Jump to content

Horskop celtycki - lipa


Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

Lipa - 11 - 20 marzec i 13 - 22 wrzesień

 

Sceptyk — Inteligencja, zdolności organizacyjne i zmysł obserwacji. Realizm.

 

Drzewo lubiane i bardzo cenione, często sadzone w parkach. Cenne miękkie drewno łatwe w obróbce. Ma pachnące kwiaty, cenione w zielarstwie. Ludzie urodzeni w tym okresie są wytrwali i niezależni. Cenią sobie stabilizację. Mają charakter łagodny i ustępliwy. Posiadają wiele uroku osobistego. Są niestali w uczuciach i poglądach.

 

To dziwne może, ale lipa z wiekiem cieszyć się będzie większym powodzeniem i uznaniem tak w rodzinie jak i wśród przyjaciół. Spokojnie przyjmuje to co jej życie przynosi. Charakter trochę leniwy, trochę wygodny a w ogóle łagodny i ustępliwy. Trud, walka, pośpiech — to jej wrogowie, ale ciągle marzy o dostatnim życiu, o celach do których nie dojdzie. Toteż zawsze ma ukryty żal do życia, do zdobyczy i osiągnięć swoich kolegów. Zawsze do czegoś wzdycha i często narzeka. Mimo to życie z nią jest łatwe i miłe bowiem lipa potrafi poświęcać się nawet dla swoich bliskich. W miłości rzadko znajduje szczęście. Jest inteligentna, zdolna, ale nie rozwinie swoich zdolności bowiem brak jej cnoty wytrwałości. Niektóre lipy w swej postawie lamentując dochodzą do dziwactw. Inne - które znajdą bratnią duszę są jej bardzo oddane. UWAGA: Lipa jest bardzo zazdrosna.

 

Ludzi urodzonych w tym znaku wyróżnia miły sposób bycia i rosnące z wiekiem powodzenie. Lipa ceni sobie wygodne i dostatnie życie, ale łatwo godzi się z losem. Przyjmuje wszystko, co przynosi życie, bowiem nienawidzi walki, wysiłku i pośpiechu. Nie można spodziewać się po niej aktywności, działa wyłącznie w ramach niezbędnego minimum. Oczywiście marzy o szczęściu i bogactwie, żałuje, że jej egzystencja jest szara i nijaka, ale nie zrobi nic, by to zmienić. Uważa, że wszelkie górnolotne plany pozostaną w sferze fantazji. Jest leniwa, sceptyczna i pesymistyczna, ma też pewne skłonności do hipochondrii. Łatwo ogarnia ją znużenie i nachodzą obawy, często narzeka i do czegoś wzdycha. Jest inteligentna, praktyczna i uzdolniona, ale przeważnie marnuje swe przymioty z powodu braku wytrwałości. Lipa nie zakochuje się zbyt łatwo, jest wybredna i długo rozmyśla - czy warto. Gdy wreszcie znajdzie bratnią duszę, potrafi jej wiele poświęcić. Czasem nawet rezygnuje z wygodnictwa i bierności, a to w jej przypadku jest ogromnym osiągnięciem. Wymaga bezwzględnej wierności od partnera

 

źródło - Horoskop Celtycki - Drzewa

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Lipa - Niepewna

11 marca - 20 marca

13 września - 22 września

 

Lipa pogodnie znosi to, co przynosi jej życie. Nie cierpi walki, stresów oraz ciężkiej pracy, ale nie lubi bezczynności i gnuśności. Jest oddanym przyjacielem, potrafi się poświęcić. Również w miłości jest oddana, wierna oraz czasem zazdrosna. Ma dużo różnorodnych zdolności ale nie zawsze potrafi je rozwinąć i odpowiednio wykorzystać.

 

Źródło - horoskopy,horoskop horoskop celtycki,lipa,horoskop codzienny,horoskop erotyczny,horoskop indywidualny,horoskop partnerski,biorytmy,astrologia,ezoteryka,horoscope,zodiac,daily horoscope,free horoscope

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

LIPA 11 marca - 20 marca, 13 września - 22 września

Lipa nigdy nie cieszy się tak wielkim powodzeniem i uznaniem w młodości, jak w wieku późniejszym. Jakby czując, że czas biegnie dla niej trochę inaczej, przyjmuje to wszystko co przynosi życie z ogromnym spokojem. Jest trochę leniwa i wygodna, ale i niezwykle łagodna oraz ustępliwa. Wciąż marzy jej się ułożone, dostatnie życie, ale nie próbuje osiągnąć tego ani w walce, ani w trudzie, więc niewiele spełnia się z tych mrzonek. I pozostaje żal, bardziej lub mniej ukrywany, do losu i wobec tych wszystkich, którzy potrafią urzeczywistnić pragnienia. Mimo skłonności do narzekania, potrafi być tak dalece oddana bliskim, tak poświęcić się bez reszty, że łatwo i dobrze jest z nią być. Rzadko jest szczęśliwa w miłości. Mimo różnych uzdolnień, którymi obdarzyła ją natura, brak jej wytrwałości, niezbędnej przecież do ich rozwijania. Bardzo zazdrosna!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 4 years later...
Guest agnieszka007

LIPA

 

 

Ludzie,którym patronuje lipa,są wytrwali i niezależni,a jednocześnie niestali w uczuciach i poglądach.Cenią stabilizację.Lubią wygodne i dostatnie życie,ale nie lubią wysiłku,więc często żyją poniżej swoich oczekiwań.

Oczywiście snują marzenia o bogactwie,jednak jeśli nie przyjdzie ono do nich samo,nie będą się starać,by osiągnąć pożądany poziom materialny.Wśród Lip jest wielu hipochondryków,osoby te wyjątkowo przejmują się swoim zdrowiem i często chodzą do lekarza.W sprawach uczuciowych Lipy są nieufne i sceptyczne.Rzadko pozwalają sobie na uniesienie,namiętność.Wolą dokładnie przemyśleć,czy ten związek na pewno im się opłaca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...