Skocz do zawartości

Prośba o interpretację związku.


Adam_80

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam prośbę o interpetację. Chodzi mi o to, czy jest to miłość karmiczna, no i jaki ma charakter ten związek. Przepraszam z góry za laickie stosowanie tych pojęć.

Ja: 27.09.1980, Ona: 12.10.1979.

 

Z góry dziękuję za interpretację. Bardzo mnie interesuje wynik tej analizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek nie jest związkiem karmicznym, powiedziałabym raczej że to pozytywny i żywiołowy związek/układ /relacja ,oparty przede wszystkim na harmonii i wzajemnym uzupełnianiu się. Idealni kochankowie ,ognista namiętność Wibracja związku to 3 ,a trójka to bardzo dobre kontakty komunikacja, rozmowy wsparcie przyjaźń opieka i szczęście w miłości, udany seks Czasem Trwanie w otwartych układach. Płodność.

Nie jest to związek który jest "Tylko My- dla Siebie" dookoła Was są ludzie, Taka wibracja może mówić o rozproszeniu przez osoby trzecie.

 

Ty Adamie jako 9 numerologiczna , w 6 roku osobistym i w 7 roku numerologicznym

Bardzo poważnie podchodzisz do tego co się dzieje, od Ciebie dużo tez będzie zależało. Taki związek o wibracji 3 nie może się nudzić. Mężczyzna z drogą życia 9 będzie chciał zapewnić swojej partnerce/ żonie bezpieczeństwo dom miłość, wsparcie- po warunkiem że sam to wsparcie otrzyma, ale uwaga! 9 nie powinna być zbyt nadopiekuńcza dla trójki. Empatia i hojność to główne cechy dziewiątki, silna potrzeba niesienia pomocy ludziom.

 

Kobieta 12.10.1979 Droga życia 3

Bardzo atrakcyjna i komunikatywna kobieta z temperamentem! otwarta do ludzi i świata, lubiana też przez ludzi, przebojowa można by powiedzieć że nawet szczęściara, teraz w 1 roku numerologicznym i osobistym , oraz od 2013 roku w cyklu produktywnym o wibracji 3 ,to też sprzyjająca wibracja, łatwość w nawiązywaniu kontaktów ,oddani przyjaciele. Powinna teraz bardzie zwrócić uwagę na sferę zawodową, niewykluczone że szykuje się jakaś pozytywna zmiana, uwaga na łatwość wydawania pieniędzy

Kobieta trójka w związku otwarcie mówi konkretnie o swoich oczekiwaniach, nie zamyka się w sobie, nie boi się, Jest wyrozumiała, ale nie toleruje ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...