Jump to content
Adam_80

Prośba o interpretację związku.

Recommended Posts

Adam_80

Witajcie.

Mam prośbę o interpetację. Chodzi mi o to, czy jest to miłość karmiczna, no i jaki ma charakter ten związek. Przepraszam z góry za laickie stosowanie tych pojęć.

Ja: 27.09.1980, Ona: 12.10.1979.

 

Z góry dziękuję za interpretację. Bardzo mnie interesuje wynik tej analizy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mandira

Związek nie jest związkiem karmicznym, powiedziałabym raczej że to pozytywny i żywiołowy związek/układ /relacja ,oparty przede wszystkim na harmonii i wzajemnym uzupełnianiu się. Idealni kochankowie ,ognista namiętność Wibracja związku to 3 ,a trójka to bardzo dobre kontakty komunikacja, rozmowy wsparcie przyjaźń opieka i szczęście w miłości, udany seks Czasem Trwanie w otwartych układach. Płodność.

Nie jest to związek który jest "Tylko My- dla Siebie" dookoła Was są ludzie, Taka wibracja może mówić o rozproszeniu przez osoby trzecie.

 

Ty Adamie jako 9 numerologiczna , w 6 roku osobistym i w 7 roku numerologicznym

Bardzo poważnie podchodzisz do tego co się dzieje, od Ciebie dużo tez będzie zależało. Taki związek o wibracji 3 nie może się nudzić. Mężczyzna z drogą życia 9 będzie chciał zapewnić swojej partnerce/ żonie bezpieczeństwo dom miłość, wsparcie- po warunkiem że sam to wsparcie otrzyma, ale uwaga! 9 nie powinna być zbyt nadopiekuńcza dla trójki. Empatia i hojność to główne cechy dziewiątki, silna potrzeba niesienia pomocy ludziom.

 

Kobieta 12.10.1979 Droga życia 3

Bardzo atrakcyjna i komunikatywna kobieta z temperamentem! otwarta do ludzi i świata, lubiana też przez ludzi, przebojowa można by powiedzieć że nawet szczęściara, teraz w 1 roku numerologicznym i osobistym , oraz od 2013 roku w cyklu produktywnym o wibracji 3 ,to też sprzyjająca wibracja, łatwość w nawiązywaniu kontaktów ,oddani przyjaciele. Powinna teraz bardzie zwrócić uwagę na sferę zawodową, niewykluczone że szykuje się jakaś pozytywna zmiana, uwaga na łatwość wydawania pieniędzy

Kobieta trójka w związku otwarcie mówi konkretnie o swoich oczekiwaniach, nie zamyka się w sobie, nie boi się, Jest wyrozumiała, ale nie toleruje ograniczeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adam_80

Dzięki śliczne za interpretację. Zgadza się bardzo dużo szczegółów. Numerologia to coś, co bardzo mnie zaskakuje. Pozytywnie. Dzięki raz jeszcze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...