Skocz do zawartości

2 krótkie dla kolegi: praca i wyjazd


roszpunka79

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega K. poprosił mnie o postawienie kart na dwie sprawy:

 

1. Czy K. otrzyma propozycję pracy w Budapeszcie? (weryfikacja nastąpi dość szybko, 13 lutego jedzie na rozmowę kwalifikacyjną)

 

II Miecze (Pokój), Świat, Książę Dysków

 

Mogą się zastanawiać, bo jakiś drugi kandydat będzie brany pod uwagę, ale ostatecznie mężczyzna (pewnie szef) zdecyduje o zatrudnieniu go i K. wyjedzie do Budapesztu. Lub to on będzie z jakichś powodów rozważać propozycję tej pracy, ale zdecyduje się i wyjedzie.

 

2. Jak zrealizuje się jego pragnienie, by jego dziewczyna wyjechała tam z nim?

 

8 Dysków (Roztropność), 4 buławy (Spełnienie), 4 Kielichy (Przepych)

 

Wyjedzie, ale ta decyzja zostanie podjęta zbyt szybko i może się okazać, że dla niej lub dla nich jako pary nie będzie ona korzystna. Albo to on podjął decyzję o wspólnym zamieszkaniu zbyt szybko, zaproponował jej to, ale ona propozycję odrzuci i zostanie w domu. Tutaj nie mam pewności, ale bardziej skłaniam się do drugiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Kolega K. poprosił mnie o postawienie kart na dwie sprawy:

1. Czy K. otrzyma propozycję pracy w Budapeszcie? (weryfikacja nastąpi dość szybko, 13 lutego jedzie na rozmowę kwalifikacyjną)

II Miecze (Pokój), Świat, Książę Dysków

Nie od razu. Bedą się zastanawiali ale Świat pokazuje tutaj wg mnie wyjazd ('w świat') a denarowy to początkowe zarobi, wdrążanie sie w nową pracę.

 

2. Jak zrealizuje się jego pragnienie, by jego dziewczyna wyjechała tam z nim?

8 Dysków (Roztropność), 4 buławy (Spełnienie), 4 Kielichy (Przepych)

Nie od razu ale wyjedzie za nim. Będzie sie zastanawiała, czy podjęła dobra decyzję.

 

Btw- jakiej talii uzywałas?

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

na mojej karcie dwa miecze są ze sobą skrzyżowane i tak karta pokazuje mi, że nic dalej nie ruszy(brak przejścia, zakaz wstępu)

kolejna świat także mi nie mówiła o podróżach, bardziej o czymś podobnym co karta wyżej z tą różnicą, że tutaj jesteśmy szczęśliwsi z tego

paź denarów to także zero aktywności

może i nie dostanie tam pracy, ale w innym miejscu na pewno

 

 

8 denarów to ciężka praca w pojedynkę i pokazuje mi, że w tym czasie jesteśmy bardziej zajęci pracą

4 buławy też jeszcze mi nie pokazały przemieszczania się - jest radość, owszem, ale w czterech ścianach, 4 to także ograniczenia, z poza których się nie wychodzi

4 kielichy to jak dla mnie zniechęcenie

sądząc po kolejnych trzech kartach do niczego podobnego nie dojdzie, a jak już to znacznie później i ta osoba, do której się wyciągnie rękę nie będzie skakała z radości

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja: K. otrzymał propozycję zatrudnienia w Budapeszcie i od 1 kwietnia zaczyna tam pracę. Zanim otrzymał odpowiedź od pracodawcy, zastanawiał się czy w ogóle jpropozycję przyjąć, jeśli padnie. Powodem były jego wątpliwości dotyczące charakteru pracy, o których dowiedział się na rozmowie. Jemu zależało na kontakcie z klientem, a okazało się, że praca będzie związana bardziej z przepisami, procedurami etc. Negocjował też warunki finansowe, skutecznie. Ostatecznie zdecydował się na tę pracę. Dziewczyna póki co jest zdecydowana z nim wyjechać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...