Skocz do zawartości

dwóch Panów


Trida

Rekomendowane odpowiedzi

Werko dziękuję za karcioszki :bukiet:

 

Zastanawiam się, jak potoczy się moja relacja z dwoma Panami. Mamy dość mocno ograniczony teraz kontakt. Pan X niby się z kimś spotyka na chwile obecną.

Oto karcioszki:

 

Pan X: Jak potoczy się Wasza znajomość do końca 2014 roku?

3 Monet, Rycerz Buław, As Kielichów, XV Diabeł, 2 Monet suma XXI Świat, II Kapłanka

A Wy nie jesteście karmiczni?

Odnowi się ta relacja z inicjatywy pana, będzie dużo uczuć, emocji i chemii, a pan będzie lawirował pomiędzy dwiema paniami...

Na razie będzie z dystansem, później stawiam na inicjatywę Pana i cóz - emocje, wspólne uzupełnianie się i może coś z tego być ;)

 

 

Pan Y: Jak potoczy się Wasza relacja do końca roku?

2 Kielichów, 6 Monet, XX Sąd, Król Kielichów - suma X Koło, I Mag

A tu ładnie... Jest wzajemne otwarcie na siebie, wzajemna fascynacja, fajne rozmowy, ciepło i uczucia i wzajemność, myślę że do końca roku to się nie zmieni, będzie równowaga w tej relacji, jakieś prezenty, podarunki i jeżeli coś się "przykurzyło" w Waszej relacji to nastąpi jej ożywienie i odnowienie, a pan zakochany, ciepły i czuły...

Podobnie uważam jak Wer - bd jakieś spotkanie, na którym bd trochę emocji, uczuć. Trochę wyjaśnień miedzy nami. Jakaś nadzieja i Pan zapłonie uczuciem.

 

Prosze o pomoc :)

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza

Pan X: Jak potoczy się Wasza znajomość do końca 2013 roku?

3 Monet, Rycerz Buław, As Kielichów, XV Diabeł, 2 Monet suma XXI Świat, II Kapłanka

 

mówiąc zwięźle, będzie się działo. Dużo wspólnych spotkań, tych zaplanowanych a także tych niespodziewanych. Atmosfera flirtu, z przyszłością na dobry romans. Pan będzie inicjatorem , Ty poddasz się temu co się będzie działo. Znajomość najeżona emocjami, bez poważniejszych deklaracji. Zastawia mnie jednak kapłanka na końcu, czy nie ma jakiejś kobietki w jego życiu ?

 

 

 

Pan Y: Jak potoczy się Wasza relacja do końca roku?

2 Kielichów, 6 Monet, XX Sąd, Król Kielichów - suma X Koło, I Mag

 

Tu bardzo podobnie, tylko z większą dawka zauroczenia sobą nawzajem. Zmienisz do Pana podejście o tyle iż uznasz go za ciekawego, inteligentnego a także atrakcyjnego. Tu będzie goręcej

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Zastawia mnie jednak kapłanka na końcu, czy nie ma jakiejś kobietki w jego życiu ?

Jest :) i to jest takie... miedzy mna a nia...

a nad kapłanka zastanawiam sie, czy to nie ja bede ta racjonalna strona związku czy cos w desen ;)

 

 

Tu bardzo podobnie, tylko z większą dawka zauroczenia sobą nawzajem. Zmienisz do Pana podejście o tyle iż uznasz go za ciekawego, inteligentnego a także atrakcyjnego. Tu będzie goręcej

to mnie zdziwiłas.. ;)

dziekuje :bukiet:

Odnośnik do komentarza

Także wzięłam kapłankę jako racjonalne podejście, jednak w towarzystwie diabła oraz świata, wydało mi się nieprawdopodobne. Diabeł w tym rozkładzie bardzo silnie działa więc faktycznie dużo będzie przyciągania cielesnego, myśli w tym kierunku-Ba, nawet prób. Jednak w ostateczności II monet przy skromnej asyście świata i Kapłanki nasuwa mi na myśl taką oto sytuację : Dochodzicie do jakiegoś etapu gdzie trzeba się zdeklarować, jedna z stron nie jest w stanie wybrać/ zdeklarować się co dalej, i zwyczajnie ucieka.

Moja pierwszą myślą było to że Pan wróci do bezpiecznych objęć mamy .

 

Drugi Pan o wiele bardziej rokujący ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz - w pierwszym układzie to ja chyba bd bała się deklaracji.

I ten Pan do mamy na pewno nie ucieknie :D ja chyba tez nie... okaze się z czasem.

Ale miło mi,ze widac kontakt miedzy nami.

 

A drugi Pan to taka ciapa niezdecydowana, że hej...

 

Będę weryfikowała oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Pan X: Jak potoczy się Wasza znajomość do końca 2013 roku?

3 Monet, Rycerz Buław, As Kielichów, XV Diabeł, 2 Monet suma XXI Świat, II Kapłanka

będzie się rozwijać relacja, jakieś trzy miesiace jeszcze zejść może na koleżeństwie, a póżniej od kwietnia lub tych okolic jedno z Was zacznie aktywniej pracować nad Waszą relacją dzieki czemu będzie okazja do obudzenia w sobie uczuc :)

 

Pan Y: Jak potoczy się Wasza relacja do końca roku?

2 Kielichów, 6 Monet, XX Sąd, Król Kielichów - suma X Koło, I Mag

tutaj pierwsze 2-3 miesiące zapowiadają się dobrze, a później hm jakby powrót kogoś z przesżłości. Coś mi sięwydajel, że zdecydiujesz sie ostatecznie na tego Pana jednak, a ten powyższy pójdzie w odstawkę jak tylko pojawi się okazja do relacji głębszej z tym albo jak sama przekonasz się, że z tym pragniesz być :)))

 

Powodzenia :okok:

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

do 2013? :zdziwko:

 

Pan X: Jak potoczy się Wasza znajomość do końca 2013 roku?

3 Monet, Rycerz Buław, As Kielichów, XV Diabeł, 2 Monet suma XXI Świat, II Kapłanka

spędzanie czasu w większym gronie, trochę nerwów, szybkich zwrotów akcji, niepewności, może czujesz się uczuciowo zależna od niego(dużo więcej myślisz o nim, głębokie zauroczenie), pod koniec roku będziesz się wahać, podejmiesz decyzję, co jest dla Ciebie ważniejsze

łączy Was praca/szkoła? Jeśli tak, to karty mogły też pokazać kontakty na tym terenie

 

 

Pan Y: Jak potoczy się Wasza relacja do końca roku?

2 Kielichów, 6 Monet, XX Sąd, Król Kielichów - suma X Koło, I Mag

tutaj miłe spotkania, możliwe, że nawet gdzieś na mieście lub zamówicie sobie coś do domu, jedno z Was może też obdarować drugą osobę czymś ważnym, relacja powinna odżyć i będziesz dużo o nim myśleć lub przypomnicie sobie coś z przeszłości i to będzie nad Wami przez jakiś czas krążyło

Odnośnik do komentarza
do 2013? :zdziwko:

literówka :D

mam nadzieje :>

 

spędzanie czasu w większym gronie, trochę nerwów, szybkich zwrotów akcji, niepewności, może czujesz się uczuciowo zależna od niego(dużo więcej myślisz o nim, głębokie zauroczenie), pod koniec roku będziesz się wahać, podejmiesz decyzję, co jest dla Ciebie ważniejsze

łączy Was praca/szkoła? Jeśli tak, to karty mogły też pokazać kontakty na tym terenie

Kurcze- my raczej wspólnych znajomych nie mamy. A łaczy nas- w sumie ani praca, ani szkołą poznaliśmy się przez blablacar ;)

 

tutaj miłe spotkania, możliwe, że nawet gdzieś na mieście lub zamówicie sobie coś do domu, jedno z Was może też obdarować drugą osobę czymś ważnym, relacja powinna odżyć i będziesz dużo o nim myśleć lub przypomnicie sobie coś z przeszłości i to będzie nad Wami przez jakiś czas krążyło

 

hmmm - bede weryfikowała :)

dziekuje :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

w takim razie trójka denarów mogła pokazać, że na początku będzie czysto koleżeńsko, jedno od drugiego się czegoś dowie i że każdy będzie mieć poza tą osobą swój świat (3 czyli nie sam na sam z tym wszystkim, będzie tam ktoś jeszcze...)

 

 

diabełek też mi ostatnio pokazał pokrzyżowanie planów, więc tutaj też może tak być... ale zazwyczaj w relacjach między kobietą a mężczyzną jest to silne przyciąganie - fizyczne/emocjonalne

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza
w takim razie trójka denarów mogła pokazać, że na początku będzie czysto koleżeńsko, jedno od drugiego się czegoś dowie i że każdy będzie mieć poza tą osobą swój świat (3 czyli nie sam na sam z tym wszystkim, będzie tam ktoś jeszcze...)

przyznaję, ze do tej pory tak było - byliśmy my ale ja kogoś miałam w głowie i on kogoś (i jest teraz z ta dziewczyna :P).

 

I powiem szczerze, ze się dziwie kartom na drugiego Pana, bo nie mamy kontaktu, ja go odcięłam i mam średnią chęć się z nim kontaktować a tu takie kwiatki :>

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

jeszcze rok 2014 się nie skończył, może jednak coś się odnowi...

 

jeżeli wcale(!) nie utrzymujesz z nim kontaktu, to karty mogły nie być szczere.... Ja tak próbowałam na jedną osobę, z którą nie rozmawiałam długi czas i zadałam kartom pytanie "dana osoba napisze do mnie/zadzwoni w pon/wt/śr/czw/pt/sb/nd?" i nawet przy kartach, które mówią o 100% odzewie, nadal nic się nie stało

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Pan X

 

będzie rozwój tej relacji, on może wyskakiwać z propozycjami, niekoniecznie dla Ciebie satysfakcjonującymi, widać jego lawirowania między dwiema paniami

 

Pan Y

 

bardzo ładnie, czułe spotkania, zabieganie,pan bardzo zaangażowany

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Pan X: Jak potoczy się Wasza znajomość do końca 2014 roku?

3 Monet, Rycerz Buław, As Kielichów, XV Diabeł, 2 Monet suma XXI Świat, II Kapłanka

Napocztku bedziecie dbali i starali sie o ta relacje lecz widac ze zaczniecie mijac sie z oczekiuwaniami jedna ze stron bedzie chciala milosci i stabilnosci natomiast druga bardziej zainteresowana strona fizyczna. I nastaną mysli czy chcesz inwestowac energie w ta relacje i mozliwe ze skupisz sie na Y

 

 

 

Pan Y: Jak potoczy się Wasza relacja do końca roku?

2 Kielichów, 6 Monet, XX Sąd, Król Kielichów - suma X Koło, I Mag

 

Tutaj beda spotkaniam czesty kontakt mozliwe ze nawet jedna ze stron przejmnie inicjatywe, mozliwe ze bedziesz musiala wiecej wlozyc w ta relacje lecz wkrotce sytuacja sie ozdrowi.

Wybaczycie spory i niedomowienia jezeli byly.

Widac ze mozliwe ze sei on zakocha.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość gość5

Pan X: Jak potoczy się Wasza znajomość do końca 2014 roku?

3 Monet, Rycerz Buław, As Kielichów, XV Diabeł, 2 Monet suma XXI Świat, II Kapłanka-pan bedzie zabiegal i to dość intensywnie- ale mam wrazenie, ze ni etylko oTwoje wzgledy

 

Pan Y: Jak potoczy się Wasza relacja do końca roku?

2 Kielichów, 6 Monet, XX Sąd, Król Kielichów - suma X Koło, I Mag-bardzo miła relcja- Pan zaangazowany chociaz za bardzo tego nie okazuje- bynajmniej wyglada na to, że w końcu wykrztusi z siebie co mu na sercu lezy :)

 

powodzenia Trido

Odnośnik do komentarza

Kochani częściowo zweryfikuję (po połowie czasu).

Z Panem X była moc, był buławowy, było odnowienie relacji, rozmowy, smsy, spotkanie ale... No on ma dziewczynę :D chociaż 'ciekawa' propozycja padła (nie przyjęłam jej).

 

A Pan Y... I tutaj bedę Was prosiła o radę ponieważ z Panem Y są jakieś smsy od czasu do czasu... Ale kontakt jest tak tragiczny, ze mi się chce płakać :(

Były propozycje spotkań, sporo pisaliśmy ale coś się urwało. Ja chciałabym odnowić to wszystko ale nie będę się narzucała.

Czuję, ze jestem teraz w tej 6 buław, ta równowaga, do której dążę i lekki zastój ale proszę Was o spojrzenie na te dwie kolejne karty:

XX Sąd i Króla Kielichowego - czy to muzę oznaczać odnowienie relacji w przyszłym półroczu? Bo nie ukrywam, ze na najbliższe trzy mce karty wypadły mi (w innym rozkładzie, którego na Forum nie wrzucałam) z 5 kieli na końcu więc do września nie liczę na fajerwerki...

Proszę ładnie o pomoc i opinię moje Rybki :D :buikiet:

Odnośnik do komentarza

Pan X: Jak potoczy się Wasza znajomość do końca 2014 roku?

3 Monet, Rycerz Buław, As Kielichów, XV Diabeł, 2 Monet suma XXI Świat, II Kapłanka

Pierwsza karta pokazuje, że to będzie układ trójkowy: Ty, on i jego dziewczyna. Myślę, że do końca roku się to nie zmieni, bo ostatnia karta pokazuje, że pan chce i wróbla w garści i gołębia na dachu. Raczej nie określi się konkretnie i będzie się próbował rozdwajać :P. Podobasz mu się i na pewno będzie stroszyć pióra i odstawiać tańce godowe- w ten sposób będzie próbował Cię rozpracować. Fajny z niego rycerzyk, więc niewykluczone, że nie pozostaniesz obojętna na jego zaloty. Ale karty pokazują chyba, że on ma dość niecne cele. Nie zdziwiłabym się gdyby zaproponował Ci układ seksualny za plecami tej drugiej dziewczyny. Wydaje mi się, że ta relacja się zakończy, bo Ciebie taki układ nie będzie interesować.

Pan Y: Jak potoczy się Wasza relacja do końca roku?

2 Kielichów, 6 Monet, XX Sąd, Król Kielichów - suma X Koło, I Mag

A tutaj jest szansa na rozwój fajnej relacji. Jeśli teraz macie zastój w relacji to sąd i koło z podsumy mówią, że to może się zmienić i nastąpi jej reaktywacja. Jeśli oczywiście któreś z was wyciągnie rękę do drugiego, wykona jakiś gest. Jeśli tak się nie stanie, to obstawiam, że los jednak i „coś” Ci podeśle. Jeśli nic się między wami nie ruszy to wydaje mi się , że Ty dość szybko się z tego otrząśniesz i pojawi się w Tobie otwartość na innych mężczyzn. I wówczas niewykluczone, że jakiś się zjawi. Bliższa jestem drugiej opcji, bo coś mi się zdaje, że będziecie jednak siedzieć i czekać, aż jakieś niewidzialne siły za was zadziałają :P.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Roszpunko Perełko dziękuję ;* :bukiet::przytul:

Nie zdziwiłabym się gdyby zaproponował Ci układ seksualny za plecami tej drugiej dziewczyny.

Już zaproponował :lol_na: nie zgodziłam się no bo hallo…. Ale fakt – baaaaaardzo trafna interpretacja :)

Masz pw Maluchu :P

Odnośnik do komentarza

Wiesz co Trida Sąd+Kielichowy to może być jakiś zryw, ale kielichowi mają to do siebie, że są bierni niestety i nawet jak jest zryw to potem zastój. Ewentualnie to może oznaczać Twoje "ożywienie", w tym sensie, że pan przestanie Cię interesować, bo pojawi się jakiś nowy kielichowy :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Wiesz co Trida Sąd+Kielichowy to może być jakiś zryw, ale kielichowi mają to do siebie, że są bierni niestety i nawet jak jest zryw to potem zastój. Ewentualnie to może oznaczać Twoje "ożywienie", w tym sensie, że pan przestanie Cię interesować, bo pojawi się jakiś nowy kielichowy :)

 

Nawet Sanyuszka Ci mówi, że się poskładasz do kupy :P.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mało inicjatywy widzę w tych kartach, spokój raczej. Jakieś spotkania, 2 pucharów z 6 monet to raczej nie są ciepłe gesty, tylko jakby to powiedzieć takie poprawne, bo tak wypada czy trzeba. Podsuma mówi o zmianie i ten Mag... Chyba ktoś nowy się pojawi. Powiedz czy ten Pan jest z trygonu wody??

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Linkinia

Pan X: Jak potoczy się Wasza znajomość do końca 2014 roku?

3 Monet, Rycerz Buław, As Kielichów, XV Diabeł, 2 Monet suma XXI Świat, Cesarzowa

Znajomość będzie się rozwijała, widać dużo inicjatywy pana. Myślę, że możesz mieć nadzieję na coś więcej, aczkolwiek będziesz wiedziała cały czas, że pan lawiruje między Tobą a inną panią, co pokazaly karty. Diabeł wskazuje na ograniczenia w relacji, na pewne zahamowania. Powinnaś być mimo wszystko zadowolona.

 

Pan Y: Jak potoczy się Wasza relacja do końca roku?

2 Kielichów, 6 Monet, XX Sąd, Król Kielichów - suma X Koło, I Mag

A tu bardzo ładne karty. Ewidentnie widać, że relacja będzie bardzo bliska, pan zaangażowany, czuły, wspierający i zapatrzony. Randki, spotkania, podczas których odrodzi się coś co było dawniej między wami lub się dopiero narodzi.

 

Powodzenia! ;)

Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123

Pan X: Jak potoczy się Wasza znajomość do końca 2014 roku?

3 Monet, Rycerz Buław, As Kielichów, XV Diabeł, 2 Monet suma XXI Świat, II Kapłanka

 

będziesz mu się przyglądać, zwracać uwagę na sczegóły, jest tutaj uznanie wzajemne, obydwoje jesteście pewni siebie i jest chemia między Wami :) ciągnie Was wzajemnie, rycek buław + as kiel + diabeł, uważam że Wasza znajomośc bedze sie mocno rozwijać, romanse w tym też się chowają :) no i 2 monet łączenie przyjemnego z pożytecznym , łączą Was sprawy zawodowe lub jakieś inne poza prywatnymi ? :) sumowanie: jest tutaj jakieś osiągniecie celu, a nie planujecie jakiejś podóży czy coś ? dużo zalezec bedzie od Ciebie jak ta znajomosc się rozwinie :) ale szanse są ogromne, ale stawiam że relacja pozostanie bardziej romansowa niż strikte uczuciowa

 

 

Pan Y: Jak potoczy się Wasza relacja do końca roku?

2 Kielichów, 6 Monet, XX Sąd, Król Kielichów - suma X Koło, I Mag

 

A tu z kolei widać więcej uczuć, i już na wstępie 2 kiel., również wzajemne przyciąganie ale bardziej na tle emocjonalnym niż jak fizycznym tak jak w przypadku pana Xa, też są jakieś wzajemne zależności, współpraca więc chyba z tym Panem rowniez mogą Cię łączyć sprawy zawodowe, w pewnym momencie trwania waszej relacji wydarzy się coś takiego- ważnego co uświadomi Ci że ten człowiek jest bardzo dobrym materiałem dla Ciebie.... myślę że nastąpi przełom i dostrzerzesz w nim ciepłego,kochającego ,troskliwego faceta :) i w Tobie też narodzą się głębsze uczucia, sumowanie: wskazuje na to że jesteście karmiczni i że łączy Was silna więź :)

Odnośnik do komentarza

Paulinqo świetnie trafiłaś z moim karmicznym hehe ;)

 

Pan X - łączą nas tylko sprawy prywatne. Poznaliśmy się przypadkiem hehe ;) anse romanse były takimi zrywami. Chwilowo zastój :P

 

Dziękuję i na pewno będę weryfikowała :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...