoba nie określi z góry swojej orientacji, to wróżący założy, że jest hetero i tak odpowie? Czy w kartach pojawi się partner określonej płci? Czy płci nie widać w kartach (kartach, runach... pytam o wróżenie ogólnie) i jest po prostu "partner"?

Czyli właściwie zmierzam do pytania: czy osoba, która prosi o taką wróżbę powinna z góry powiedzieć jakiej jest orientacji? (chociaż słyszałem, że nie należy zbyt wiele o sobie mówić wróżkom, że powinny same sporo dostrzec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ciekawe pytanie. Wiem, że w kartach klasycznych można dostrzec miłość homoseksualną, ale np. w cygańskich, a tym bardziej w różnych innych, z którymi jeszcze nie miałam styczności, nie mam pojęcia. Myślę, że krótki opis sytuacji o wiele by ułatwił wróżbę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to określić, jest temat, w którym podano ciekawe połączenia kart, które dają nam dodatkowe informacje np. homoseksualizm:http://www.ezoforum.pl/ogolnie-o-tarocie/4463-charakterystyczne-polaczenia-kart-w-rozkladach.html

 

Ponadto kiedyś Princess mnie uświadomiła, że często giermek kielichów to gej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wróżyłem 2 osobą homoseksualnym, raz wiedziałem o preduspozycjcach osoby pytajace, a drugi raz wychodzili mi mężczyźni w kartach, wiec się zapytałem: "czy szuka pan miłości czy przyjaciela" i mi pan X powiedział, że i tego i tego, bo jest gejem.

 

W Tarocie nie ma ograniczeń dotyczących mniejszości seksualnych

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...