Skocz do zawartości

Uprzejmie proszę MoNia39 o analizę czakr. Pięknie dziękuję.


Gość dykta81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dykta81

Dobry wieczór,

 

MoNia39, jeśli będziesz mogła i miała czas, to ja bardzo proszę o sprawdzenie czakr. Od niedawna szukam i czytam informacji na ten temat, generalnie miałam kiepskie ostatnie 2 lata, które trochę dały mi popalić, teraz powoli (tak mi się wydaje i czuję) łapię wiatr w żagle. Dużo dają Wasze przekazy ReiKi i jak pisałam jestem za nie ogromnie wdzięczna. Myślę, że sprawdzenie czakr bardzo by mi się przydało. Dziękuję za pomoc. Marzena 14 grudnia 81'

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

O.k. :)

 

1.-20

2.-10

3.+10

4.-15

5.+5

6.+10

7.+5

 

No trochę te czakry niesharmonizowane. Spory ubytek i blokada na czakrze podstawy- tu może być brak witalności, problemy finansowe i ogólnie tracenie gruntu pod nogami. Czakra serca troche tez kiepska.Tu jest brak miłości, spokoju i radości.Byc może ktoś Ci "dokopał" i na skutek traumy, przeżycia ta czakra tak"siadła".

 

Witalność na teraz jest ok. 60 % czyli mało...

Brakuje Ci mocno elementu ziemi w twojej energetyce.To jest właśnie brak gruntu w życiu.Dużo spacerów i kontaktu z przyrodą polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dykta81

MoNia39 jesteś Wspaniała, ogromnie Tobie dziękuję.

Wszystko się zgadza, z finansami licho ale pracuję nad tym i mam nadzieję, że wreszcie uda mi się wyjść z dołka na wyżyny:))

a co do serca - strzał w 10! poranionone, mocno skrzywdzone. Po 15 latach po raz 3 (i ostatni) zostawił mnie długoletni partner(wymiana na młodszy model i brak lojalności, dojrzałości,wyrachowanie w działaniach, manipulowanie i oszukiwanie mnie w żywe oczy), z tego co się dowiadywałam była to relacja karmiczna. Bardzo mnie to zabolało,i w sumie to miałam i mam żal do siebie, że się tak mocno zaangażowałam, nadszarpnięta jest moja wiara w ludzi, w przyjaźń i generalnie w relacje. Staram się tę sferę też uzdrawiać, uczę się medytować, mam nadzieję, że uda mi się pozytywnie to wszystko poskładać i odzyskać spokój i szczęście i czuć się spełnioną w wielu aspektach mojego życia.

Jeszcze raz dziękuję za pracę i wskazówki oraz za cudowne przekazy Reiki. Bardzo się cieszę, że odkryłam to forum, niesmowita skrabnica wiedzy oraz, że są tu osoby tak chętne do pomocy i wyjaśniające to co nurtuje, gnębi, co nieznane jak m.in Ty MoNiu39.

 

pozdrawiam i życzę samych słonecznych i radosnych dni

Edytowane przez dykta81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...