Jump to content
Guest truskawka

Horoskop celtycki - Jałowiec

Recommended Posts

Guest truskawka

Jałowiec - 25 styczeń - 3 luty i 26 lipiec - 4 sierpień

 

Wierność — Inteligencja, dowcip, zdolność do analizowania i dedukowania — skłonność do refleksji.

 

Drzewo z rodziny cyprysowatych. Drewno jałowca odporne jest na gnicie. Szpilki ustawione naprzeciwlegle lub w okółkach. Nasiona zwane szyszkojagodą. Ludzie urodzeni w tym okresie są zdrowi, pełni optymizmu. W życiu dążą do osiągnięcia sławy i pieniędzy. Cechuje ich surowość, pedantyzm, a zarazem bałaganiarstwo. Posiadają inteligencję połączoną ze skłonnością do refleksji. Nie lubią samotności. Są życzliwi i wierni w przyjaźni.

 

Mocny, solidnie i muskularnie zbudowany jest ten cyprys, często o powierzchowności wieśniaka. Nie trzeba mu wiele do szczęścia. A życie układa sobie zależnie od okoliczności i wszędzie w każdych warunkach potrafi być zadowolony, pogodny, pełen optymizmu. Będzie długo młody z takim usposobieniem. W życiu pragnie dwóch rzeczy: pieniędzy i sławy, reszta marginesowa. Nie lubi samotności, chce zawsze być otaczany rodziną i przyjaciółmi, ale nie jest sentymentalny. Jest bujny i surowy, gwałtowny i oportunistyczny, pedantyczny i bałaganiarski. W ogóle indywidualność przedziwna. Nie znosi dyskusji a lubi się wypowiadać. Jego giętki charakter ułatwia mu życie. W miłości gwałtowny i niezaspokojony, posiada piękną cechę — życzliwość i wierność w przyjaźni. Jego żywa inteligencja połączona jest ze skłonnością do refleksji. Życie ułoży sobie spokojnie dozując pracę i przyjemności, ale mimo wszystko czegoś mu będzie zawsze brakowało...

 

Osobowość tego Znaku jest pełna kontrastów. Cyprys to pedant i bałaganiarz w jednej osobie, zacietrzewia się podczas dyskusji, ale przeważa w nim oportunizm. Dość elastyczny charakter ułatwia mu życie, rzadko wdaje się w poważniejsze konflikty. Żyje na uboczu i niewiele mu potrzeba do szczęścia. Nie dla niego gala i przepych; nie da się skusić blichtrem. Unika jak zarazy morowej eksponowanych stanowisk i konieczności pokazywania się na forum publicznym. Uznaje prosty i surowy tryb życia: małe mieszkanko, skromna posadka, byle tylko samodzielnie. To idealny obywatel państwa socjalistycznego ! Jeśli zdarzy się, że odziedziczy willę ( sam nigdy jej nie kupi ) to rozda lub wyrzuci wszelkie gadżety, ozdóbki i figurynki. Wnętrze urządzone przez Cyprys jest siermiężne, przypomina po trosze celę zakonnika i wiejską izbę. Dzięki tak zaniżonym wymaganiom znak ten ułoży sobie życie w każdych okolicznościach i będzie tryskał optymizmem. Ma jednak kłopoty ze znalezieniem życiowego partnera, bo kto zgodzi się na jego program minimum ? W małżeństwie jest wierny, ale choć kocha głęboko, nie potrafi okazać czułości. Cyprys lubi marzyć, odpływa w świat fantazji, do którego nikt nie ma wstępu. O czym marzy, skoro tak mało oczekuje od życia ? Tego nikomu nie powie.

 

źródło - Horoskop Celtycki - Drzewa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Jałowiec - Wierny

25 stycznia - 3 luty

26 lipca - 4 sierpnia

 

Jałowiec kocha życie, jest energiczny, pracowity i zaradny. Praca to dla niego wszystko, sukces zawodowy daje mu szczęście i poczucie spełnienia. Nie znosi samotności, w miłości bywa niezaspokojony, jest wierny i żywiołowy. W przyjaźni oddany, zawsze służy pomocą. Bywa roztargniony i bałaganiarski.

 

źródło - horoskopy,horoskop horoskop celtycki,jałowiec,horoskop codzienny,horoskop erotyczny,horoskop indywidualny,horoskop partnerski,biorytmy,astrologia,ezoteryka,horoscope,zodiac,daily horoscope,free horoscope

Share this post


Link to post
Share on other sites
Greg1982Fr

Zgadza się wszystko, za wyjątkiem tej samotności ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Radiana

To ja jalowiec kłujący - zgadza sie hihiihi:uscisk:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest agnieszka007

JAŁOWIEC

 

 

Ludzie,którym patronuje jałowiec,cieszą się dobrym zdrowiem,są optymistami.Marzą o tym,by odnieść w życiu sukces.Nie lubią samotności,wolą być w centrum zainteresowania,mają wielu bliskich znajomych i przyjaciół.Są otwarci i wierni w przyjaźni.Lubią plotkować i prowadzić długie dyskusje,ale nie po to,by spierać się czy przekonać kogoś do swoich racji,tylko z gadulstwa i potrzeby towarzystwa.

Jałowce niezbyt łatwo się zako****ą,a jeśli nawet,to mają problem ze znalezieniem partnera,który szczerze odwzajemniłby ich uczucia i zgodzi się być z nimi całe życie.Gdy jednak zakładają rodzinę,są wiernymi,odpowiedzialnymi mężami i żonami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...