Skocz do zawartości

ona ryba on waga


nadin

Rekomendowane odpowiedzi

warto walczyc o taki zwiazek?

 

Jeżeli się kochacie, to napewno warto walczyć :) Mam małe doświadczenia ze związku z wagą, nie było tak źle ;) Też jestem rybką. ;) Wszystkie trudności da się pokonać, tylko trzeba być pewnym, że chce się to zrobić i działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z punktu widzenia tylko znaków zodiaku nie warto. Jestem wagą, wczoraj moje rybki odeszły ode mnie, w zasadzie to zgodziliśmy się na to wspólnie. Dzieliła nas przepaść emocjonalna, ja potrzebuję dużo uczuć i bliskości, ona jest powściągliwa, taki związek miałbym marne szanse, chociaż z początku wydawało nam się, że rozumiemy się bez słów - owszem, ale dopóki w grę nie weszły uczucia. Oboje mamy po 23 lata, teraz jesteśmy przyjaciółmi i chyba tak będzie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja jestem z wagą już 13 lat i gdyby nie córeczki to koniec...

bardziej przywiazanie niz juz kochanie w łóżku miodzio ale reszta to tylko przyjazn koleżeństwo

ale te dojście dopiero kiedy poznałam skorpiona

sadziłąm że z mężem jest miłość na dobre i złe ale ...

dalej czuje cos niewiem co bo bardzie chce i pragne i dogaduje sie ze skorpionem

niewiem jak łóżko bo niezdradzam

i dlatego sie męczę

czas pokaże

mam wrazenie ze jestem tak silna ze jak bym powiedziała koniec to waga załamka za bardzo uzależniony

ryby zmienne sa ale czasowo no nie wiem bo po tych latach nie spodziewałąm sie takiej zmiany uczuc

walcze o swój stosunek do męża ale bardziej bo tak trzeba tak jest moralnie ale nie szczerze

gorzej bedzie kiedy sie zakocham w skorpionie a hamuje uczucie bo lata zobowiązują

waga dla ryby tak bo przeżyliśmy cudowne lata i wszystko ale bardziej to jest przyzwyczajenie bo zawsze byliśmy razem pilnowaliśmy sie niewiem co by było gdyby...

niespodziewałąm sie poznac innego skorpiona i mieć przeczucie ze to ten...

zyczę powodzenia i ryba wie co jest dla niej dobre intuicja

a jestem 5 ten skorpion też natomiast mąż 11

i co wy na to

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...