Skocz do zawartości

Czy dojdzie do spotkania? weryfikacja....


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja z panem wygląda tak, że mamy kontakt netowy, smsowy... Czasami zdarzy się stagnacja maksymalnie dwutygodniowa. Wcześniej mięliśmy fajne kontakty, spotykaliśmy się, ale od ponad 3mcy ewentualnie zdarzają się przypadkowe spotkania, gdzie zamienimy po kilka słów. A zamierzenia spotkaniowe się nie spełniają.

Dzisiaj popisaliśmy i czuję, że tym razem do spotkania dojdzie - dlatego karty mogą być nieco skłamane :P

 

Czy do końca tygodnia ( 16.02 ) dojdzie do spotkania? 2mieczy, as denarow, 3denarow -> kochankowie

Myślę, że dwójka mieczy przy tych kartach jest nieco bardziej optymistyczna i mówi o dyskusji, chęci rozstrzygnięcia czegoś... Myślę, że są szanse na spotkanie.

Jak przebiegnie? Wypadło 9pucharów wyciągnęłam diabeł, król buław, król denarów

Spotkanie będzie świetne, dobre samopoczucie. Diabełek może mówić o uniesieniu bądź dążeniu do tego.... Pierwszą myślą odnośnie dwóch ostatnich kart było, że spotkanie może być gdzieś, gdzie będziemy w towarzystwie...

Ale analizując katy może być, że Pan pokaże się z innej strony - lepszej.

Odnośnik do komentarza

heh, no właśnie, 3 denarów mam w podobnym rozkałdzie na końcu i wiem, że nic nie wiem.

 

ale interpretując Tobie: tak, dojdzie do spotkania

Pan na początku moze byc nastawiony romansowo, pod koniec troche spoważnieje, ale pozytwynie.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Kochankowie to dopiero podejmowanie decyzji. Dopóki któreś z was tego nie zaproponuje to takie gdybanie, dlatego może weź sprawy w swoje ręce, inaczej będziesz czekać.

 

A spotkanie /o ile do niego dojdzie /będzie skupiło się na Panu - jego osobie i przez to możesz poczuć się gorzej /diabeł/ i na koniec stwierdzisz ze Pan bardziej nadaje się na kolege /król denarów/ .

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Czy do końca tygodnia ( 16.02 ) dojdzie do spotkania? 2mieczy, as denarow, 3denarow

jeżeli bym miała czytać te karty jako - przeszłość(2 miecze) - teraźniejszość(as denarów) - przyszłość(3 denary), to tak, do spotkania powinno dojść i jak nie w większym gronie, to może gdzieś na mieście albo wychodzicie z założenia, że ma to być tylko koleżeńskie

 

jeżeli tak ogólnie, tzn. wtedy by było tak, że pierwsza karta to odpowiedź reszta tło/powód, to do wspólnego spędzenia czasu nie powinno dojść(2 mieczy=stop - przynajmniej u mnie), a powodem może być to, że coś mu nagle wyskoczyło(as denarów)

 

 

Jak przebiegnie? Wypadło 9 pucharów wyciągnęłam diabeł, król buław, król denarów

a) nie będzie spotkania: tutaj może o tym mówić diabeł na początku rozkładu, plany zostaną pokrzyżowane

B) będzie: na początku "pod napięciem" i przyjemnie, a później spowolnienie, bardziej dojrzała postawa

 

 

obstawiam, że jednak nic nie będzie

Odnośnik do komentarza

Powiedziałabym, ze w tym tyg się dopiero dogadacie nt spotkania a 3 buław otwiera Wam drogę do spotkania w następnym tygodniu.

 

A spotkanie na pewno w miłej atmosferze ;) Pan będzie miał 'dwie twarze' wg mnie, w diable - powinnaś na niego uważać, nie dać po sobie poznać wszystkiego, zachować pewne karty dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Czy do końca tygodnia ( 16.02 ) dojdzie do spotkania? 2mieczy, as denarow, 3denarow

Jakiś czas czekałaś na spotkanie która było odwlekane,rozważne(co mówi 2mieczy) Pojawia się łut szczęścia,pokazuje się brama wiodąca do zadowolenia.To początek etap powstawania (co mówi as denarow)Znajomość zostanie kontynuowana.Do spotkania dojdzie,karta wskazuje na duże zainteresowanie.Kochankowie to romans ale nic stałego na lata.:energia:

Jak przebiegnie? Wypadło 9pucharów wyciągnęłam diabeł, król buław, król denarów

Spotkanie minie przyjemnie w luksusie,ale czy do końca będziesz zadowolona? Diabeł nie jest kartą miłości i nie idzie w parze z uczuciem,mówi uważaj nie angażuj się.Aczkolwiek oczaruje cię ten gościu swoim wyglądem stylem obyciem ,ale nie jest osobą która się zaangażuje ,facet lubi chyba być niezależnym.

Odnośnik do komentarza

Czy do końca tygodnia ( 16.02 ) dojdzie do spotkania? 2mieczy, as denarow, 3denarow

- Jak na razie widać, że jest zamknięcie w temacie spotkania/2 mieczy/.

Szansa niby jest na to /jak się dogadacie/, ale to wszystko wiąże się bardziej z pomaganiem sobie w czymś, /jakieś prezentacje, pokazy/.

Jak przebiegnie? Wypadło 9pucharów wyciągnęłam diabeł, król buław, król denarów

- 9 puch - ot sobie jestem i dobrze mi z tym.

- Diabła chyba wyciągnęłaś aby zakombinować i wykorzystać jakąś okazję- co to może być?

On w kartach Króla nie pokaże, że potrzebuje jakiejś pomocy, ale sądzę, że możesz mu się w czymś "przydać" - co w efekcie wyjdzie na +

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Czy do końca tygodnia ( 16.02 ) dojdzie do spotkania? 2mieczy, as denarow, 3denarow -> kochankowie

wg mnie do spotkania dojdzie, choć początkowo możecie nie mieć tegfo w planie, jakb przypadkiem możecie wpaść na siebie czy coś w tym stylu.

 

Jak przebiegnie? Wypadło 9pucharów wyciągnęłam diabeł, król buław, król denarów

będziecie mile zaskoczeni i porozmawiacie sobie. Pan będzie wiódł prym i kierował rozmową :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Czy do końca tygodnia ( 16.02 ) dojdzie do spotkania? 2mieczy, as denarow, 3denarow -> kochankowie

 

dojdzie,ale w przyszłym tygodniu

 

Jak przebiegnie? Wypadło 9pucharów wyciągnęłam diabeł, król buław, król denarów

 

pójdziecie chyba do knajpy, mozliwe, ze będzie Was więcej,ktos tu okaże się sponsorem:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...