Skocz do zawartości

Miejsce Żyda w złotej ramie :o)


FSA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!!

 

Powiada się, że Żyd przynosi szczęście finansowe do domu, firmy, mieszkania.

 

To zwykły ZABOBON! Jeżeli posiadasz obraz przedstawiający Żyda, to możesz go umieścić w roku Drewnianego Konia w kierunku wschodnim. Żyd będzie przypominał o energii #2, która między innymi odpowiada za skąpstwo, zdolność gromadzenia pieniędzy i oszczędność. Dobrze gdy rama jest koloru złotego.

Edytowane przez FSA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niekoniecznie musi to być zabobon. Jeśli właściciel obrazu ma w podświadomości zakodowane, że taki żyd to pieniądze, to będzie to na niego działać korzystnie. Na mnie by tak nie działało, bo kojarzę żyda z inteligencją, a nie kasą :). Stosowanie remediów powinno mieć związek z naszą kulturą, a nie chińską, tak niektórzy uważają. No bo w naszej zbiorowej podświadomości czarne rybki na pewno nie kojarzą się z pieniędzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od lat żyd wisi w domu i jest skuteczny. Trzeba go powiesić w odpowiednim miejscu. Wiele osób wiesza go w strefie bogactwa a to błąd. U mnie wisi w strefie kariery (Północ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie musi to być zabobon. Jeśli właściciel obrazu ma w podświadomości zakodowane, że taki żyd to pieniądze, to będzie to na niego działać korzystnie. Na mnie by tak nie działało, bo kojarzę żyda z inteligencją, a nie kasą :). Stosowanie remediów powinno mieć związek z naszą kulturą, a nie chińską, tak niektórzy uważają. No bo w naszej zbiorowej podświadomości czarne rybki na pewno nie kojarzą się z pieniędzmi.

 

Bardzo trafne spostrzeżenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja również! :-)

Słuchajcie, po co wieszać żyda, skoro można powiesić zdjęcie skarbca banku! ;-)

 

A tak na poważnie, działania na podświadomość, to zwykłe sugestie a nie Feng Shui.

Menekse, ale się uśmiałam :-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...