Skocz do zawartości

Wahadelko mi pękło


motylek34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam wahadełko z obsydianu czarnego.... nosiłam je na szyi, specjalnie nie używałam do wróżenia..

i niestety spadło mi na kafelki w łazience, stłukł się czubek

Co mam teraz zrobić? zakopać w ziemi i kupić nowe? czy mogę nadal używać kamienia?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylku możesz mi wysłać zdjęcie jak teraz wygląda wahadełko?

A do czego używałaś tego wahadełka? Tylko nosiłaś na szyi?

 

Nosiłam na szyi jako 'amulet' ...bardzo dobrze się z nim czułam ...

tylko poszłam do łazienki pod prysznic i ściągnęłam z szyi i włożyłam do kieszeni w spódnicy...i gdy zbierałam ubrania upadło...

oczywiście zrobię fotkę ... przesłać Ci na maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak.... wszystko zrobiłam ...

nie moge przesłać tego zdjęcia....

ale jeszcze chwilka

Edytowane przez motylek34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dzięki wielkie za pomoc....

ostatnio w moim życiu zaczęło się układać, a tu nagle takie małe niewielkie straty : a to zgubiłam ulubiona gumkę do włosów ( miałam ja chyba 2 lata)

później stłukłam wahadełko , a jeszcze później mam dziurę w ulubionej bluzce...

to niby nie tragedie, ale właśnie wygrzebałam się troszkę z problemów i zaczęłam cieszyć się życiem takie jakie jest... to były moje ulubione rzeczy i przykro mi po ich stracie

oczywiście nie zacznę mieć myśli, ze znowu coś się u mnie psuje itd

myśle pozytywnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylku ja się zastanawiam, czy Twój kryształ nie dał Ci do zrozumienia, ze jego rola na chwilę obecną jest zakończona :)

foto dla wtajemniczonych (pozwoliłam sobie wkleić)

jqhwer.jpg

 

Obsydian z zasady jest kamieniem ochronnym przed pechem ale raczej na zasadzie odpychania.

Tak na prawdę kamienie, amulety czy talizmany nie mają innej możliwości 'pokazać nam', ze trzeba pomyśleć nad inną ochroną niż poprzez zgubienie, ukruszenie etc :)

Głowa do góry.

Wg mnie teraz przydałby Ci się, na razie, kryształ górski.

Napisz mi swój znak zodiaku, to dobierzemy inny kamień ;)

Jeśli masz ochotę opisz mi w pw co się dzieje, czego oczekujesz, na co pomógł obsydian i coś postaram się dobrać.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa wiesz, że cały czas myślałam o krysztale górskim ? chociaż obsydian dużo mi pomógł ....

Później napisze maile....

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylek , a może pójdziesz do jubilera i ładnie tę końcówkę opracuje na maszynie szlifierskiej Nadal , może spełniać swoją role jako wisiorek - amulet , fakt już nie jako wahadełko

To jest tylko piękny kamień, a moc nadajemy my sami, swoimi myślami i działaniami Pozdrawiam cieplutko

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...