Jump to content

Bardzo proszę o interpretację: mandat, straż miejska


Steckov

Recommended Posts

Witam.

 

Śniło mi się, że wyszedłem z bloku, w którym obecnie mieszkam studiując. Szedłem do mojego samochodu, który parkuje zawsze w jednym określonym miejscu pod blokiem i praktycznie nigdy nie zmieniam miejsca parkowania. Jednak w tym śnie ku mojemu ździwieniu zobaczyłem mój samochód w miejscu tuż przed blokiem i do tego na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Na szybie ktoś zostawił mi mandat za parkowanie na tym miejscu na kwotę - 550 zł. Spojrzałem się w stronę ulicy głównej, ktora znajduje się przy moim bloku i zobaczyłem przechodzącą przez pasy straż miejską w składzie: mężczyzna, kobieta. Jednak w śnie widziałem tylko twarz kobiety. Podbiegłem do nich i zapytałem się kobiety, czy to ona wystawiła mi mandat. Ona odrzekła, że to nie ona lecz ktoś od nich ze straży miejskiej. W śnie byłem bardzo zły, że nie zauważyłem, że zaparkowałem na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Po krótkiej rozmowie z tą Panią sen się skończył.

 

Bardzo proszę o interpretację, z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer
Witam.

 

Śniło mi się, że wyszedłem z bloku, w którym obecnie mieszkam studiując. Szedłem do mojego samochodu, który parkuje zawsze w jednym określonym miejscu pod blokiem i praktycznie nigdy nie zmieniam miejsca parkowania.

 

Zwykle postępujesz tak samo, codziennie powtzrzasz te same nawyki

 

Jednak w tym śnie ku mojemu ździwieniu zobaczyłem mój samochód w miejscu tuż przed blokiem i do tego na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Na szybie ktoś zostawił mi mandat za parkowanie na tym miejscu na kwotę - 550 zł.

 

Najwyraźniej to znak, a raczej upomnienie żebyś był bardziej zaradny życiowo a nie takim "inwalidą". A co do liczby - może ona Ci się z czymś kojarzy?

 

Spojrzałem się w stronę ulicy głównej, ktora znajduje się przy moim bloku i zobaczyłem przechodzącą przez pasy straż miejską w składzie: mężczyzna, kobieta. Jednak w śnie widziałem tylko twarz kobiety.

 

Straż we śnie to napomnienie aby nie zaniedbać własnej sfery mentalnej. To również czyjaś pomoc w zażegnaniu niebezpieczeństwa. Powinieneś być szczególnie ostrożny przed w łasną lekkomyśnością. Kobieta i mężczyzna - możliwe że to dwie strony Twojej osobowości - męskiej i żeńskiej, z tymże kobieca we śnie bardziej do Ciebie przemawia bo przecież widzisz twarz strażniczki

 

Podbiegłem do nich i zapytałem się kobiety, czy to ona wystawiła mi mandat. Ona odrzekła, że to nie ona lecz ktoś od nich ze straży miejskiej. W śnie byłem bardzo zły, że nie zauważyłem, że zaparkowałem na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Po krótkiej rozmowie z tą Panią sen się skończył.

 

Mandat to wyrzuty sumienia za uczynki lub żal. Poszukujesz nawet przyczyny takiego stanu.

 

Bardzo proszę o interpretację, z góry dziękuję. Pozdrawiam.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...