Jump to content

Brudna odzież


lodzia

Recommended Posts

JUŻ 2 RAZY ŚNIŁ MI SIE TEN SAM SEN:

U mnie w łazience leży[wala się]bruna odzież moich sąsiadów są tego całe stosy między tymi ciuchami leżą zużyte podpaski. Moja łazienka w tym snie jest taka jak przed 20 laty[teraz po remoncie] moje sąsiadki już nie mieszkaja obok został tylko ich ojciec.Prosze pomóżcie co to może znaczyc?

Link to comment
Share on other sites

a czy masz z tymi sąsiadkami jeszcze kontakt? jeśli tak to jakie relacje was łączą? i jakie relacje masz z ich ojcem, który wciąż mieszka w sąsiedztwie?

pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam z sąsiadkami nie mam żadnego kontaktu a z ojcem ich żyje bardzo dobrze pomagamy sobie wzajemnie,widzimy sie prawie codziennie a nieraz nas odwiedza jeszcze wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

powiem tak: z mojego doświadczenia łazienka w snach jest miejscem, gdzie oczyszcza się wszelkie zalegające sprawy, "pierze brudy". nawet dziś śniła mi się łazienka i wiem, że to dlatego, że od jakiegoś czasu bardzo chcę wyjaśnić długo istniejące nieporozumienia. za to reszta symboli wydaje mi się jest bezpośrednio związana tylko i wyłącznie z Twoją sprawą i napiszę teraz co podejrzewam, Ty zaś zastanów się czy możesz to powiązać ze swoim życiem.

w Twoim śnie pojawiły się całe sterty brudów, czyli uznałabym, że sporo spraw (uczuć/emocji?) nazbierało się i czekają na rozwiązanie. jeżeli ta łazienka jest taka, jak sprzed wielu lat, może to jakieś zadawnione problemy? no nie wiem, teraz spekuluję.

jeżeli chodzi o pojawienie się sąsiadów to może sen dotyczyć właśnie ich. ale może też symbolizować kogoś zupełnie innego. np. ktoś kto jest "po sąsiedzku", czyli w Twoim najbliższym otoczeniu. sprawia problemy, "dorzuca Ci" brudy, które powinien raczej prać u siebie? w każdym razie powiedziałabym, że jest jakiś problem, który mocno Ci bruździ i widzisz konieczność zlikwidowania go.

pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje napewno w życiu każdego z nas są problemy i w moim tez teraz tylko musze sie zastanowic czego on dotyczy i zlikwidowac go.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...