Skocz do zawartości

KARMA-związek karmiczny


kala86

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie zorientowalam sie, ze jestem w zwiazku karmicznym, klade tarota, okazalo sie ze z mezczyzna, z ktorym nie jestem, ale bede...(dla nie wierzacych w czary mary brzmi to dziwnie), zreszta robie wszystko zeby z nim byc, chwytalam sie i chwytam wszystkich sposobow... juz wiem czemu.... sprawdzalam, ze w poprzednim wcieleniu nikt z nas nie zrobil sobie krzywdy(oboje mamy 10 puch), w tym na poczatku ma byc ciezko, ale potem mamy skonczyc jako idealna para, on niestety umrze wczesniej ode mnie... ale jest 9 lat starszy... w przyszlym wcieleniu tez nam wychodzi milosc, zawsze wychodzi tez pozadanie, zeby nie pomylic z miloscia rodzinna.... czy musimy zrywac ta wiez skoro nikt sie nie krzywdzi?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Artuvia

Negatywna karma to nagromadzone negatywne energie emocjonalne z tych wcieleń. Były 4 wcielenia w których między Wami bardzo "iskrzyło" i te wzajemne negatywne energie do siebie (będące wynikiem pewnych zdarzeń w tamtych wcieleniach) przeszły na aktualne wcielenie. Rozpoczęliście to zycie "na minusie". Jakie energie są w Waszym przypadki, nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie czy to jest związek karmiczny. Bardzo długa i burzliwa znajomość, 15 lat, rozstania i powroty, brak konkretnej decyzji o byciu razem. Ja 15.08.1980, on 31.03.1974. Czy to relacja karmiczna którą trzeba przerobić i zakończyć? Czy to związek karmiczny i w końcu będziemy razem? Czy wasz związek jest związkiem karmicznym, jakie lekcje mamy do odrobienia oraz czy posiadacie dług wobec siebie ?

Edytowane przez mirabella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w związku z tym powinnyśmy zrobić przerobić i zakończyć? Skoro to już tyle wcieleń razem? Czy ktoś coś powinien odrobić? To naprawdę nie jest łatwa relacja. Kto kogo zranił i kto powinien odrobić. Prosze mi cos więcej napisac

Edytowane przez mirabella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Zbadanie waszych wcieleń, sprawdzanie energii itp, to dość złożona praca. Poszukaj w internecie, może ktoś zrobi Ci taką analizę ale obawiam się, że odpłatnie.

Generalnie, energie poprzednich wcieleń można oczyszczać. Dopiero wtedy okaże się, czy łączy was coś więcej niż tylko karma. Jeżeli coś więcej, to może to być dobry i silny związek. Jeżeli jedynym spoiwem jest karma, nic z tego może nie wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

powiedz mi skarbie jak sie zgadaliscie bo ja ...wyglada na to ,ze spotkalam TA osobe ,w bardzo dziwny sposob zesmy do siebie dotarli:) i troche skomplikowane jest wszystko ...co chcialabym wiedziec...jak wygladal poczatek?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahha normalnie ciesze sie ze trafilam na to forum :) mnie szczegolnie zaskoczylo to drzenie calego ciala bo nigdy czegos takiego wczesniej nie doswiadczylam hahhaha:D normalnie jestem gotowa na rozmowe z TYM kims...jak sie nadarzy okazja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 9/18/36/54

Druga osoba: 2/11/20/29/38

Suma dróg życia: 2/11/20/29/38/47/56/65/74/83/92

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 9/18/36/54

1PZ: 2/11/29

CP: 9/27

 

Druga osoba

DZ: 2/11/20/29/38

1PZ: 8/17

CP: 2/11

 

 

Jesteśce relacją karmiczną, a Wasza karma polega na tym, że oboje dzięki sobie możecie stawać się lepsi. Pani może mieć dobry wpływ na Pana i mogła wręcz zrewoluzjonizować panu życie swoim pojawieniem sie w jakiś sposób.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram .Wydaje mi się,że warto dzielić się wrażeniami z doświadczeń z takich związków.Niestety opisy interpretacyjne często się tu powtarzają .Przydadzą się doświadczenia osób zainteresowanych w celach porównawczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

zastanawiam sie czy jest mozliwe aby byc jednocześnie w dwóch karmicznych związkach??

Jestem w związku z mężczyzną który został określony jako karmiczny , ale mam jednocześnie wrażenie ze on jest w karmicznym związku ze swoją byłą żona .Mimo ze od ich rozwodu minęło sporo czasu (2 lata) i mimo to ze doznał bardzo wiele krzywdy od niej ciągle dązy do kontaktu z nią nie umie jak sam twierdzi od niej sie odciąc nie potrafi zyć z nią i bez niej .jest z jego strony bardzo silna więż z której nie potrafi sie uwolnić mimo to ze między nami jest uczucie i rozumiemy sie doskonale .Rozstajemy sie i wracamy do siebie bo tak samo nie potrafi zyć bezemnie .Dlatego zastanawiam sie czy jest możliwe aby być w dwóch karmicznych związkach ...a jeżeli tak to znaczy chyba ze sytuacja jest bez wyjścia ...

Edytowane przez Mija76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo.Związki karmiczne są trudne i właśnie to może być ta trudność ,że są dwa jednocześnie.Ja narazie przeszłam związek karmiczny z sumy dróg 7 i o tym mogę opowiedzieć.

Obecnie wpadłam na drugi suma dróg 9 i jak ten będzie w skutkach jak poprzedni to tragedia.Tu niestety jestem uwikłaana w trójkąt.

Z perspektywy lat te związki całe życie mi przemeblowały i żadne inne nie miały takiego wpływu.Ale niestety nic dobrego z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja nie mam nawet pojęcia co oznaczają liczby o których piszesz o tym ze jestem w związku karmicznym powiedziała mi kobieta stawiając tarot potwierdziła to na kolejnym spotkaniu po ponad pół roku wierze w to co mówiła bo reszta była niesamowicie wiarygodna .....czy Ty znając daty urodzenia potrafisz określić jaki to związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Niestety, określanie karmiczności związków za pomocą numerologii jest dość ogólne i niezbyt dokładne ale jak się niie ma innych narzędzi, to można od tego zacząć. Inna sprawa, to karma w związku może być oczyszczona więc wcale nie musimy jej nosić do końca dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Jest wiele metod uzdrawiania duchowego, które są tutaj pomocne. Można też za pomocą radykalnego wybaczania, tappingu itp...Pytanie, jak trudna jest karma i z ilu wcieleń pochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestescie karmiczni on ma z dnia urodzenia 6 a ty 6 z drogi zycia.Pozatym wasza relacja jest karmiczna rowniej to 14. Jest to relacja toksyczna,ciagle scieranie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy dowiedziałam sie ze nasz związek jest karmiczny uznałam ze to coś wspaniałego ,myślałam ze związek karmiczny to wielkie szczęscie

a tu czytam ze nie koniecznie ....czyli ze związki karmiczne potrafią być karmicznymi ? nie jest tak ze są to bardzo dopasowani do siebie ludzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Rozwód nie jest odcięciem energetycznym. Jeżeli ma karmę lub inne "uzależnienie" od byłej żony, to istniejące połączenia energetyczne miedzy nimi (na ogół między czakrami) trzymają go trochę "na uwięzi". To naturalne, że nie wejdzie w nowy związek kiedy się nie uwolnił ze starego.

Witam

 

zastanawiam sie czy jest mozliwe aby byc jednocześnie w dwóch karmicznych związkach??

Jestem w związku z mężczyzną który został określony jako karmiczny , ale mam jednocześnie wrażenie ze on jest w karmicznym związku ze swoją byłą żona .Mimo ze od ich rozwodu minęło sporo czasu (2 lata) i mimo to ze doznał bardzo wiele krzywdy od niej ciągle dązy do kontaktu z nią nie umie jak sam twierdzi od niej sie odciąc nie potrafi zyć z nią i bez niej .jest z jego strony bardzo silna więż z której nie potrafi sie uwolnić mimo to ze między nami jest uczucie ze kochamy sie i rozumiemy doskonale .Rozstajemy sie i wracamy do siebie bo tak samo nie potrafi zyć bezemnie .Dlatego zastanawiam sie czy jest możliwe aby być w dwóch karmicznych związkach ...a jeżeli tak to znaczy chyba ze sytuacja jest bez wyjścia ...bo jak długo mozna sie tak szarpać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artuvia

 

mam pytanie do Ciebie ...przeczytałam w poprzednich postach ze w związku moze sie okazać ze jest tylko karma . czyli moze być karma bez miłości?? nie jest to jednoznaczne karma i miłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Karma to nic innego jak negatywne energie przeniesione z poprzedniich wcieleń do aktualnego życia w celu ich "przerobienia" i wprowadzenia balansu i harmonii między ludżmi. Karma nie ma więc nic wspólnego z miłością. Karma zbliża ludzi do siebie ponieważ kiedy są blisko siebie łatwiej ją zrealizować. Ale potem zaczyna pokazywać swoje "pazurki" i zdradzać prawdziwe powody przyciągnięcia ludzi do siebie. Ale pamiętaj, że to są tylko negatywne energie które można uczyścić i uzdrowić. Mam bardzo sceptyczny stosunek do numerologii ponieważ jest wyliczana na podstawie daty urodzenia. U człowieka który ma trochę lat mogło wiele się zmienić na poziomie energetycznym w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Jasne, że może tak być. Możesz mieć z daną osobą np. 8 wcieleń z których 5 było fajnych a 3 negatywne. Ale musze Ci powiedzieć, że bywają związki tylko z negatywnymi poprzedniemi wcieleniami. Moim zdaniem do każdego przypadku należy podchodzić indywidualnie i tak też go badać. Poza tym samo stwierdzenie, ze związek jest karmiczny czy nie, nic nie daje i w niczym nie pomaga. Mój związek ok 10 lat temu był skazany na rozpad ponieważ znana Pani numerolog powiedziała, że karma jest tak duża, że szybko związek się zakończy. Po tych wszystkich latach mogę powiedzieć, że gdybym posłuchał numerologii, byłby to chyba największy błąd w życiu. Co prawda, trochę tych poprzednich wcieleń się naczyściłem ale teraz jest super. Ale gdybyś teraz zapytała numerologa o mój związek, wyszłoby to samo, co 10 lat temu czyli totalna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Jeżeli się upora....Dlatego pytanie powinnaś zadać w innym dziale - uzdrawianie a nie numerologia.

Kobieta która stawiała mi tarota przeraziła mnie tym co powiedziała na temat mojego życia .bardzo trafnie określiła sytuacje i stan w jakim sie znajduje .

 

z numerologii wynika ze nie jesteśmy dla siebie ,natomiast ona powiedziała ze kiedy on sie upora ze swoim poprzednim związkiem (a nie wiem czy to nastąpi kiedykolwiek)nasz będzie bardzo udany według tarota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sa karmiczni ona ma 1 z drogi zycia a on 1 w 1pz. Pozatym maja relacje karmiczna 9.wkleje ci charakterystyke od nas z forum Jeżeli suma dróg życia dwóch osób jest np. wibracją 9, to już wiemy, że to związek, który jest lekcją dla obojga partnerów, że jest to związek, w którym partnerzy jakby trwając będą musieli wykazać się w pewnym sensie dużą dojrzałością emocjonalną, dużą odpowiedzialnością, ktoś będzie musiał ponieść koszt tego związku po to, żeby on się nie rozpadł i wtedy również szuka się w układzie piramidy życia wibracji np. odpowiadających za silną koncentrację rodzinną.a relacje karmiczna 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.03.76 co ciekawe ty tez masz karme z jego zona tez masz 1 w 1pz,a wasza relacja to 7 tez ciezka do przepracowania i raczej sie niepolubicie.Chociaz nie chce cie programowac oczywiscie. Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co cieszko mi jest powiedziec. Moze jakies inne osoby z forum sie wypowiedza.

Ale numerologia jest numerologia a zycie zyciem wiec powaznie niesugeruj sie tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę poczytałam o tej wspólnej drodze 9 .Wynika z tego,że parnterzy w takim związku jak już został zalegalizowany lub jest długotrwały nie rozstają się zupełnie do śmierci.Mogą żyć obok siebie,żyć w innych światach ale nie rozejść.Nazwane to było samotność we dwoje.Niestety więc trudno chyba będzie.Ale to nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a czy do sprawdzenia czy zwiazek jest karmiczny potrzebna jest pełna data urodzenia tej drugiej osoby? Podejrzewam, że jestem w związku karmicznym z pewnym mężczyzną, ale niestety nie uda mi się zdobyć jego daty urodzenia, zgrywa bardzo tajemniczego poza tym ja nie chcę nic na siłę a on jest nieśmiały:/ znajm tylko rok urodzenia:( nie da się tego określić w inny sposób?? Z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

ja wlasnie mam ten sam problem , bylam z jednym mezczyzna 4 razy , nie potrafimy byc ze soba , a jak nie jestesmy to czujemy sie wzajemnie i myslimy caly czas o sobie , jak bysmy nie mogli bez siebie zyc..... nic z tego nie rozumiem ... wlasnie czekam na sprawdzenie czy to zwiazek karmiczny czy nie , powiem wam ze On mysli ze jestesmy tzn twin flame - blizniaczy plomien . Moze ktos cos na ten temat powie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kiedy jesteśmy zakochani po uszy, to jesteśmy pewni, że to związek karmiczny, bo mimo przeróżnych cierpień i przeszkód chcemy być z ta osobą, podejrzewamy, że to nasza bratnia dusza, tylko jak się dowiedzieć, czy jest to nasz "bliźniaczy promień" ? Czy ktoś na tym forum umie to obliczać, bardzo proszę o namiary na tę osobę?

Pozdrawiam wszystkich:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Carmelka

u mnie wyszło w obliczeniach ze jestesmy nie tylko karmicznym zwiazkiem ale i karmiczna miloscia, niestety doszło do rozstania, ale ....mam nadzieje na powrót:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carmelka, ja myślę, że jeszcze będziecie wracać do siebie i to nie raz:-)

( Doświadczyłam podobnych stanów rzeczy, nawet więcej - nadal w tym trwam )

Pozdrawiam i życzę Wam szczęścia :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do przerobienia mają dwie osoby (kobieta i facet), którzy są w związku karmicznym, a suma ich dróg życia to 2 z 11, przy czym on jest nr 9 a ona nr 2 z 11?

Edytowane przez Polaris
,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Carmelka

hmmm mialam tak samo, wzajemna cierpliwosc, tolerancja, to ponoć związek oparty na emocjach i sentymentach, ale ja nie jestem specjlaistką, może napisz do Anastel, albo Seid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mialam tak samo, wzajemna cierpliwosc, tolerancja, to ponoć związek oparty na emocjach i sentymentach, ...........

 

Na początku związku zazwyczaj są emocje i sentymenty - ostro wkracza "chemia", z czasem uczymy się być cierpliwi i tolerancyjni, bo nam coraz bardziej zależy. Och, miłość to nauczyciel, dobry korepetytor :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Carmelka

Nie jestem numerologiem ale z tego co wyczytalam i sama próbuję robic proste rozkłady to:

 

6 i 1 = moze Was laczyc zamilowanie do sztuki i nauki. Oboje lubicie rozwijac sie intelektualnie.

Szóstka jest skora do poświecania sie, a 1 do bycia liderem i czasem moze dochodzic do starć w zaspokajaniu obopólnych potrzeb....bo ta 1 jest niezalezna i lubi sama podejmowac decyzje, moze jej

przeszkadzac "wtrącanie się" szóstki, ta natomiast może poczuc się przy 1 nie w pełni doceniona.

jesli ta 6 tworzy sie z 15 to ta osoba powinna nauczyc sie panowania nad swoimi zmyslami, pragnieniami, moze byc rozchwiana emocjonalnie, wazne by nie dawala sie wykorzystywac przez innych i panowac nad sobą. Jakby taka lekcja zeby swojego megnetyzmu używac pozytywnie, nie detrukcyjnie. Bo 6 potrafi być bardzo magnetyczna.

 

 

1 z 10 to niby osoba o wewnetrznej harmonii i swiadomosci tego, po co jest. Potrafi szybko wprowadzac zmiany w swoim zyciu i nie powinna ich negowac, bo mogą być góry i doły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

wiele przepięknych i jednocześnie gorzkich słów można tu wyczytać.

 

Czy i mnie mogłby ktoś łaskawy określić relację między mną, a moim partnerem?

ja - 16.05.1991

on - 23.10.1980

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...