Jump to content
Guest Kerazan

Kamienne kręgi - Węsiory

Recommended Posts

Guest Kerazan

Polecam wszystkim to miejsce. Na pomorzu jest kilka takich miejsc, a Węsiory są jednym z najliczniej odwiedzanych i bardzo silnych miejsc mocy.

 

Węsiory

Share this post


Link to post
Share on other sites
ga-ja

Tak, dokładnie. Można odczuć bardzo dziwną energię. Gdzie jeszcze można wybrać się w podobne miejsce w woj. pomorskim? Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest pideha

Odry w Borach Tucholskch

Edited by pideha

Share this post


Link to post
Share on other sites
PIOTR GRUDA

Witam Wszystkich po dłuższej przerwie.

Kręgi mocy w Węsiorach różnią się dość znacznie między sobą kolorami promieniowań wiodących. Promieniowanie bieli występuje tylko w jednym z kręgów. Daje to całkowicie różne oddziaływania na biopole. W jednym z kręgów występują trzy kamienie: Król, Królowa i Księżniczka. Dwa pierwsze mają względem siebie pzeciwną polaryzację radiestezyjną w kierunku pionowym. Całe miejsce mocy o bardzo dużym natężeniu pozytywnego promieniowania. Poza środkami kręgów proponuję zainteresowanie się poszczególnymi kamieniami na ich obwodzie.

W Węsiorach prowadziłem w tym roku pozaprogramowe zajęcia ze studentami psychotroniki w zakresie autoenergetyzacji i rozwijania zdolności odbioru pozytywnych geopromieniowań.

Polecam:

Kamienne Kręgi w Węsiorach | Biuro-Duchow

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
beataus

Zgadzam się Węsiory ok, Odry jeszcze bardziej ok ale ostatnio odkryłam Pokaini, to dopiero jest moc!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Meggi17

Węsiory miejsce samo w sobie piękne, ale jak dla mnie oddziaływanie zbyt silne.Dało znać o sobie złe samopoczucie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
KazOle

Kręgi w Węsiorach uważam za "słabe" energetycznie. Są niekompletne - brakuje kamieni na obwodzie tych kręgów dlatego energia w nich miesza się z energią otoczenia poza kręgami. Szczególnie w kręgu ofiarnym (tym najbliżej jeziora). Po za tym teren był rozkopywany przez archeologów w poszukiwaniu szkieletów rzekomych Gotów i Gepidów. Jednak po pobycie w nich nastąpiło u mnie wyciszenie i uspokojenie. Jednak 3 krąg Strażnika uważam, że jest kompletny, dość silny choć wejście na bosaka jest trudne i ryzykowne (chybotliwe kamienie). Jak większość kręgów posiadają różne energie ale zasadniczo znajdują się w punktach skrzyżowania 4 żywiołów. Dlatego też są nad brzegiem jeziora (żywioł wody), jak i znajdują się w okolicy wzniesienia w lesie (żywioł powietrza). Energia przepływającego strumyka w dolince (po prawej od głównej ścieżki) napędza, kręci energią w lewo.

Mam zdjęcia tych kręgów ale nie dało rady ich zamieścić.

Edited by KazOle

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Meggi17

W Węsiorach byłam trzy razy. Dwa pierwsze wspominam bardzo pozytywnie.Wiadomym jest, że działanie energii jest tu tak samo silne jak na Wawelu (tam byłam wiele razy i nigdy żadnych negatywnych odczuć). Przebywanie w kamiennych kręgach w Węsiorach uspokaja, wzmacnia siły witalne, a nawet działa leczniczo na niepłodność; możemy odzyskać harmonię i spokój. Z punktu widzenia bioenergoterapeutycznego kręgi emitują bardzo przyjazną energię. Zwłaszcza w kręgu zwanym „Głównym” lub „Sędziowskim” występuje silne promieniowanie w kolorze bieli radiestezyjnej. Ten kolor uspokaja, harmonizuje pracę poszczególnych czakr, wzmacnia cały organizm, w tym układ odpornościowy. Kamienne kręgi gromadzą bardzo silną energię. Warto pamiętać jednak, że kręgi nie zawsze mają ją pozytywną. Ostatni swój pobyt wspominam właśnie z tego powodu źle.Prawdopodobnie był to czas oczyszczania się energii kręgów, które wówczas schładzały się bardzo mocno. Przebywanie tam, w pobliżu jeziora zaskutkowalo tym, że było mi słabo, wystąpiły zimne poty, opuściły mnie siły witalne, wystąpiły dreszcze, drżenie rąk i nóg, kołatanie serca, mdłości i silny ból głowy. Wszystko ustąpiło zaraz po wyjeździe z Węsior. Nie ulega wątpliwości, że to miejsce o silnym oddziaływaniu i m.in. dlatego tak fascynuje radiestetów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
anavrin

Kamienne kręgi są również w Grzybnicy. Nigdy nie miałam styczności z takim miejscem, ciekawa jestem co poczuje osoba nie wyćwiczona w odbieraniu tych energii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
KazOle

Grzybnica. Kilka kręgów. Działanie tych kręgów zależy od pory roku, dnia itp. Latem sporo turystów którzy błąkają się nie wiadomo po co po tym miejscu nawet z psami. Więc nie ma tak bardzo potrzebnego odosobnienia i spokoju by zaznać jak działają kręgi. Najmocniej zadziałały jak byłem w dniu swoich urodzin a te trafiły w Wesak.

Można zrobić zdjęcia techniką "pod światło" - według znawców im bardziej uduchowiona osoba tym bardziej kolorowe zdjęcie. Pierwsza fotografia zdjęcie głównego, centralnego kręgu (na wprost wejścia). Drugie zdjęcie tego kręgu głębiej w lesie zwanym Mistrzowskim. Wał ziemny utworzyli archeolodzy szukając nie wiadomo czego  przez wymyślonych przez nich Gotów i Geptydów. Moje odczucia przy pierwszej wizycie: silne pulsowanie w tzw. "trzecim oku" zaczynające znać o sobie już jakieś 50 metrów od otaczających go kamieni. Jest jeszcze jeden krąg w lesie (po prawej od wejścia), najnowszy ma na mnie specyficzne działanie. Jednak nigdy nie udaje mi się znaleźć 2 godziny spokoju by ktoś nie błąkał się po tym miejscu w bliżej nieokreślonym celu, a mam 200km do tego miejsca.

2132593041_Obraz007.thumb.jpg.c289fba4d92915e0ec3ae51c46236cef.jpgNowy-24a.thumb.jpg.1285edc0f04d71f3456654d550d99573.jpg

 

  • Like 2
  • Super 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trida

KazOle - mowa o Grzybnicy pod Koszalinem?

Znasz coś jeszcze z Zachodniopomorskiego?

Moja lista:

- Katedra Szczecin
- Puszcza Bukowa
- Pałac w Tucznie (okolice Wałcza)
- Łagów Lubuski - zakon Joannitów (niedaleko Świebodzina)
- Chwarszczany - kaplica Templariuszy (przed Kostrzynem)
- Grzybnica - kamienne kręgi (za Koszalinem)
- Wieś Buk / Dobra Szczecińska - kamienne kręgi (do sprawdzenia)
- Trzebiatów - były klasztor Norbertanek 
- jezioro Gardno/ Grodno koło Wisełki (wyspa Wolin)
- Wzgórze Chramowe w Pyrzycach

  • Like 4
  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...