Skocz do zawartości

Pilne


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pilną sprawę... dowiedziałam się wczoraj, że dwie kobiety znane mi chodzą po wróżkach itp osobach i kombinują aby mi zaszkodzić (chodzi o faceta).

Pytanie, jak najszybciej zabezpieczyć się przed urokami i klątwami, ewentualnie szybki sposób na oczyszczenie siebie.

Będę wdzięczna. Dodam, że ta nocka to była dla mnie umieralnia w łazience... chyba coś działa:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość agnieszka007

Niektórzy mówią,że kąpiele w słonej wodzie pomagają.

Ja osobiście korzystałam z książki pt."Zdejmowanie klątw i uroków" Mirosława Winczewskiego.

 

Albo tu na forum jest sposób z jajkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kąpiel z solą oczyszcza aurę ale urokow i klątw nie zdejmuje.

Jajko uroki i owszem ale trzeba umiec to zrobić.

Wosk lepiej przelac nad głową przez gałązki jakieś w ksztalcie litery V to ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kąpiel z solą oczyszcza aurę ale urokow i klątw nie zdejmuje.

 

Po odpowiednim przygotowaniu wody i soli taka kąpiel może zdjąć urok/klątwę.

 

Wosk lepiej przelac nad głową przez gałązki jakieś w ksztalcie litery V to ma być.

 

Skąd pomysł, że akurat kształt litery V będzie odpowiedni?

 

dzięki dziewczyny, na ręce mam dzisiaj czerwoną bransoletkę,

 

To działa tylko na uroki/klątwy z bezpośredniego kontaktu. Jeśli nie widujesz się z tymi kobietami to ten sposób nie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przelewaniem wosku, to z patyczków trzeba zrobić krzyż (trzeba je związać w środku) i wtedy nad miseczka z wodą i przez ten krzyż przelewamy...

 

To co może zadziałać jeśli w tej chwili nie widzę tych kobiet... (jedna przyszła wcześniej z awanturą do nie, ale nie sądzę żeby atak powtórzyła)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko przelewany wosk i byłam latem u szeptuchy, ale ona się modliła... i pluskałam się w ostrożeniu... (nic tam nie było w wodzie :))

niestety wizualizacji nie potrafię zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od uspokojenia.

 

A) wiekszosc tzw wrozek nawet wrozyc dobrze nie umie, a co dopiero skutecznie komus zaszkodzic.

 

B) uspokoj umysl, bo zalatwisz sama siebie efektem nocebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza na spokojnie, to podstawa. W niektorych kwestiach uleganie emocjom, to kiepski pomysl.

 

Jak już się uspokoisz, to spojrzysz na swoja sytuacje jeszcze raz. Wtedy dokonaj analizy, a wiekoszc "magicznych" problemow zniknie :)

 

Przyczyn zlego samopoczucia jest tyle, że magiczny atak powinien być rozpatrywany gdzies pod koniec. Szczegolnie jeśli latwo ulegasz sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przelewaniem wosku, to z patyczków trzeba zrobić krzyż (trzeba je związać w środku) i wtedy nad miseczka z wodą i przez ten krzyż przelewamy...

 

Ano można przelewać przez krzyż, najlepiej równoboczny (czyli grecki). Na dobrą sprawę nie musi to być krzyż - może to być cokolwiek co ma odpowiednie znaczenie w folklorze - mogą to być nawet nóż czy nożyczki. Nie ma to aż takiego znaczenia, chyba, że użyty symbol jest wzięty z odwłoka. Istotniejsze są zdolności osoby wykonującej zabieg i używane w trakcie modlitwy (niektórzy stosują różne - w zależności od tego czy zdejmują ispug, pristrit czy tzw. zle oko).

 

Najlepiej jest po prostu olać sprawę - jak pisze error, szansa na to, że ktoś skutecznie Ci zaszkodzi nie jest duża. Człowiek może sobie wmówić bardzo wiele różnych rzeczy, a najtrudniej jest ochronić się przed samym sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...